• dieegoo

    U nas v obchode maj vidli sundanou z kola, krcek ma serizly na 19 cm… problem ale je, ze ja na kole mam 21 cm i s predstavcem… budou ty dva centimetry hodne velky problem nebo to ten predstavec udrzi? Predstavec ma na vysku 5 cm…

    0 0
    • wlk  

      tak do toho bych raději nešel..pokud nechceš skončit s řídítkama v luftě, tak si raději počkej na jinou s větším krkem.

      0 0
    • dieegoo  

      a je mozny treba sehnat nizsi predstavec? :D

      0 0
    • CZiko  

      nedávno tady někdo řešil tenhle problém… existuje na to takový nástavec… pohledej v historii

      0 0
    • dieegoo  

      http://www.jmctrading.cz/shop.php?…

      co toto? Mohlo by to muj problem vyresit?

      0 0
    • McBlacky  

      já bych do toho nešel, ikdyž taky už jsem jezdil s jedním šroubem v představci a i na závodech :) ale jistota nic moc

      0 0
      • dieegoo  

        no v diskuzi se pise, ze s tim enkdo jezdil a bez problemu.. zavodne nejezdim, neskacu.. pohodove xc po polnich a lesnich cestach. tak myslim ze by to mohlo byt v klidu

        0 0
        • McBlacky  

          mohlo by to jít, protože ikdyby ti jeden šroub křupnul tak druhej to podrží než se rozsekáš :) že by křupli oba najednou je nesmysl. aby jsi dobře dotáhl představec pořid si někde kousek odřízlýho krku a dej ho tam jako výplň…

          0 0
    • Banjo  

      Byt tebou, tak koupim predstavec Point (ma 38mm), vysku snizis o 12mm, coz uz by mozna slo.

      http://www.mcsport.cz/…edstavce.htm

      0 0
      • dieegoo  

        no nemuzu se zbavit dojmu, ze jestli tech 30mm krcku bude drzet 50ti miliimetrovy nebo 38ti milimetrovy predstavec, tak to bude mit porad stejny efekt.. porad v tom predstavci bude stejna vyska krcku

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To mas sice pravdu, ale zalezi na konstrukci toho predstavce, umisteni sroubu. Tady to budes mit uz „jen“ 8mm pod hranu, coz zni daleko lepe nez 20mm :-D

          0 0
          • Banjo  

            Presne tak, dkdyz tam vrznes jeste ten prodluzovac, tak bych se nebal…

            Ta vidle musi bytopravdu za hubicku, kdyz se tak snazis :)

            0 0
            • dieegoo  

              da se to tak rict :) zbyde me jeste oproti planu na hydru dopredu

              0 0
          • dieegoo  

            na tom soucasnem predstavci je sroub asi 1,5 cm pod hranou predstavce, neni uplne nahore

            0 0
    • Smazaný účet  

      Jak to prodloužení funguje? Ve vidlici ho drží excentr,jako je u klasických představců? Potom by to teda mělo fungovat.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jsem myslel, ze to je spis rozepreny klinem (nez excentr) a u „klasickych“ predstavcu se do vidlice nic nestrka. Klasicke se upinaji na sloupek. Do sloupku byly ty stare :)

        0 0
    • dieegoo  

      http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

      a co toto? To by nemohlo drzet? Kdyz bych vynechal ten extender

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Spis nam prozrad za kolik budes mit tu Suntourku :)

        0 0
      • venca1  

        tohle je místo ježka, pochybuju že to pomůže při prasknutí představce, dej tam ten extender

        0 0
    • khooca  

      Možná by se to dalo vyřeši i jinak. Před týdnem jsem montoval novou vidli, která neměla ježka. V obchodě jsem ale narazil na imho lepší udělátko – je to tyčka (stahovák), která se provlíkne vnitřkem vidlice a pomocí kontramatek se uchytí zespoda vidle a zezhora na představci a stáhne. Slouží to primárně namísto ježka, možná by to mohlo vyřešit i tvůj problém. Pokud ale jezdíš tvrdší XC (ne-li free, DH), nebo jsi těžší, tak bych do toho nešel.

