• McBlacky

    klasicky sobota 10,00 tentokrát bych dal na Smíchovský pod Barandákem. Zkusil bych Chuchli, Radotínský a přejezd přes Všenory na Brdy – Halouny a pak se uvidí neděli já pojedu jen dopoledne něco lehčího s návratem tak 13,00 bez oběda, kdyby někdo chtěl, tak Palačák 9,30

    0 0
    • Twister  

      Ještě nevim, který den budu mít čas, ale pokud bude s kolem všechno v pořádku, tak bych se objevil.

      0 0
    • SELMIRA  

      Že by? Hmmm… ;o)

      0 0
    • cabbage  

      10:00, ok..

      0 0
    • Gung-Ho  

      Je možný, že se ukážu, ale moc nadějně to nevidim, rozhodně na mě nečekejte. Schvátila mě nějaká pekelná rýma :-( Zřejmě jako trest za to, že sem minulej tejden o víkendu nevyrazil. Tělo je holt zvyklý, bejt každej víkend na mrazech, jednou zůstanu v teple domova a takhle to dopadá:-(grrrr

      0 0
    • jecnak  

      Aspon jeden den dorazim.

      0 0
    • enjoy  

      parada,oba dva dny. jenom ta sobota,to zase vypada na nejakou stovecku jak vidim:-))

      0 0
    • fousac  

      pokusim se odhodit splin a dorazit.. uz potrebuju nejakej pohyb, rucka vahy uz se nachyluje nad metrak… maximalne nekde odpadnu od teto neprijemne chrtici spolecnosti.. :(

      P.S. to vsechno kuli Katzen.. ;)

      P.P.S. k pigimu me nedostanou ani parem traktoru..

      0 0
    • mawerick  

      Bych se taky ukázal ale vy budete určitě děsně chrtit:) :(

      0 0
      • enjoy  

        nesmysl.to me jeste neznas:-).a cabbage,toho zase na desatym kilometru chyti koleno a bude to v cajku:-)

        0 0
        • mawerick  

          jo děkuju nechci:) s Cabbagem jsem jel jednou a stacilo mi to:D ste vsichni stejny:) to je JMT a tak to samy:D

          0 0
          • enjoy  

            a jak teda cabbage na tebe pusobil,to me zajima:-)). a netvrd mi ze to vzdas predem,to snad ne!

            0 0
            • mawerick  

              vy jste všichni stejný chrti:D já nic nevzdávám:) zatím:) (musím ještě koupit navleky na botky… sem zjistil že v tomlhe marastu to bez nich nejde:( )

              0 0
              • enjoy  

                ja ani nemuzu bejt chrt.je to jako kdyz zena prozradi svuj vek,ale dobra.mam za lonsky rok najeto ani ne 2000 tisice,takze jeste nejaky dalsi vymluvy?:-))

                0 0
                • mawerick  

                  tři měsíce jsem neseděl na kole:) (nebylo na jakém:) ) a teď si teprve zvykam na nové:) :D

                  0 0
                  • enjoy  

                    jezis to je kecu,to je kecu…:-)). hele sraz vis kde je,vis v kolik je,takze uz se z toho proste vykroutit nemuzes:-)

                    0 0
                    • mawerick  

                      a sakra:D to jsem to zase jednou po:D ze ja nedrzim jazyk za zuby:D

                      0 0
    • goood  

      V sobotu tam budu

      0 0
    • Darkson  

      tak já zítra taky pravděpodobně dorazim

      0 0
      • Darkson  

        tak v těhlech sračkách jsem vyměknul, ale zítra má mrznout. tak to napravím. nesnáším teploty od 0 do 5 stupňů, hnuuus!!!

        0 0
    • zac  

      ja se zitra s Vami svezu kousek a pak se odpojim.

