• micro

    Zdravim. Chystam se v budoucnu koupit novou vidli na dirt-street a v hlavě mám několik modelů. Zajímá mě, jestli někdo nemáte zkušenost se stance 06, a hlavně čím je mazaná , na progresscycle tvrdí, že olej.lázeň , na webu answeru píšou GREASE – což je vazelína.. Jestli se bude muset po koupi zase upravovat nalitím oleje, nebo ne.

    Další vidle – Marz. DJ3 06 – i kdyz má 3,5 kg a bohužel jen vnitřní seřizování útlumu…

    Díky za případné rady

    Anketa: STANCE 06 nebo DJ3 06 ??

    5x
    45%
    DJ3
    6x
    55%
    0 0
    • Misfit  

      stance bude hlavne dost makka oproti tej DJ co sa tyka pruyin… mazanie mala 2005 vazelinou u 2006 neviem ale kazdopadne sa da prerobit na olej

      0 0
    • fousmen  

      i kdyz s modelama 2006 jeste nemam zkusenosti tak bych rozhodne bral dj3, stance nesaha dirt jumperovi ani po uchyt na trmen brzdy..

      0 0
      • TinkTink  

        Proc nesaha? Todle by me zajimalo :)

        0 0
        • fousmen  

          muj subjektivni nazor.. (-: kdyz vezmu v potaz modely 2005 tak stance ma horsi chod a praska jeste vic nez dj (kterej taky praska) (-: jo a odira se ji lak z vnitrnich nohou, to uz je vrchol.. (-:

          0 0
          • TinkTink  

            Aha :))

            Tak nevim – kdyz je ve Stance olej na mazani (ktery tam pomerne casto neni), tak neni problem a vidle – dle meho subjektivniho nazoru – chodi lip nez DJ… :)

            0 0
            • fousmen  

              tak holt zrovna u vsech co jsem zkousel chybel olej.. i tak bych ji ale nechtel.. (-:

              0 0
            • goofy  

              Chodit chodi lepe, ale zda se mi, ze nejak pomerne casto praska…

              0 0
              • TinkTink  

                To je radej neposuzuju…mne jde ciste o chod…pac tydle vidle praskaj oboje…ale to je tim pouzitim no..tam praskne vsechno…

                0 0
                • goofy  

                  No jasne… To ja jenom, ze se na jistam serveru objevilo posledni dobou nejak mnoho pochroumanych nozek… ;o)

                  0 0
                  • fousmen  

                    co pochroumanych, ale na vsech je osoupana barva!! ((-:

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Jooo…to je fakt blby :)…nohy se srovnaj kladivem, ale tady ta barva…

                      0 0
                      • fousmen  

                        presne.. ta barva.. myslim ze si tim manitou odradilo spoustu potencialnich zakazniku.. (-:

                        0 0
            • Pá-dlista1  

              Lepe nez 06? I o 05 bych se skoro hadal :)

              0 0
    • goofy  

      DJ3. Sice je to takova mensi kovadliny, ale modely 2006 uz maji aspon hlinikove nohy, tak mohla jit hmostnost aspon trochu dolu…

      0 0
      • Seppy  

        Mohla…:o)

        0 0
      • micro  

        Jo, ta váha je děsivá, 2940 g vidle, 540 g sloupek, a jestli je to bez naplní… jo kdyby šel snížit Drop Off 3 06 tak mám vystaráno…(stojí stejně a navíc má vnější seřizování útlumu) i když toho potencionálního DJe seřídím jednou a hotovo..

        0 0
        • goofy  

          No ta Drop Offka nevypada spatne. Sel bych radeji do ni, a prehodil si zdvih treba na 130. Ale fakt zalezi co budes jezdit…

          0 0
          • micro  

            Jezdil sem se 130 Durem – na Vsenorech super , ve sk8parku nahovno. . tak nevim s jakym zdvihem mam jezdit.. ale jestli tech 100 bude chodit luxusne – citlive , tak bude stacit ten DJ. Nebo ho v lese vyfouknout a v parku pritvrdit..

            0 0
          • micro  

            Jezdil sem se 130 Durem – na Vsenorech super , ve sk8parku nahovno. . tak nevim s jakym zdvihem mam jezdit.. ale jestli tech 100 bude chodit luxusne – citlive , tak bude stacit ten DJ. Nebo ho v lese vyfouknout a v parku pritvrdit..

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.