• snehulakos

    Kdo si neholí nohy není cyklista, nýbrž Plašák!! :-)Neumim si představit jet závod s chlupatejma nohama. Holim si je od dubna do konce září. Je to o zvyk.

    0 0
    • -b-n-x-  

      co to je Plasak? Se jenom ptam abych vedel co jsem. Se takhle budu predstavovat: dobry den ja jsem Plasak! :-)

      0 0
    • giant  

      Zdravím klub „plašáků“ už máme tři členy:-))) Kdo další se připojí k těm VYHOLENÝM

      0 0
    • Hnoj  

      Tak tohle může napsat, fakt jen úplněj *****… Gratuluju, tohle nominuju na NEJDEBILNĚJŠÍ hlášku B-F…

      0 0
    • Mamut  

      Na to, ze je to tvoj 2. prispevok na fore, je zvlast agresivny.

      0 0
      • -b-n-x-  

        stejne to je nejake absurdni. Snehulakos a holi si nohy? Ja teda jeste snehulaka s oholenyma nohama nevidel. Si muze holit tak leda koule.

        0 0
        • CZiko  

          Já z z vás dneska neusnu :-D Dokonce si je může holit tři:-)))) samozřejmě, pokud je v obvyklé velikosti…

          0 0
          • Smazaný účet  

            hlavu nepocitej :-))

            0 0
            • Smazaný účet  

              hm, i kdyz, timdle ziskava hlaska: ‚myslet koulema..‘, nove souvysloti.. a jeje… :))))

              0 0
              • CZiko  

                dy? říkám, že z vás neusnu:-D

                0 0
                • gobike  

                  No tak jestli te budou pořád napadat takový hovadinky tak neusnu ani já! :-D

                  0 0
                  • cabbage  

                    tak si ohol (hadej co), treba te to zklidni:o))

                    0 0
                    • gobike  

                      Hahááá, tak to nééé, to by mne spíš rozjásalo, protože, když si ho oholíš, tak se ti opticky zvětší:-))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        ja dyz si oholim hubu tak druhej den to prijemne chrasti, dyz prejizdim rukou po tvari :-)) takze nevim co tim cabage myslel dyz chtel abys sis oholil, asi se mu taky libi ten zvuk ;-))))

                        0 0
    • BH  

      Ottuv naucny slovnik uvadi na strane 1459 pod pojmem Plasak " je to cyklista neznaly taktiky pro jizdu ve skupine vice cyklistu a dalsich cyklistickych dovednosti.Na­priklad nevhodne nastupuje,neumi drzet tempo kdyz jede na spici, haze vlny,nechava diry v baliku,nevi jak se schovat kdyz se jede terezin,nevi na jakou stranu stridat, neumi ukazat diru anebo prekazku, jezdi dalekeho haka , ma chlupate nohy,pod kratasy vozi slipy, jezdi v kratkem od 5 st. nad nulou, neumi pozdravit dalsiho cyklistu a pod. "

      0 0
      • cabbage  

        // haze vlny, jezdi v kratkem od 5 st. nad nulou,// to muze i oholenej, viz Lempl:o))

        0 0
      • Kit-kat  

        Tak to jsem 100% Plasak:)

        0 0
      • Komi  

        včera sem se jel taky projet v krátkým a víc jak 10°C nebylo … teda nahoře sem měl tři vrstvy, ale nohy sem měl holý .. ale zasejc je mám chlupatý, tak mi je teplo, tak proč se holet? :-)))

        0 0
        • BH  

          tim se vubec nechlub!

          0 0
          • Komi  

            Mám ale bohužel obavu, že mi návlek na nohy zku*vil koleno :-( …

            0 0
            • kovar  

              cože?