      0 0
      • zac  

        Taky sem vymek… :( Uz nikdy nepudu pred vyjizdkou kalit…

        0 0
    • blue  

      na tu nedeli planujes co? ze bych se stavil pozdravit Enjoye, kdyz nebude hnusne :-)

      0 0
    • cabbage  

      predpoved pocasi na vikend od Visaciho zamku: Z kanalu se valej sracky, chcipli psíí a chcipli chinaski.. mame se na co tesit:/

      0 0
      • blue  

        ten konec predpovedi neni zas tak spatnej :-)

        0 0
        • cabbage  

          konec je perfektni, ale nevim jak prezit ten zacatek:o)

          0 0
        • bajkr  

          **souhlas ** a co je s tou nedělí bych se taky svezl?

          0 0
          • McBlacky  

            asi něco jako točná, vykopávky, jarov… ne moc daleko od domova. To se ti bude líbit neboj. klidně bych dal Konu nahoru a modrou do Jarova :)

            0 0
            • bajkr  

              ok předběžně semnou počítejte uvidim jak na tom budu zejtra :-)

              0 0
    • Twister  

      V sobotu jsem tam.

      0 0
    • enjoy  

      hele vy…,zejtra to bude pekne kruty.aspon pro ty bez blatniku.ano,pro ty jako ja!:-)). fakt do toho vsichni jdete?koukejte mi dat nejakou moralni podporu:-D

      0 0
      • blue  

        ja te rad podporim… kdybych nemusel, tak se na kolo v tomhle pocasi s radosti vykaslu :-)

        0 0
      • cabbage  

        kdyz nevyjedes, tak ti budou chybet argumenty proti me:o))

        0 0
      • Meesha  

        neboj, ta voda pres noc zmrzne…

        0 0
        • enjoy  

          tomu never:-) a prs den zase roztaje:-) navim asi bude prset:-) hele,ja vypadam jako pesimista:-))

          0 0
        • enjoy  

          tak je to vsechno hezky,ale venku prsi,ne snezi!:-). snazil jsem se ted hodinu zbastlit nejak uchyt na blatnik kterej jsem ulomil,lec nepodarilo se.takze to s ucasti vidim hodne blede.a to jsem tady agitoval jak…:-(.no nic,v 8 rano to jeste zkontroluju,jak to vypada venku. kdyztak az nedele,pokud se teda zazracne vyrazne ochladi.

          0 0
          • fousac  

            to jsi strojar??? a nevis ze vsechn se da zbastlit izolackou, eventualne S-paskou?? styd se.. ;)

            0 0
            • enjoy  

              vsechno to ztroskotalo na jedinym sroubu,o pul centimetru kratsim.chtel jsem pridelat drzak predniho blatniku do zamku sedovky,ale… radsi mi poradte jestli se vyrabej na bika takovy ty pekny hlinikovy blatniky po „celym“ obvodu kola:-)

              0 0
          • goood  

            Sviti slunicko, to uschne, takze nedelej fory, nasad cepici a pojed :-)

            0 0
    • JirkaD  

      Hlásím se za důchodce :-)

      0 0
    • Meesha  

      tak sem letos poprve vyrazil ven… Potkal sem Kibice, tak sme nejak jezdili kolem barandaku a prosvihli o chvilivcku sraz. A pak sem pri jizde vodou a baleteni na ledu vymek odjel kousek po silnici a zacalo chcat. Tak sem to zatah… fakt shit. Vidim to, ze ven vylezu az tak v breznu!

      0 0
    • mawerick  

      Tak dnesek fakt ne:( nejak jsem zaspal… a kdyz jsem vylez ven tak jsem se skoro zabil na ledu pred schodama:( ale zejtra by to slo:D jestli nebudu po nocni totalni mrtvola:)

      0 0
    • enjoy  

      mrzi me ze jsem svoji neucasti nakazil tolik lidi:-(,holt se ukazuje ze nepatrim k tomu nejdrsnejsimu ja­dru.

      0 0
      • mawerick  

        To ja sjemdocela rad nakazenej… vzhledem k tomu desti venku…:(

        0 0
    • goood  

      Tak uz jsem doma, byl to fakt humac. 2 km od baraku jsem sebou trisknul na ledu pri sjezdu, jel jsem asi 5 m po boku a pak me zastavila lampa. Pritom jsem zlomil blatnik (uz druhej tuhle zimu, kterej mam 14 dni), pak jsem sebou trisknul jeste 2×, to vse pri ceste na sraz. Pak uz to slo a zadny pady nebyly, ale nektery veci fakt nesly vyjet. Skoro celou dobu lilo, tak jsme to ve Vonoklasech bez obeda zabalili, sjeli po modry do Cernosic a po silnici dojeli domu. Jen jirkad s ladou pokracovali dal. Ale aspon vim, ze moje bunda je nepromokava :-) Jo a dalo to nejakejch 67km / 795m. Jestli se vyplni predpoved a tohle pres noc zmrzne, tak to zitra bude smrt nekam jet.

