Anketa .. NEJLEPŠÍ A NEJLEVNĚJŠÍ e-shop

58 nepřečtených
  • Komi

    Tak pište svoje názory a zkušenosti … Vánoce se blíží, bude se hodit :-)

    0 0
    • Meesha  

      jednoznacne Bikestore. Ceny, ochota, jednani, terminy…

      0 0
    • scret  

      koloshop.cz velotrade.cz

      • u obou velmi dobra zkusenost!
      0 0
    • quidos  

      nemám zkušenost s jinými, ale s čistým svědomím mohu doporučit kolokolo. Ceny skvělý, balík přišel pokaždé během pár dní, ochotní zodpovědět dotazy. Drobný zádrhel vyřešen jedním telefonátem. Kupoval jsem tam už dvakrát, budu klidně zase :-D

      0 0
    • wroum  

      nejlepsi zkusenosti mam

      koloshop.cz

      skoda ze ma bikestore tak debilni stranky. proti koloshopu sou fakt spatny a najit konkretni vyrobek je nepomerne slozitejsi nez na koloshopu. kdyby mel lepsi stranky, tak bych rekl ze sou nastejno. takhle u me vede koloshop. dobry zkesenosti mam s obema.

      0 0
    • cabbage  

      kolokram.cz

      0 0
    • CZiko  

      já jsem spolojený s kolokolo.cz protože jsem tam pořídil za šest táců MX Comp 2006… a dál asi koloshop.cz

      0 0
    • Mamutt  

      Za mně na prvním místě www.trinnity.cz, hned poté bikestore.cz a koloshop.cz

      0 0
    • dalimil  

      u velkých věcí neřeším cenu do 100,– + – ale spíš rychlost.

      0 0
    • spipi  

      pro me jednoznacne www.jensonusa.com

      z ceskych mam malou zkusenost akorad s bikestore.cz – spokojenost

      0 0
    • Volf  

      Bez určení pořadí, jen podle abecedy:

      Bikestore, Koloshop, Velotrade

      Všude ochota, zájem, komunikace dodání prostě radost.

      0 0
      • Pebe  

        Nevim jestli nejlevnější, ale rozhodně NEJLEPŠÍ je Trinnity.cz

        0 0
    • lidumil  

      Stavím kolo ze „zbytků“ synkovi a tak jsem prolezl snad všechny zmiňované netové obchody a ceny jsou ± všude přibližně stejné, nejnižší ceny má asi www.kupkolo.cz ale se sortimentem na tom není až tak dobře, lepší sortiment mají www.kolokram.cz a taky www.koloshop.cz.

      0 0
      • DD  

        musis koukat ptat se hledat.. v plzni ve velu sice nemaj e shop ale koupil sem ted mx compku 06 za 6290,– super cena

        0 0
    • Tomcat  

      Ptáš se na nemožný

      Žádnej shop nebude vždy nejlevnější a žádnej nebude nejlepší. Každý má něco .

      0 0
      • Komi  

        Bla bla bla bla bla … tak nereaguj :-))))

        0 0
        • Tomcat  

          Reaguju, protože nehci aby se ustálilo že nějaký obchod je univerzální. Jsou to věčné války , o nej rám , o nej vidli, nej oblečení , obchod a blabla. Pokaždý se na to téma pohádáme a nikdy není vítěz, prostě nej není. Někdo má ceny, někdo výběr , jinej se líp stará o zákazníky atd… co je tom divnýho? ;-)

          0 0
    • gobike  

      No tak vede BIKESTORE v rychlosti a ochote, tesne za nim je KOLOSHOP a tem strhavam body za delsi vyrizovani objednavek a treti je BAGBIKE a to protoze ma dobry ceny.

      0 0
    • vozejk  

      jednoznacne www.kolokram.cz

      0 0
    • Lister  

      Zatím jsem nenarazil na větší problém u žádného šopu, největší zkušenost zatím Bikestore – pohoda jednání, dobrý ceny, ale stránky fakt blbý :o(. Pak Bikezone – sice jednou drobný problém při nákupu, ale vše velmi seriozně vyřešeno, takže taky spokojenost – maji dobré stránky, slušný sortiment, určitě se dá nakoupit levněji, ale pokud potřebuju víc různých věcí, tak tady se většinou trefím.

      0 0
    • Floydie  

      urcite bikestore.cz ale ty stranky to chce opravdu predelat!!

      0 0
    • dieegoo  

      taky davam BAGBIKE.. objednal sem Blacka, za super cenu a druhej den uz sem ho mel doma.. pan byl taky dostatecne ochotny, poradil mi vse co sem potreboval vedet..

      0 0
    • Baracuda  

      bikesport.cz, kolokram.cz, koloshop.cz kazdej ma neco.

      0 0
    • sfinga  

      podle toho jak na co. Když si dáš trochu práce a prolezeš všechny, tak budeš překvapený jaký tam jsou v jednotlivých druzích zboží rozdíly :-)

      0 0
    • spedy  

      nevím jestli nej… ,ale zatím v pohodě „koloshop.cz“

      0 0
    • Fuki  

      bod pro www.koloshop.cz nejsolidnější výběr a ceny. Na bikestore bych si asi nevybral…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.