              0 0
            • BH  

              o tomto vikendu jsem videl par silencu v kratkem, dorazila me jedna rodinka vcera kolem poledne, (manzele s dcerou),kteri se ritili s Vlcaku(Chriby) jen v kratkem. pohled na ne byl uchvatny, meli uplene fialove nohy a obliceje, museli byt zmrzly na kost, vsak pani nedokazala ani artikulovat, kdyz se ji ptal, zda ji neni trochu zima, jen neco zamumlala pres zimou sevrene zuby.Byla to krasna ukazka „plasonu“ v praxi.Vsak pockej za par let,budes mazat kolena francovkou, aby ses vubec pohnul

              0 0
    • wroum  

      ja si neholim, ja si hulim. od ledna do prosince. a taky to neni spatny ;-)

      0 0
    • boboman  

      vy ziletkari si nohy kludne holte, ja to na xc nepotrebujem a pripadal by som si divne :) … kto je ten predseda? berete aj zahranickych plasakov? :)

      0 0
      • wlk  

        já su předseda, jasný, že přijímáme aj bratov zo Slovace! ještě je tu místo druhýho místopředsedy, kdybys měl zájem!

        0 0
        • boboman  

          jasne ze mam zaujem :) ake budu moje pravomoci? mozem lamat ziletky vyholencom? :D

          0 0
          • CZiko  

            v tom případě jsem druhý místopředseda… a jestli jim můžem lámat žiletky? TO JE NAŠE POVINNOST! :-D

            0 0
            • wlk  

              musím tě zklamat, ale první místopředseda je už Giant, tak mě napadá podle toho, co jsi napsal, že bys mohl být vrchní lamač žiletek :-)))

              0 0
              • giant  

                jo jo navrhuji vybírat příspěvky, představenstvo se sejde a určí výši. Příspěvky budou použity převážně na podpůrné prostředky ne růst chlupů pro holiče resp. VYHOLENÝ

                0 0
              • CZiko  

                ale já psal, že budu !druhý! místopředseda:-) ale zároveň budu vykonávat funkci vrchního lamače žiletek, myslím, že se to dá skloubit:)

                0 0
                • wlk  

                  já vím, ale boboman tě předběhl, podívej se výš. Nuž dobrá, když můžou mít v parlamentu ministra bez portfeje, tak ty bys mohl být ministr s portfejí lámání žiletek, to by taky šlo, ne? Vypadá to, že se nám tady zakládá takový zatím nenápadný plašácký hnutí, za chvíli snad fakt začneme vybírat ty členský příspěvky čico :-)))))

                  0 0
          • Komi  

            Ty by si neměl být místopředseda .. teda ne že bych měl něco proti Slovákům, ale udělal bych z tebe spíše ministra zahraničí (nebo „ze zahraničí“) .-)

            0 0
    • Ice-goofy  

      ja myslim , ze je to kazdeho vec jestli si nohy holi nebo ne. Vec kazdeho z nas a i zavody se daji jet s neoholenyma nohama.

      0 0
    • goofy  

      Ja zase nechapu, jak si nekdo ty nohy muze holit. dyt je to hnusne jak sousedovic pes… Tim to se hlasim do klubu Neholicu a hulicu..

      0 0
      • -b-n-x-  

        Ty woe Goofy, kdyz uz tu chces mit vice uctu, tak je aspon pojmenuj nejak jinak. Ice-goofy je fakt moc podobne. :-)))

        0 0
        • goofy  

          Sem si ani nefshimnul, ze je nademnou… Sem byl zblbnuty z toho, jak sem pul dne talacil kolo… :o) P.S.: to je nejaky Goofy, ktery kopiruje moji registrovanou znamku. Nevish, kde se ty veci hlasi?

          0 0
    • Misiak  

      A co som potom ja, ked si chlpy len skracujem strojcekom? (lahsie sa to blato z lesa umyva a znizuju sa prepravne kapacity pre hmyz) :o) Naholo je to hnusne…

      0 0
      • gobike  

        jo no, to jsem taky zkoušel a určitě to vypadá líp, než úplně oholený.

        0 0
        • Misiak  

          Tak tak a podla mna je to aj lepsie ako uplne zarastene, zas vypadat jak simpanz… :)

          0 0
    • Vladimír  

      ja si holim jen oblicej, pod pazemi a prirozeni, jsem take plasak?

      0 0
    • Toams  

      Neholim, nachavam zit … chlup je taky jenom ziva bytost:-)

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Ty seš ale debil.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.