Brňáci - kdo jste byli včera a v sobotu na príglu ?

22 nepřečtených
  • MartinXC

    Docela mě překvapilo, kolik bikerů se po ledě prohánělo. Na ledě vrstvička zmrzlého sněhu, takže to docela drželo, na ušlapaných pěšinách docela i rychle, běžkaři zústávali kdesi vzadu. Až od hradu Veveří stopa žádná a byla fuška se tím prodírat a rychlosti se vyrovnaly :-) Přiznejte se, kdo jste tam taky byli?

    0 0
    • JSt  

      ja ve ctvrtek. jel sem po silnici a kdyz sem videl ty bezkare, tak sem neodolal a prejel to napric. trochu sem se bal, mam v pameti borca, kterej se tam pred par rokama na bajku proboril (mel nejaky slusny stroj a lovil mu ho potapec :). p.s. je to prygl a ne prígl :)

      0 0
    • RomanH  

      V nedeli jsem se jel do Rozdrojovic a odtud na prehradu (mam krasny fialovy bok, jak jsem si ustlal na ledove ceste :)). Pak jsem jel po prehrade k nudaplazi a zpet na pristaviste a domu.

      0 0
    • Polka  

      To bych umrzl, nez bych dojel na prigl. Ja jsem to valil v nedelu z Lisne do Bilovic a tak ruzne durch lesem. Bezkaru jsem predjizdel hafo. Az na ty zmrzly prsty na nohach to bylo super :-)

      0 0
    • lidumil  

      u vás v lese níjni led? To u nás je a bylo to včera hrozný :-) na ledě tanec, ve sněhu to byla pěkná fuška.

      0 0
      • mastihuba  

        U nás v lese je pan nadlesní bajker, tak nám cesty nechal odhrnout a posypat.

        0 0
        • lidumil  

          tak to máte bájo. U nás je to asi zloděj, páč těch pokácenejch stromů a s oblibou přes turistické značky…

          0 0
      • Polka  

        Led je i u nas, ale jen na „hlavnich tazich“. Da se to na nem ovsem pekne rozpalit – nastesti sem nehodil hubu :-) Za Ricmanicema to v lese bylo taky pekne projety a posypany. Jinak to byla taky docela fuska :-)

        0 0
    • Roman  

      Včera jsem byl taky trochu obrousit hřeby :o)

      0 0
      • Paja  

        aaa bude povidka…:oD

        0 0
      • RomanH  

        Tak zrovna na Tvoje hreby jsem myslel pri zataceni na tu zledovatelou silnici :)

        0 0
      • rock  

        Vůbec si nedokážeš představit, jak jsem Ti je v sobotu záviděl …

        0 0
        • Roman  

          No jo, ale ta obava, abych někoho z vás nepotkal a tím utrpět předjetí :o)

          0 0
          • rock  

            Skoro 2 km rychlostí 5km/h. Šel bych pěšky (bylo by to rychlejší), ale měl jsem problémy se udržet na nohou …

            0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.