• jirka88

    Ahoj, chtěb bych vědět co si myslíte o tomhle kole:
    http://www.cyklodema.cz/frame.php?…

    nečekám od něj žádné super výkony, spíš ho chci jako doplněk k horáku na najíždění kilometrů…

    DĚKUJU

    0 0
    • Siddha  

      ten schwinn co psal cabbage je podle me hezci… a za ty prachy bych ho bral radsi…

      0 0
      • jirka88  

        taky se mi líbí a co říkáš na tu výbavu???nejde mi ani tak o hmotnost(v této ceně uvažovat o hmotnosti je stejně zbytečné) ale o výdrž abych ho nemusel moc živit:)

        0 0
    • marhi  

      No moje řeč. Co nemá xenon na kráse to má na funkčnosti. Vůbec bych neuvažoval o tom dát si za tyhle peníze na kolo nic jiného než kampu. Je totiž ve vnitř prakticky stejná jako vyšší sady. Rozdíl je jen v pravé páce. Je to tam trochu jednodušší. Někteří borci na tom nalítali přes 15 000 km. bez závady. Schimano v těch nejlevnějších sadách je opravdu spíš k nepotřebě. Na někdterých věcech se nevyplatí šetřit. Campa is forever.

      0 0
      • fousek  

        No nechci se zastavat shimana, ale moje dualy RSX maj najeto pres 16 t., to samy presmikac RSX a to samy prehazovacka Sora vse bez jakykoliv udrzby a doufam ze dalsich 10 t. najedou

        0 0
        • yetti  

          S RSX bych Soru nesrovnaval. Staci, kdyz se podivas na podil plastovych soucastek na obou. RSX byla jeste poctiva prace. Jezdil jsem je na 7kolove SH600 sade a to byla nesmrtelna kombinace. Shitmano ted levnejsi sady hodne sidi, takze bych urcite volil Campu.

          0 0
    • Ruprecht  

      ten schwinn fastback byl chválený v peletonu, ale podle sdělení dovozce (pells) ho letos nedováží, mají jen pár loňských kousků. Koukni ještě na www.maxbike.cz/ na 93RC SORA. Loňské modely prodávají za 14900 a to mi k tomu nabízeli ještě spd grátis a tvářili se, že by šli ještě níže :-). Vím že značka nic moc, ale ten rám je celkem slušný (za ty prachy).

      0 0
    • quassar  

      Tak jsem dal dokupy (zatim jen v excelu :)) tuto sestavicku, chtel bych to ladit krome ranu do cerny a cerveny (myslite ze se to bude hodit k tomu ramu?). Co vy na to?

      Rám Merida Road Carbon 906 9490,– Vidlice V ceně rámu Představec Pells R57 OV 447,– Řidítka Pells RR6 OV 710,– Sedlovka Pells CR2 1160,– Podložky pod řidítka 100,– Hlavové složení V ceně rámu Držák na láhev x2 Pells P007 250,– Pláště 2× Continental Ultrasport 750,– Duše 2× Noname 150,– Přehazovačka Shimano Ultegra 10sp 15450,– (cela sada) Přesmykač Shimano Ultegra 10sp 0,– Dual Control Shimano Ultegra 10sp 0,– Kliky Shimano Ultegra 10sp 0,– Osa Shimano Ultegra 10sp 0,– Řetěz Shimano Ultegra 10sp 0,– Kazeta Shimano Ultegra 10sp 0,– Brzdy Shimano Ultegra 10sp 0,– Zapletená kola Shimano WH-R550 2990,– Pedály Look Keo Classic 1550,– Sedlo Pells (cerno-cervena verze) A.I.eR 800,– Objímka V ceně rámu 0,– Lanka+ bovdeny (cerveny) 400,– Omotávka (cervena) Pells T-Gel 170,– Celkem 34317,–

      0 0
      • Ruprecht  

        nějak mi ty komponenty nesedí k té ultegře, šetříš na nepravém místě :-), asi bych šel do 105 (když chceš shimano) a pořídil třeba lepší kola. Nemluvě o tom, že vybírat třeba řídítka nebo sedlo podle barvy a ceny a ne podle toho jak mi to padne je krátkozraké.

        0 0
        • quassar  

          Tyhle kola udajne maj ve svy cenovy kategorii nejlepsi pomer vykon cena, navic kdyz pujdu do 105 usetrim tak 2 tisice vic ne. Riditka jsem podle barvy nevybiral (delaj se snad cerveny, jestli ano sem s nima :))) Jak mi to padne tezko dopredu odhadnu bohuzel :( Jinak jaky zmeny bys doporucoval?

          0 0
        • wotkka  

          Cenový rozdíl mezi 105 a ultegrou je minimální, schvaluji ultegru-mj-ultegru mohu sehnat za 14500…

          0 0
      • Pebe  

        By mě zajímalo, kde jsi našel ty kola za 2990.- ?

        0 0
        • quassar  

          No ja nikde, ale kamarad kterej si postavil kolo na stejnejch kolech mi slibil ze mi je sezene (sam je pry ma za stejnou cenu)… no uvidime :)

          0 0
        • Ruprecht  

          na bagbike je maj za 3490,– a těch 500 dolů pro známého není nerálných

          0 0
          • Pebe  

            o tom vím, škoda že nejsem známej :-)

            0 0
            • Ruprecht  

              seznam se z Ouassarem :-)

              0 0
              • quassar  

                Kdybyste mi radsi rekli co v tom mym vyberu zmenit :)

                0 0
                • Ruprecht  

                  nech to tak, základ je ok a takové ty nepodstatné drobnosti za pár kaček :-))) postupně vyměníš.

