Pedály SHIMANO PD-M424 vydrží?

16 nepřečtených
  • dvsole

    Nemáte někdo pedály SHIMANO PD-M424 (http://www.cykloexpert.cz/…mano-pd-m424) zajímalo by mě jestli něco vydrží a nebo jestli se vyplatí investovat do těch SHIMANO PD-M545 (http://www.cykloexpert.cz/…mano-pd-m545)

    0 0
    • DX3,5  

      Mam 540 a jsem velmi spokojen. U 520 ti praskne ten pitomej plast a 545 nejsou nic moc. jsou to 505 s klecí.

      0 0
    • poiko  

      Když už jsme u toho: je nějakej rozdíl mezi M-520 a M-424? Chápu, že ty 424 maj klec. Rozhoduju se mezi těma dvěma a nevim, podle čeho vybrat. Ty 424 jsou do drsnějšího terénu a 520 jsou sportovnější, či co?

      0 0
      • enjoy  

        Precti si DX3,5..

        0 0
      • Radek Broz  

        Klec je vyhodna v tom, ze se v tezkych technickych usecich na pedalu jakztakz udrzis, i kdyz jsi se predtim vycvakl. Taky nacvaknuti je asi o neco jednodussi. Na sjezd, fourcross a BMX se naslapy bez klece nepouzivaji vubec. Vyhoda tech bez klece je v nizsi hmotnosti. Sam si zvaz, co preferujes.

        0 0
        • enjoy  

          dobry rady..,nezpochyb­nuju.ale neni lepsi kopit si naslapy s kvalitnim systemem a naucit se naslapovat,nez 505ky s ohradkou? jenom takova uvaha:-),ohradkovy jsem nemel.

          0 0
          • Radek Broz  

            Kdybys mel pravdu, SPD s ohradkou by nikdo nevozil… Ad „naucit se“: zkus si to v nejakym fakt tezkym terenu – neni to az takova sranda jako na ulici pred barakem. Nehodnotim, ktery SH je lepsi – nevim podle cisel, ktery je ktery a nechce se mi hledat obrazky. Jdu spat, napisu ti az zase zejtra;-)

            0 0
            • enjoy  

              no tak jasne:-),ze to neni kolikrat jednoduchy,ale treba u speslu ktery mam je podrazka uprostred „bez spuntu“ cili se ji da slapnout na pedal a nesklouznout. ale snazim se naucit naslapnout rychle naslepo do pedalu..,jde to dobre,jenom ne kdyz to potrebuju:-D

              0 0
              • Dijck  

                Ta „klec“ je fakt dobra ked jazdis obcas aj FRa pod. Na xc je to zbytocnost. PS: mam SH DX 647 a ten plast vydrzi vsetko, aj naraz v 40 do pevneho sutru:)

                0 0
          • borda  

            no, mylim, ze shimana maji system vsecny stejny (SPD), takze co se systemu tyce tak je jedno jestli 505 s ohradkou, bez ohradky, 520 nebo treba 540. pokud pod kvaslitnim systemem myslis treba CB, tak to je názor podle mne velice diskutabilní

            0 0
            • enjoy  

              tak to se pekne pletes:-).505 a myslim ze i 515 jsou pekny krapy:-),mel jsem co delat abych se do nich vubec naslapnul.ale nerikam ze se neda zvyknout.

              0 0
            • VencaV1  

              Taky si myslim ze 505/515 se nemuzou rovnat 520/540, kdyz jsem presel z 515 na 540 tak to byl dost velkej rozdil.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.