• P_W

    mate nekdo zkusenost? napr.: CST C 1023 viz: http://www.solidosport.cz/detail.asp?…

    0 0
    • Tominec  

      Pridavam se k dotazu prosim?

      0 0
    • Vilém  

      CST neboli Cheng Shing Tire,nebo tak nejak,je totalni low end.Jsou dost tezky a nicim vyjimecny.Rekl bych ze at koupis pri teto cene cokoliv je to cca totez.

      0 0
      • náčelník  

        A není náhodou CST výrobcem pláš?ů a duší zn. Maxxis?

        0 0
        • Toams  

          alebo naopak?

          0 0
        • Fidoo  

          chceš prodávat levný shity a nechceš si ničit pověst. Pojmenuj to jinak. viz. Maxxis/CSt nebo Author/Madison

          0 0
          • Vilém  

            Presne tak, ten cinskej nazev moc netahne,kdezto kdyz si to lidi daj do spojitosti s Maxxis,tak se holt prodavaji lip.Proste asi koupili cinskou fabriku,mozna jen kooperace.

            0 0
            • martt  

              pod nazvom Author sa tiez predavaju cheng-shiny, na niektorych som videl aj ten origo napis vylisovany na gume a na nalepke stalo „Author“.

              Podla mna tie cheng shiny vobec nie su zle, asi rovnake ako zbytok lacnych gum.

              Na webe inac najdes toto: Cheng Shin tire, the worlds 14th largest tyre manufacturer, produces a wide range of tyres from plants in both Taiwan and China. Under the Maxxis brand label this is one of the widest budget priced range of high performance tyres in the UK, designed to satisfy the increasing demands of the economy section of market. The Maxxis tyre is an attractive and high quality product which more than holds its own against competitor offerings.

              Z toho pre mna vyplyva, ze maxxis je vlastne chen shingom.

              0 0
    • BOREK  

      za stejny peniz Tioga Extreme XC a Factory XC na velohanak.....neni to lepsi??? CST sem kdysi koupil na krose a zdal se v poho, proc neverit CST?

      0 0
    • palladin  

      CST nebrat… včear jsem ho prorazil…prodali mi ho na meridě…nehledě na to, že neskutečně ustřelujou na mokru…docela nebezpečný pláště… :o(

      0 0
      • Volf  

        Vzhledem tomu, že jen tady jich je asi jedenáct tak má tvoje informace opravdu vypovídající hodnotu. http://www.solidosport.cz/katalog.asp?…

        0 0
        • palladin  

          zase jeden rejpal…všechny CST jsou na dvě věci… …ale abych ukojil tvou zvědavost tak se jedná o CST, MTB+SLICK 2.1..alespoň to píšou na stránkách Meridy..samotné označení těhle low-end pláš?ů je značně nepřehledné…

          0 0
          • Volf  

            Hele rejpal nerejpal. Jen chci trochu víc informací. Já jsem třeba s Maxxisama spokojenej / wormy na střídačku nyní s krakenem a calibosem /.

            0 0
        • palladin  

          podle obrázků to bude: CST C 1348

          0 0
          • airwaves  

            Ano, je to za ty prachy dobrej pláš?. Kluk je má na Meridě White Water a lítá na tom jako čert. Po přímém porovnání s Tioga Yellow Kirin za cca 1200 tak nejsou 6× horší! Pokud je seženu v šířce 2,1 (mimochodem poctivejch 56mm) tak si hned dvě koupím. Předpokládám cenu někde kolem 200 Kč. Na moje vesnický ježdění luxus!

            0 0
            • pitelboy  

              Ja vozil letos ve predu CST C 1020 2,1 a fpoho. Moc neubejva, dobre drzi, ale ma veliky valivej odpor – dozadu se neda dat, kolo pak vubec nejede.

              0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0
    • strongpajda  

      zkusím si kopnout do mrtvoly – nějaký novější zkušenosti? než ty z roku 2005?

      0 0
      • scalar  

        Máš dotaz na nějaký konkrétní plášť nebo jen obecně z nudy kopeš do mrtvoly?

        0 0
        • strongpajda  

          abychom tady neplkali v obecný rovině, mám zálusk BFT. Doteď jsem jezdil Maxxisy DHF, DHR, občas WTB Vigilanty. Máš srovnání BFT vs DHR(F) ?

          0 0
          • Tomcat  

            Takže do mrtvoly …Maxxisy DHF… není označení konkrétního pláště, ani jeho varianty. I BFT je víc typů.

            0 0
            • strongpajda  

              27,5 2,40 – 2,50

              Maxxis EXO, TR

              BFT EPS

              ale jestli jenom otravuju, tak beru. Prostě mi to přijde zajímavá alternativa. Váha u CST je krapítko vyšší

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.