                  0 0
                • Pebe  

                  osobně by mi stačila 105 2006 a vzal bych kola WH-R560, Pells bych vyměnil za FSA ;-)

                  0 0
                • jfk  

                  založeno na čistě osobní preferenci: campa centaur místo shitmana, kliky fsa gossamer megaexo, lepší sedlo (každýmu sedí něco jinýho, ale v ceně 1500–2000 už se dá najít kvalita), kola bych nechal zaplést na nábách centaur, ráfky ritchey pro ocr – takhle to mám teď na zimáku a byl jsem šokován, že až tak velký rozdíl proti kvalitním zapleteným kolům to není) nebo nějaký mavic

                  0 0
                  • quassar  

                    Nojo jenze centaura za tuhle cenu tezko sezenes :(

                    0 0
                    • Vrci  

                      centour bez nábojů www.bike24.net/1.php?…

                      Další možnost je: Centaur – erga 139,99, přehazovačka 89,99, brzdy 74,99 Veloce – smyk 27,49, kazeta 55,99, řeťěz 29,90 Kliky dle gusta a peněženky (ultegra 174,99, chorus 139,99 + 47,99 / bike-palast.com 116+45 nebo ty FSA Kola třeba Fulcrum 5 za 199,9 nebo za 170 b-p

                      Možná by stálo za zvážení jestli erga nevyměnit za veloce –20,–

                      0 0
                    • Vrci  

                      Ještě jedna otázka. Kolik cm ti bude koukat sedlovka z rámu? Má cenu kupovat karbon?

                      0 0
      • orca  

        Dle mého silně nevyvážené …

        0 0
        • quassar  

          A co bys tam vymenil?

          0 0
          • yetti  

            Ja bych osobne vymenil kola, sedlo, sedlovku, predstavec a riditka :-) Stavel jsem pres zimu kolo za stejnou cenu a myslim, ze za podobny prachy sezenes kvalitnejsi komponety nez jsi napsal.

            0 0
            • quassar  

              A hodis mi sem cos postavil? Pro inspiraci :)

              0 0
            • quassar  

              Myslis, ze kdyz tam dam misto Pellsu tohle tak si polepsim?

              www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

              0 0
                • quassar  

                  Chci karbonovou sedlovku. Jeste me napadlo tohle:

                  BHS-17 QUATROFORCE 609.28 Kč BSP-32–33 FIBERPOST II 1381.59 Kč BHB-03-OS FASTBAR OS 694.96 Kč¨

                  vse od BBB

                  0 0
              • yetti  

                Dle meho je tenhle set nesrovnatelne kvalitnejsi nez cos tam chtel dat puvodne. FSA komponenty patri do absolutni spicky, na tom bych nemel strach jezdit :-)

                0 0
                • Siddha  

                  FSA je az na uplne spickovy modely celkem levnej Taiwan, casto se rozlepujou sedlovky a tak… zadna extra kvalita.

                  0 0
                  • yetti  

                    To se dá rict prakticky o cemkoliv, dneska uz je jenom par kultovnich vyrobcu, kteri si vse vyrabi sami, ale ta sada co si od FSA vybral je slozena z dost slusnejch komponentu, kterejm bych ja osobne veril mnohem vic nez Pellsu. Uz jenom proto, ze FSA jezdim a jsem s tim maximalne spokojenej. Komponenty maji velmi slusny zpracovani, tuhost i hmotnost. Kdyz najdes neco za srovnatelnou cenu, co se vyrabi v Evrope, nebo treba USA, tak klobouk dolu.

                    0 0
    • Ruda  

      Ahoj, opět se přiživím na dotazu někoho jiného. Chtěl bych koupit nějakou základní silničku (tak do 20000,–), nechce se mi nic stavět. Prosím, poraďte, co je nejlepší v poměru cena/výkon. Díky

      0 0
      • Ruda  

        Mám nabídku na Kellys IRC 3.9 za 22990,– (loňský model). Vyplatí se to za ty peníze? Díky za názory.

        0 0
      • gersa  

        Az na non carbon vidlu, horsi kliky a brzdy (ale ty jeste brzdi v kategorii „dostatecne“) a pomerne vyssi hmotnost je to aspon good cena. A tezko rict, co rafky, ty neznam

        0 0
        • Ruda  

          Z hlediska rámu je tedy lepší letošní model (dural + karbonová vidle) než loňský (dural se zadní karbonovou „vidlí“ + duralová vidle)? Ráfky a kliky bych vyměnil, až by odešly. Hmotnost kola při tej svej neřešim.

          0 0
          • gersa  

            Zalezi, kolik bys pripaltil

            0 0
            • Ruda  

              Letošní model stojí 29 900,– Nejlepší by byl loňský rám + karbonová vidle.

              0 0
              • gersa  

                To urcite. Za ten rozdil koupis celokarbonku a jeste ti zbyde. Treba Pells RF5 za cca 4k

                0 0
    • jirka88  

      co říkáte na tady to kolo: www.bradsky.cz/index.php?…

      nebo můžu mít lonský model meridy 901 s trojtalířem za 16000Kč, nemyslíte si ,že by ten pells byl lepší volbou??Jen doufám, že pells má stejné velikosti rámů jako merida, myslíte, že pri mých 184cm bude ta velikost L stačit? Díky za reakce

      0 0
      • Lister  

        hmmmm 2 roky a 2 měsíce......je pravda že někteří približně stejně dlouho dobu řeší nákup představce, ale i tak si mohl vybrat rychleji ne :-D

        0 0
      • nooski  

        Kopřivnice, no podívejme na to :-)

        0 0
        • jirka88  

          no naposledy z toho sešlo, ale ted už váhám jenom mezi těmito dvěma..tak kterou by ste doporučili???

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.