• P_W

    je dulezite jaky kotouc 180 mm. Je rozdil v kvalite materielu? Nebo postacuje koupi treba BBB?

    Diky za nazory

    PW

    0 0
    • Jogador  

      Myslím že když kpupíš BBB, že neprohloupíš. Ale já mám TEPAN II, od A2Z a myslim, že jsou lepší, twenhle je málo chycen a rád se rozkmitává, myslim, že normálnim uchycen na 6 místech je peší, než na třech…

      0 0
    • fousmen  

      vida, zrovna jeden bbb i s adapterem se mi doma vali.. nechtel bys? (-;

      0 0
    • goofy  

      Kdybych ted nejaky kupoval, tak bych bral od Alligatoru.

      0 0
      • sportovni_biker  

        Souhlasím, mají hezký design

        0 0
      • JJ  

        Ale bacha, ja mam kruhovyho Alligatora 180mm, ale ma sirsi brzdnou plochu a na LX brzde to nedela dobrotu

        0 0
        • goofy  

          Co myslis tou sirsi brzdnou plochou? Tlustsi kotouc?

          0 0
          • JJ  

            Ne, proste sirsi to brzdny mezikruzi. Desticky sou uzky a ve spodni(vnitrni) casti dosedaji jen jakoby do tech der a lehce to vibruje

            0 0
            • goofy  

              Tak to je blbe, ale to si samozrejme kazdy musi uvedomit, jakou ma brzdu.

              0 0
              • JJ  

                Rozhodne to neni nic, co by extra vadilo, citit je to jenom pri dobrzdovani v male rychlosti. Ale zase za ty penize, co sem ho mel…

                0 0
                • Vilém  

                  Slo by to doladit podlozkama,pripadne ubranim adapteru,aby se trmen posunul mimo ty diry.

                  0 0
                  • JJ  

                    To by se musel ubrousit adapter a to by pak brousil kotouc o pruzinku mezi deskama

                    0 0
        • fousmen  

          kterej ten kotouc od alligatoru mas? tenhle?

          0 0
          • kafac  

            Mam taky tenhle koutouc (ten co je na fotce) akorat 160mm a brzdy LX 2005 a to brneni je tam taky citit.Desticka sedi na kotouci dobre, ale to brneni je spis zavineno tim, ze ty diry jsou proste moc velke a desticky maji snahu se do nich „propadat“ – ale neni to nic tragickyho, oproti shimanu zase lip brzdi…

            0 0
          • JJ  

            Jo tenhle

            0 0
            • fousmen  

              myslis ze stejnej problem by byl u tohodle kotouce od alligatoru? prijde mi, ze ma brzdnou plochu uzsi.. nebo je to optickej klam? (-:

              0 0
              • JJ  

                Tezko rict. Kamos ma tyhle 203mm na Hayesech v pohode

                0 0
          • madcat  

            mám taky tenhle 203 mm a brzdy hayes hfx9 a to vibrování se taky objevilo, ale ne hned, až asi tak po 100 – 200 km, napřed na zadní a pak i na přední… trochu to ruší, ale dá se na to zvyknout, akorát to dělá takovej divnej kloktavej zvuk, ze kterýho sem byl napřed trochu vypičlej :))

            0 0
    • Wojtkingson  

      Zdravím,

      po 5000km jsem tak nějak zjistil, že nadešel čas výměny kotoučů. Mám brzdy M355 a teď jsem tam měl vepředu 180mm SM-RT70 a vzadu 160mm (s centerlockem). Hodil jsem oko na kupkolo a k mému překvapení jsem zjistil, že v 180mm nemají s centerlockem ani jeden kotouč (do 1000kč/kotouč) :D Tak bych se chtěl zeptat, jestli se v brzdným průmyslu odehrály nějaké velké změny (konec centerlocku/180mm kotouče se přestaly vyrábět atd.) nebo jde fakt jen o to, že to chvíli nemají na skladě?

      https://www.kupkolo.cz/…r-lock_k232/

      0 0
    •  

      Ahoj. Jen namátkou:

      Musí to být kupkolo?

      Edit: Odpověď na Wojtingsona

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.