Proč skončila diskuse na iVelo

44 nepřečtených
  • Ascalabrus

    … víte o tom někdo něco? Že by se jim nelíbilo, jak jim čtenáři nepadali okolo krku za skvostnou odměnu pro předplatitele – CD „Nejlepší MTB trasy“? ;-)

    0 0
    • rasto  

      zkus historii ;-)

      0 0
      • blue  

        to bys po velounech chtel moc :-) oni umej jen kricet a nadavat do curaku

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No já bych řek, že minimálně většina aktivních účastníků diskuzí na ivelo nebyli velouni. Ostatně tak i odůvodnil šéfredaktor vela konec diskuze. Řekl: Neměli jsme na to čas a tak to byla diskuze o nás bez nás a někdy o nás diskutovali lidé, kteří náš časopis ani nečtou.

          0 0
          • Ascalabrus  

            My jsme se tam, myslím, potkávali, že jo? „Zadní blatník ano či ne?“ ;-)

            Nerozumím tomu, proč by se měl někdo diskusi věnovat. Teď mi to tam přijde jak cenzurovaný, selktovaný zprávy, „to se pustí a to ne“. "Napiště si na zelený formulář, ZELENÝ, NE MODRÝ!, svůj dotaz, předložte nám ho a dostanete certifikovanou odpověď s ozubeným razítkem. Brrr. Nic proti Velu, ale tohle je totáč nesmysl!

            „Někdy o nás diskutOVALI lidé, kteří náš časopis ani nečtou“ by mi spíš lichotilo. No nic, úhel pohledu… ;-)

            0 0
            • LUKAS  

              jojo, nekdy me napada, jestli ten Orwell nemel pravdu :-)

              0 0
            • Lance  

              ta veta je fakt super:) jsou to troubove, velo nekupuju

              0 0
      • Ascalabrus  

        O-ou! A to jsem si nechal vyhledat, jestli už se o tom tady diskutovalo ;-).

        0 0
    • McBlacky  

      asi protio ze to bylo trapny …

      0 0
    • grafik  

      rusit OFICIALNI diskuze je posledni rok docela trend. A iVelo nejsou prvni ani posledni. Duvod je jasnej …

      0 0
      • LUKAS  

        a to jako jakej? zkus to vice rozepsat…

        0 0
        • Vrci  

          V podstatě se celá přesunula na www.cyklodiskuze.cz

          0 0
          • ice  

            uplne spatne! ta nema s tou na Ivelo zadnou spojitost,jen design a i ten je inovovanej.a rozhodne se nepresunula cela,kdyz je tam zhruba 150lidi z puvodnich. Cyklodiskuze je novejsi, lepsi, nekomercni,patrici jen 1 cloveku,kterej ji pro nas zrodil. Vstup,kdož v dobrém přicházíš

            0 0
          • Ascalabrus  

            Vždyť tam chybí celý archív příspěvků z iVela! Ty už měly nějakou hodnotu.

            0 0
    • borda  

      no, to si myslím, že je úplně jedno, protože s bike-foru to tam stejně nikdy nesahalo ani po kotníky

      0 0
    • DyEm  

      jsou to zpátečníci :) Ale zcela a vážně uvažuji, že příští rok si nepředplatím a nebudu kupovat Velo

      0 0
      • Ascalabrus  

        Celkově vzato, mně se ten časopis líbí, ale vnímám rozdíl mezi hezkým vizuálem a chudším „pozadím“ (texty…). Jednoduše je z něj znát, že jsou tam přinejmenším dva typy lidí. No a těm druhým se zřejmě zrodil v hlavě nápad zrušit diskusi.

