• cat

    Potreboval bych poradit, jestli nekdo nema zkusenosti s temito modylky: ekynox sx, rydon sx a kerosene…na nose me sedi vsechny ok, ale nemuzu si vybrat…kazdy maj neco do sebe, ale nevim jaxe lisi treba kvalitou zpracovani, ktery sou lepsi na kole nebo do mesta a tak…predem dik :)

    0 0
    • Pinocio  

      Ekynoxy jsou nejhezčí:-)

      0 0
    • mawerick  

      ja mam ekynoxy sx a spokojenost maximální:)

      0 0
    • rasto  

      ahoj, keroseny mam uz asi 4 roky. i s klipem na dioptrie. spokojenost. nechapu, jak jsem do te doby mohl jezdit pouze v civilnich brylich?? :-) odesly gumicky u nosniku, zadna tragedie, jezdim bez nich. kerosene = vybehovy model, za par let se muze stat, ze nekoupis nahradni skla. doporucuji novejsi model – napr. ekynox sx…

      0 0
      • cat  

        Jo,diky za konstruktivni odpoved…takze bud rydony sx anebo ty ekynoxy(sx)-na 75%.Zkousel sem je a sou fakt super:)

        0 0
      • VencaV1  

        Vzdyt ty gumicky se daj bezne koupit.

        0 0
    • vili  

      keroseny neber,stoji za hovno (hledej v historii dyztak) jinak maji myslim jenom ty keroseny kovovy dily ktery koroduji diky potu takze mas na nich za chvilu zelenou medenku

      0 0
      • VencaV1  

        Tak ze stojej za hovno si rozhodne nemyslim, tezko sezenes na kolo neco lepsiho a jestli ti neco zkorodovalo (me teda po 3 letech ne) tak to koupis jako nahradni dil.

        0 0
        • enjoy  

          ty jsi teda odvaznej:-D

          0 0
        • PT  

          mne taky u kerosene zezelenaly predne bocni kovove dilky a vypada to skarede, po roce pouzivani, koupil jsem si pro radost v bikezonu ty ekynoxy. Kdyz rikas,ze se to da koupit,tak kde sezenu ty nove zkorodovane casti?

          0 0
          • VencaV1  

            Ja jsem je kupoval nahradni dily v ocni optice na Francouzsky po pravy strane, kdyz jdes z Namesti miru.

            0 0
            • vili  

              ses si jistej zes kupoval ty zkorodovany casti? to bych totiz ja treba musel vymenit obe nozicky.....(a nerikals nahodou o kousek vejs ze ti nic nezkorodovalo????)­..jo a reseni toho nosniku je taky na hovno,ty gumky tam vubec nedrzi a kupovat je za 300 kila 3krat do roka se mne opravdu nechce,proste priste uz si nikdy nekoupim bryle s kovovyma castema a nejspis to ani nebudou RP

              0 0
              • VencaV1  

                Ja jsem nic o tom, ze jsem kupoval zkorodovany casti nepsal, a ze mi nic nazkorodovalo na tom trvam. Za tri roky mi jednou upadla gumicka a koupil jsem je obe za 150. A z toho obchodu vim, ze se da koupit jakakoliv soucast. To je vse, asi mas holt smulu.

                0 0
                • vili  

                  o ctyri radky vys odpovidas PTmu kdes koupil zkorodovany casti,nebo mam halucinace?to mas fuck, uz to neresim

                  0 0
                  • VencaV1  

                    Ja mu odpovidam, kde se daj koupit, ne kde sem je koupil. A mas pravdu ze je to fuk.

                    0 0
              • VencaV1  

                No ale jestli te to potesi, tak uz je nemam jelikoz mi v noci upadli a nejspis je prejel kolem jeden vice nez 100kg vazici kamarad (i kdyz to samozrejme popira:) takze jsou na nekolik kusu a skla to samozrejme taky nevydrzeli. Koupil jsem si misto nich za polovicni cenu adidas evil eye, co stojej normalne 5 tisic a muzu rict, ze tem kerosenum se nevyrovnaj takze budu brzo mit dvoje drahy brejle. :)

                0 0
        • cat  

          No jo,ale v integrale se bryle poti hafo…a kdyz je to vybehovy model,jak je uvedeno vyse…mno…asi vezmu neco novejsiho…

          0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      koupil sem si slunecni bryle v drogerii rosman nebo tkanejak za 300 asem naprosto spokojen kdyz je znicim nebudu brecet a koupim nove i ja mel jednou Okley ale setkali se s neuspech jelikoz mi kamarad oznamil na lyzich ze mi jede kotva ja se otocil bryle se rozlitli a bylo jasno aneb –15 dela sve

      0 0
    • Lowrider  

      Oakley…není co řešit

      0 0
      • mawerick  

        zbytečně drahý…

        0 0
        • Lowrider  

          Aha,to jsem nevěděl :-) Tak nic,pokračujte.

          0 0
          •  

            Co takhle UVEX Crow Pro? Cena cca 1800 Kč (bikecentrum.cz), vypadaj hezky. Uvažuju o novejch, horký kandidát. Ahoj

            0 0
    • till  

      Ja vozim Rydony, klasicky, ne s tema SX sklama, ty delsi se mi zdaji na kolo lepsi… Skla racing red a nemuzu si stezovat, je to fakt parada… Oproti UVEXu za 500Kc je tam ten rozdil fakt velkej:-) Ale jestli sestinasobnej­..tezko rict:-)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Na SX Rydony jdou dát i zorníky z klasických Rydonů. Tož můžeš mít menší obrubu s delším zorníkem a tak víc chráněné oči.

        0 0
        • cat  

          Tos to su zas o neco o neco chytrejsi;o)..ale uz mam vybrano-beru ekynox sx…ty me vychazeji asi nejlip.

          0 0
        • till  

          Jo de to…to vim urcite, protoze sem chtel Rydony s bilejma obrouckama, ale meli na nich jenom SX skla, jenze ja chtel dlouhy, tak mi to prehodili, ja je koupil a bylo to:-)

          0 0
    • cat  

      takze sem sel do ekynoxu sx…byl sem z nich doslova nadsenej.druhej den sem vsak zjistil,ze se mi vikle nosnik…az upadl-strhanej zavit…takze po druhym dnu sem je sel reklamovat a rekli mi,ze sem s rudynama prvni clovek na reklamaci…to je pech…chjo:(

      0 0
      • enjoy  

        mozna spis prvni kdo se s takovou odpovedi spokojil:-D

        0 0
        • cat  

          no ja sem se sni nespokojil…co sem eml delat?!"

          0 0
          • enjoy  

            asi bys na to mel jit psychologicky:-).klidnym hlasem jim rict,ze to reklamujes a tecka.zadny "prosiim vas,me se to nejak.. chtel bych jiny.."kdyz jim nedas moznost aby se mc rozpovidali o tom jak je to jenom tvoje vina tak to pujde lip.ale jsou prodavaci ktery cloveka rozeberou to jo.

            0 0
            • cat  

              Tak zaprvy me zadnej prodavac nerozebral a vklidu to vzali, zadruhy ten prodavac je da se rict muj kamos a nevim, proc bych mel byt vuci nemu asertivni a za treti i kdybych na to tak sel, co by me to prineslo?zrekla­mujou me to tak jak tak…

              0 0
              • enjoy  

                tak jo:-) me to zpocatku jak si rekl ze jsi pry prvni pripomnelo obvyklou taktiku:-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.