• JIRA

    Kde koupit? Na netu, kde mají Ritchey díly levně mají jen rovný a ani prý neplánují, že by prodávali i vlaštovky, tedy karbonový. Ve vyhledávači jsem našel, že je někdo prodával za 2000 nový, sundaný z kola ale ten intzerát samotný už je někde v propadlišti dějin. Koukal jsem i na německý obchody a tam jsou za 99 EUR (+pošta). Pokud je někdo máte – ocením i zkušenost. Já vozím normální WCS a tyhle se mi líbí a spoléhám na to, že horší nebudou. :) www.vokolek-import.cz/…obr/4_46.jpg

    Anketa: Důvěřujete karbonovým říditkům?

    4x
    100%
    0 0
    • jecnak  

      FSA se ti nelibi? Mel jsem je chvili v ruce a moc se mi libili jak pruzily.

      0 0
      • JIRA  

        Díval jsem se na ně na Smíchově ale moc mě nebere to jak jsou pomalovaný. Tobě se zase předpokládám nelíbí WCS ani za tu cenu co jsem Ti psal mailem. :)

        0 0
        • jecnak  

          Me tam zere ta horni zaoblena hrana. Barvicky mne ale taky zerou…

          0 0
    • Neil100  

      Zdravim jecnaka,heh jsem tady chvilku,tak se rozkoukavam… Docela dobrá nahoda,seš taky Vitvar .),,,no nic měj se .) Já Honza…čuz

      0 0
    • BB  

      ja to vozim, zkusenosti ? Na OS se blbě dávají různé věci, světlo, cyklocomputer, tepak. Vypadaji dobre, sirka 66, coz je na trailbike idealni, perfektni ergonometrie. Cena byla pres 4 KKč.

      0 0
      • JIRA  

        No já jsem je zatím nejlépe viděl za 2800. Bral jsem to ale, že když XC jsou za 2000, taky by to mělo být v poměru cen a tedy ještě nižší. Potřebuju si udělat radost, tak uvidíme. S POLARem a blikačkou snad problém nebude a nic jinýho na ně věšet nebudu.

        0 0
        • BB  

          ta cena se mi fakt nezda, byly to opravdu OS Rize bar ? Ta cena spis odpovida rovnym karbonum.

          0 0
          • JIRA  

            Rovný jsem našel za „levno“

            Ritchey WCS carbon (oversize 31,8mm) Naše cena: 2090 Kč Běžná cena: 3690 Kč Ušetříte: 1600 Kč (43%)

            ale Rizery zatím nikoliv a jak to tak sleduju tak ani nikdo jiný. :( Teď už ty za 2800 taky nemůžu najít. :(

            0 0
          • JIRA  

            x-bikes.cz 2890,–

            0 0
    • JIRA  

      Tak jsem je nakonec koupil za 45 EUR (+ poplatek za převod + poštovné). Zatím můžu hodnotit jen design a ten je podle mne super. Zdrsnění v místě uchycení do představce mi přijde praktický.

      0 0
      • faba  

        Slušná cena. Kde to jde sehnat za 45 EUR? Nejlevnější jsem u nás našel na Bikesport.cz za 2750 Kč.

        0 0
        • JIRA  

          www.ciclib.de Jeden den měli špatnou cenu u této položky a já jsem to stihnul objednat než to opravili. Tedy alespoň myslím že to byla jen chyba – druhý den už tam byla cena 85 EUR.

          0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.