• majkll

    zdarec..nemate nekdo pevnou vidlu od Velo Plzeň???nemate fotku jak vypada na biku?nevite kolik vazi a esi je z 4130crmo? a jak se vam vubec zda?diky..snad ju tady nekdo ma…

    0 0
    • Caryfuk  

      Tady mas cislo a zeptej se sam. 377 220 457

      0 0
    • Caryfuk  

      Je mi lito, ale na hloupou otazku necekej chytrou odpoved.

      0 0
      • náčelník  

        Pokud se ti zdá hloupé, že se někdo ptá na zkušenosti uživatelů s určitým komponentem, pak ti musí připadat hloupé celé B-F.

        0 0
        • Jogador  

          No, a tobě ne?:)

          0 0
          • náčelník  

            Pravda, jsem to ale hlupák :)

            0 0
            • Caryfuk  

              Zajimalo by me, kolik joudu vi kolik vazi jejich vidlice a z jakyho je matrose. Ja zastavam nazor, ze pokud chci odborne info zjistim si je u toho, kdo to dela nebo prodava a nenecham si radit od zapalenejch diletantu.:) Jeste mu muzete napsat jakej ma zdvih a progres tlumeni.:)))))

              0 0
              • Venda  

                On nechce vědět kolik váží, ale jak se s ní jezdí! A to mu prodejce nebo výrobce neřekne.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  nevite kolik vazi a esi je z 4130crmo? a jak se vam vubec zda? Takze nevim, nejspis ano a nezda se mi o ni vubec.

                  0 0
                  • náčelník  

                    „zdarec..nemate nekdo pevnou vidlu od Velo Plzeň???…“

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      A pardon… ne, nemam. Na to jsem zapomnel odpovedet. Jen jsem chtel Vendovi ukazat, ze presne na to se tazatel ptal.

                      0 0
                      • Venda  

                        Uznavám, omlouvám se! Ale já zas chtěl poukázat na to, že chtěl i něco z praxe.

                        0 0
                • Caryfuk  

                  Proc mu to teda nenapises ty? Bud pis k veci, nebo se nato vyser. Vidim ze na tomto foru to jiskri duvtipem. Jen tak dal hosi.

                  0 0
                  • orca  

                    Nic ve zlém ale nemáš pocit že celé B-F je o subjektivních dojmech na to či ono ?? . Od výrobce mohu dostat pouze technickou specifikaci ale od jednotlivejch bikerů subjektivní pocit . A nakonec co jednomu nevyhovuje druhej preferuje (nemyslím vady) A tak je to tu fajn alespoň si udělám na něco názor. Výrobci či prodejce mi nemůže nic konkrétního říci páč vždy to zavání lobysmem , teda pokud to není ultra známej .

                    0 0
                    • Caryfuk  

                      Me pripadate vsichni az na par vyjimek mimo misu. Ptal se zcela konkretne na veci ktere muze znat nejlepe dodavatel. Vcetne toho jak ti predsadi predni kolo a od toho se odviji veskere jizdni vlastnosti. Subjektivni dojem bych veril pouze Padlistovi a nebo lidem o kterych vim jak jezdi a co umi. pa p.s. se divim jak jsem jeste slusnej :))

                      0 0
                      • majkll  

                        to je narez..parkrat sem byl na chatu [četu] a presne jako skoro vseci tady se tam chovaji 13–15lete borky..fakt nechapu..ja se taky casto nudim,ale nikdy az tak, ze by se me chtelo se s nekym hadat o…vecech ktere ani pro me nejsou podstatne..nebo se me netykaji..to je peklo…ja sem psal ten dotaz takze to zkusim objasnit jednou provzdy..sem zvedavy ktery suppa typek na to zas neco napise..tipoval bych tak toho pana caryfloutka a veslistu aspol..ja se ptal na to jak se jin zda..ne jestli se jim O NI zda,pane padlistka..to zaprve,takze to bylo trochu vedle,ale na zasmati dobre…jinak sem se ptal proto, ze Velo Plzen neni zas firma s dlouholetou tradici a mam zkusenosti ze i dobre firmy muzou treba udelat spatne navarky na brzdy,jakoze sou lehce vyosene, nebo uchyty na osy muzou byt trochu vyosene..a to ti asi prodejce nerekne: „Jo,jasne,hej par jich nam doslo zpatky ze sou zkurv…“…a mimo jine melo by se psat u nicku, kdo co jezdi a kolik ma, pac by me zajimalo,kolik lidi je nad 18 treba a kolik jezdi XC…nebo ziletky…I HATE MORONS ALWAYS CRAPIN' ABOT NOTHIN' SO IT'S ENOUGH..leave a message after the signal..piiiiip…- or rather don't.

                        0 0
                        • majkll  

                          jo este, taky byva samozrejmost blbů, upozornovat na gram. chyby..sem si to po sobe cetl a este tam par je,takze MY BAD!!!!!!!

                          0 0
                        • prodi  

                          „padlistka“ -uff (bych se urazil)

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.