• gobike

    Jsem si pred 2ma dny objednal na Bikestore batoh, prislo mi potvrzeni o prijeti objednavky a dnes jsem cekal na majl od Turecka a nic.. Jsem jim psal druhej, ze to je vanocni darek, celkem to specha a mlci. Nevite co s nima je? Je fakt, ze kdyz jeden den nenapisou, tak to nic neznamena a ze bych nemel delat ukvapeny zavery, mozna toho maj pred Vanocema hodne, ale tohle se mi jeste u Bikestore nestalo, aby nenapsali na druhej den, zatim pokazde mi hned napsali. Jde mi o to, ze je to darek na Vanoce a ja to potrebuji co nejdriv. Objednaval jste si nekdo u nich v poslednich dnech neco? A bylo vse ok? Dik.

    0 0
    • dieegoo  

      Ja v patek odpoledne taky batoh a zatim taky zadna zprava… dokud si nenapsal, byl sem v klidu, netusil sem, ze neco posilaji behem vyrizovani objednavky… ted uz moc klidnej nebudu :( taky je to vanocni darek… ale co sem se s nim bavil, tka rikal ze s tim muzu pocitat, ze do vanoc mi to dodaji… tak uvidime

      0 0
      • gobike  

        No to taky doufam, ze to bude do Vanoc, jestli ne tak to bude pruser!

        0 0
      • Hnoj  

        To asi bude tím, že sou vánoce a koupit něco i bikestoru, ste asi nebyli jediný…

        0 0
    • jecnak  

      Telefon mas?

      0 0
      • gobike  

        Jo mam, ale dnes jsem se jeste odhodlal nevolat, ale jestli zitra nic nebude, tak budu mit konverzaci s panem Tureckem osobne.

        0 0
        • jecnak  

          Neboj, on te neukousne. myslim, ze energii vynalozenou na tenhle thread bych radsi investoval do toho tel. hovoru.

          0 0
          • gobike  

            Neboj, vsak ja ho budu otravova az zitra, treba se jeste odhodla napsat, to by byl sam proti sobe, kdyby kousal zakazniky:-)

            0 0
        • dieegoo  

          tak jestli si to objednaval v sobotu, tak pokud ho nemeli skladem, tak jim je dneska dovezli… podle me zbytecne silis ;)

          0 0
          • gobike  

            Ja vim, no ale mohl Turecek aspon napsat, ja nesilim, jen me to trosicku zaskocilo, vis jak.

            0 0
            • dieegoo  

              nevim :D povidej

              0 0
              • gobike  

                No proste, mnoho mych objednavek potvrdil sam Turecek hned ten den ci na druhej den a tuhle zatim nepotvrdil vubec= celkem me to prekvapilo a pokud nenapise, tak mu zavolam, uz vis jak? :-)

                0 0
                • TinkTink  

                  Stejne to nechapu…proc to tady resite…zbytecna ztrata casu – zavolej tam hned a na nic necekej…i kdyz ted…ted uz asi ne :)

                  0 0
                  • Kol.ista  

                    Hlavne nechapu, proc s tim takspecha, kdyz je to stejne darek pro nej (myslim tim Gobika). On uz se totiz nemuze dockat :D

                    0 0
                  • gobike  

                    No to by asi nebylo dobry mu ted volat na mobil, bych si no mohl pekne znepratelit, to by mi misto batohu poslal v krabicce prach se SARSem:-)

                    0 0
                    • Kol.ista  

                      SARS de dostat aji kdyz uz ho mas? Myslim ze ne, tak se nemusis bat ani toho prasku :-D

                      0 0
                      • gobike  

                        Vis co, ja byt tebou, tak se zamyslim nad tvym prijmenim a zacnu se rychle bat, protoze ptaci chripka je uz v Evrope, tak bacha at ji nechytnes:-D :-D

                        0 0
                        • Kol.ista  

                          Mam pro tebe spatnou spravu, uz ji mam… Byl sem v cizine :D Chytnes ji ode me na chate, tak se boj!!!! :D

                          0 0
                          • gobike  

                            Zatim v Evrope neni prenosna na cloveka, tak to muzou chytnout akorat takovi ptaci, jako ses ty! :-D

                            0 0
                            • Kol.ista  

                              A kdo rika ze sem byl v Evrope. Jamam tu prenosnou vis… Tak se fakt boj!!!

                              0 0
                    • TinkTink  

                      No psal jsi to 17:44…tak jsi to mohl aspon zkusit…a Dan Te neukousne…je v pohode.

                      0 0
            • Gatier  

              Mozno nemrhaju zbytocne energiou, ako ty..?

              0 0
    • Mamut  

      Zije, funguje, dnes som do neho bral cyklopocitace. Asi ma toho klasicky pred vianocami hodne. Kazdy si vyberie 7 dni pred vianocami a 5 dni pred vianocami by to chcel mat doma.

      0 0
      • enjoy  

        takovy skromny lidi…:-).2 dny,co by jeste chtel?:-)

        0 0
    • pegal  

      Fcera jsem si tam tam objednal Ciclosport HAC 4 a odpoved okamzite, ze to jeste dnes (tedy vcera) posila, tagze dnes nejpozdeji zitra bych ho mel mit ..

      .. neni nad to si darky kupovat sam .. pak nejsi zklamanej ze tam neni to co jsi si pral .. :)

      0 0
    • gobike  

      Tak dnes Turecek volal a vse je v pohode! Balik odeslan.

      0 0
    • biker 13  

      Já si tam obědnal dva ráfky… před čtrnácti dněma a furt nic. Ale potvrzení objednávky mi přišlo. Nespěchám, ale doufám že po Vánočních shonech to dojde.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.