        Časopis VELO jsem si chtěl předplatit. 11. ledna ráno jsem mailem poslal objednávku. 01/2006 jsem měl, objednávka proto byla na 12 čísel od 02/2006 + Velo novinky ´07, + Tour de France ´06, + Katalog kol ´06, celkem 903 Kč. Bonus mělo být CD „Nejkrásnější MTB trasy ČR“. Okolo poledne mi volá slečna z předplatného, že to od dvojky nejde, že abych dostal slevu a měl nárok ny ty ´prémie´ (placené, pochopitelně), musím si objednat celý ročník, tzn. od jedničky po dvanáctku. Povídám, že tu mám. Ona že to jinak nejde. A že si mám předplatné objednat přes Web. Koukám tam a vidím, že CD dostanou předplatitelé do 31.12. Tak volám zpátky do redakce, abych se ujistil jak to s tím CD je. Nárok na něj nemám, předplatné jsem skutečně mel objednat do 31.12. Upřesnil jsem, že vycházím z nabídky otištěné v čísle 01/2006, kde se o povinnosti odebrat 12 číseå od 01/2006 nic nepíše. Tak prý se stala chyba. Na otázku, jaký efekt to pro mě bude mít, když si předplatím jejich časopis a buď budu mít 2× první číslo, přičemž jeho cena rovná se slevě pro předplatitele, co poskytují, nebo to můžu mít od dvojky za plnou cenu, ale CD nedostanu nikdy … se mi dostalo odpovědi, že to tak prostě je.

        O předplatné jsem samozřejmě zájem neměl. A asi toho nelituju, když mě VELO přestane bavit, nebudu ho dál v cykloprodejnách kupovat.

        0 0
    • gumid  

      Velo začíná být „uživatelsky nepříjemné“. Trend, který se v něm v poslední době objevuje, tzn. okurková sezóna=nacpeme tam jakoukoliv „vatu“ – hlavně to zaplácat, je až příliš markantní. Obzvlášť mne zaujalo zařazení stránek o in-linech. Nic proti nim, jenže v tomto časopise je moc neočekávám a pokud ano, tak určitě ne jako formu propagace pseudozávodění­...... Většina lidí, kteří jezdí jak na biku, tak na in-linech, není rozenými závodníky.

      0 0
      • Vilém  

        Zrejme chteji zacit vydavat casak o Inlinech,vubec bych se nedivil:(

        0 0
        • kurýr na bajku  

          To je fakt ty jo. Onehdy před lety taky začla vycházet příloha časopisu STEREO a menovala se MOBIL. Jinak já osobně inliners nesnášim protože se všude pletou a zabíraj 3m do šířky.

          0 0
          • Pijer  

            Ještě že na nich zatím nejezdí koně, to by bylo teprve peklo :-)

            0 0
          • Ascalabrus  

            Mě to náhodou strašně bavííí, jet Stromovkou za 80-kilovou slečnou, co se TEĎ rozhodla, že jde „do pohybu“, tak si koupila inliny a chrániče a JEDE. Sama zatím neví, kam v příští sekunde pojede, takže o to je to zajímavější, protože když na tyhle typy zařvu – podle mě jasně – „KOLO ZLEVA“, uvolní mi cestu tak, že se vydá směrem nalevo. :-D

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Já mám největší strach z těch agilních namakanců, co jedou tak ze široka, že abys je předjel, taxi musíš vychytat jejich pravý tempo abys je v tu chvíli moch předjet zleva (máš na to jen vteřinku).

              0 0
              • Ascalabrus  

                Jo. Agilní namakanci jsou tady dobrá kategorie. Pohybují se neočekávaně rychle, takže ta vteřinka je sakra krátká :-).

                0 0
              • mike01  

                proc tak nesnasenlive jezdim na vsem a kazdy sport ma svoje plus mozna kdyby jsi si zkusil jet na inlinech pres 30, tak by se ti to taky libilo

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Nesnášenlivost vzniká z našich kontaktů. Jinak věřim že to není úplná nuda ;-)

                  0 0
                  • blue  

                    to mas pravdu, ja nesnasim kuryry na bajku, kdyz kolem me na chodniku proletej jak magori ;-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Ale az to bude kontakt opravdovy tak to poznas na vlastni telo :-)

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Myslíš, jako až někoho sestřelim ? Veř nebo ne, ale lidi který sestřelíš, taxe nikdy prát nechtěj ;-)

                        0 0
          • rasto  

            zrovna kvuli inlinistum, kteri se pohybuji na cyklostezce na strahovske plani, jsem byl nuceny poridit si zvonky na kola :-( na druhou stranu, zabira to.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.