      0 0
    • dieegoo  

      Suntourka bude za 24,90,– myslim ze vybornej kauf… dneska sem se byl ptat co s tim krckem, servisak rikal, ze ten adapter od arcoru muzu bez obav pouzit, ze pevne to bude dostatecne.

      0 0
      • wlk  

        a myslíš,že ti ten servisák eventuelně pak donese kytku do nemocnice?taky bych se ho zeptal, jestli by si to dal na kolo on.Mysli na to, že když pojedeš sjezd, tak je ten představec jediný, co tě dělí od držkopádu,možná su trochu moc opatrnej, ale vzhledem k tomu, že se dá teď sehnat ve výprodejích scareby a určitě i jiný vidle do 4000, tak mi ta cena za suntour zas tak dobrá nepřipadá.Přeber si to jak chceš, vidlu nekupuješ tak často jak řetěz.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja jsem ten extender vozil a byl v pohode. Ostatne starsi system upinani predstavcu neni nic jinyho a taky to vetsina lidi prezila. Zase se ti navyssi cena i hmotnost a skomplikuje stahovani hl.slozeni.

        0 0
        • dieegoo  

          wlku, ty ses hroznej pesimista :) tak snad kdyby to bylo tak hodne zdravi nebezpecny, tak by se to neprodavalo… nevim no

          0 0
          • dieegoo  

            a jeste teda.. to s tim suntourem je irone ;) je to scareb

            0 0
            • Pá-dlista1  

              aspon za 3 klacky?

              0 0
              • dieegoo  

                no za 3900

                0 0
                • rock  

                  Jééé, Tvoje problémy bych chtěl mít … Velohahanák http://www.velohanak.cz/ by ji měl mít s Lock Outem za 3990 … předpokládám, že pokud je ještě má, tak s normální délkou krku …

                  0 0
                  • dieegoo  

                    je prave od hanaka, je s lockem a prave ze ma serizly krcek

                    0 0
                    • rock  

                      Aha. Tak nic … nicméně bych tam vrazil ten extendér od BBB nebo Acoru a nijak bych se toho na neagresivní ježfění nebál. Akorát že to přidá něco na váze a o 4 stovky sníží cenovou výhodnost …

                      0 0
                      • dieegoo  

                        ten acor u nas maji za 240… a porad i tak je to pomerne vyhodne

                        0 0
            • wlk  

              se suntourem je irone-jako ironie?a zda se ti 3990 za scareba moc???

              0 0
              • dieegoo  

                Ted uplne nechapu jak to myslis.. to ze chci suntoura byla ironie… mam zamluveneho scareba

                0 0
                • wlk  

                  tak tomu sem právě nerozumněl, teď už jsem doma :-) Máš pravdu, na tyhle věci jsem opatrnej, a teď už chápu, že za ty love tě to tak bere, cena je to až moc dobrá-na scareba, právě mi přišlo divný, že by někdo tak vyváděl kvůli suntouru :-))

                  0 0
                  • dieegoo  

                    ne ne :) po tom co sem si tady precet o suntourech tak bych ho nebral.. je to dobra cena, fakt doufam ze to vyjde… a jeste me zustane na hydrauliku deorecko dopredu

                    0 0
          • Pá-dlista1  

            A ty ses zase hroznej jouda. Seznam duvodu vytvarim… :)

            0 0
    • HLAVA  

      ježiš marja to musi byt nějaka limitovana seryje že nepočkaš ja byt tebou tak počkam vražet kvuli netrpělivosti 500kč na vic za ježka nevim ale ja bych určitě počkal

      0 0
      • dieegoo  

        a na co mam jako cekat? Posledne meli „super“ akci na splice comp 80mm za stejnou cenu… amyslim ze to je s timhle neporovnatelne

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.