      0 0
      • Medunka  

        chi chi… chudacek malinkaty blatnicek.. tak skaredy k nemu… tebe pustit na kolo

        0 0
        • goood  

          Si radeji koupim blatnik na ram a bude klid:-) Ted tu s blatnikem na sebe koukame. Malem jsem o nej prisel. Hodil jsem ho za tu lampu na kterou jsem se namotal a rikal si, ze si ho odpoledne vezmu. A kdyz jsem jel kolem, tak ho zrovna nesl nejakej chlapek a uz ho chtel strcit do tasky. Tak jsem mu rikal, ze je muj a on mi ho dal:-) Sice mi je asi na nic, ale mam ho !;-)

          0 0
      • Tomas_001  

        Tak skoro cela cesta ti vysla jen mas celkem smulu na ceste k barandaku a pak zase od nej domu. Ja jsem dojel domu bez úhony. A moc se mi nato noseni cihel ktere jsem slibil nechce, jinak me to dalo celkem dneska 70km/724m. Jo zejtra to bude asi maso ja to mozna na chvilku zkusim smerem na troju.

        0 0
      • McBlacky  

        tak teda mokrej led byl jako moc, kor po takový kalbě jako se mi povedla v pátek. Celou cestu mi bylo blbě a měl jsem strach že se zrakvim, což se mi nakonec povedlo :) už vím co potřebuju – neoprenový návleky…

        a s tou nedělí, nikam nejedu, budu spát. Možná odpolko bych se jel podívat na Točnou, ale vidím to bledě, všude je kurevskej led. takže 9,30 pod mostem nebudu…

        0 0
        • goood  

          Ja mam sice neoprenovy, ale v tech louzich to je naprd. To bych musel bejt navlecenej v neoprenu celej

          0 0
        • Darkson  

          kdybys jel, tak se ozvi. plánuju taky nějakou točnou

          0 0
        • mawerick  

          ja docela taky:) pokud nebudu uplne mrtvej po nocni a bude nejaky slusny pocasi…

          0 0
      • SNAIL  

        Buď rád že jsi dopadl tahkle. Viděls jak jsem dopadl já. A to jsem spadl jenom jednou :-)

        0 0
    • mawerick  

      No jak to tak čtu tak jsem skoro rád že jsem zůstal doma:)

      0 0
    • JirkaD  

      S Vláďou jsme si to protáhli přes Karlík a Řevnice (se zastávkou v cukrárně na skvostné zákusky)do Haloun na oběd (jako vždy skvělý)a tradiční cestou zpět. Po cestě jsme na ledu předvedli několik parádních kousků včetně několika „180“, ale naštěstí bez následků. Dalo mi to necelých 76 km, ale ten led byla fakt síla. Dnešní den Vláďa nazval "Vysoká škola ledová"což podmínky docela dobře vystihuje. Klobouk dolu před klukama na trekingových kolech a vlastně i před Blackim, který zrovna nebyl ve své kůži.

      0 0
    • cabbage  

      to by me zajimalo kde sem k tomu prisel.. osma a pretrzenej drat na prednim;/…takze ted si asi dam na chvili pauzu…:(

      0 0
      • enjoy  

        :-O,koukam ze ty dnesni silnice uz jsou fakt zdravi nebezpecny:-))

        0 0
    • Twister  

      Hmm, taky se přidávám k remcačúm. Dokonce mě to pak už i sralo :) Ještě jsem vás pak viděl dole u silnice, když jsem se zrovna vezl po prdeli. Docela jsem zvědavej, jak to v tom náboji vypadá, ale rozdělávat to budu až v tydnu. Je z toho oboustranná volnoběžka, spíš zabírá na ten původní volnoběh.:(

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.