čapáky za slušnou cenu v Praze

33 nepřečtených
  • black.horse

    Zdárek, sháním čapáky s neprofukem s laclem a pokud možno s tím uchytáváním nohavice za plosku, do teploty kolem 10–5°C prostě na teď… ale jen něco levnějšího, na značce nezáleží, jen na rozumné ceně a kvalitě… zatím mám tip na Kalas a Gsport… nevíte kde je v Praze sehnat? a jestli se dělají sloní velikosti?:-) a pokud by ste měli tip na cokoliv jiného někde po Praze, prosím poraďte;-)

    0 0
    • idi  

      zdar chlape,ja vzdycky chodim na strahov do axonu,prodavaj tam jen za hotovy,ale vzdycky se s takovou velmi ale velmi obtloustlou slecnou domluvim na nejaky pekny sleve.:)

      0 0
    • JMT  

      paklize ne ten sensor, davam hlas pro strahov

      0 0
    • HoK  

      Dnes jsem bral Sensory v SP Kolo za 1995Ká.

      0 0
    • black.horse  

      a Kalas? kde ty se daj sehnat?

      0 0
      • Meesha  

        nooo, tezko. Mivali ho v GEMu i s G-sportem (jinak silena prodejna). V Anglicky zkrachoval a prej se presunul nekam na chodov nebo tak nejak…

        Pak mozna neco v Bikeranchi a hodne hadru maj v Bikeexpertu. Mozna i ve Sfinxu.

        0 0
    • crom  

      co tyhle www.cycloschein.cz/index.php?… mam je.sice to neni zadna extra trida,ale pod volne kratasy jsou v pohode a hlavne cena je rozumna

      0 0
      • black.horse  

        pokud se nemýlím, tak nebudou mít membránu proti profouknutí… to už radši připlatit další 3kilča na G-sporty;-) ale díky

        0 0
      • orca  

        Jak jsi s nma spokojenej ?? Jak se chová ten „teflon“ odpuzuje vodu a co vítr chrání ? je v nich teplo ? do kolika v nich jezdíš ??

        0 0
        • Paja  

          Ja je mam cca 2 roky, docela jdou zvlast za tu cenu, ale ted bych nejspis sel do prednich neprofuku, kdyz se daji koupit do 1500(G-sport, Axon, mozna i Kalas). Odpuzovani vody je mozna lepsi nez u materialu bez toho teflonu, ale zadnou nepromokavost od toho necekej (nejaky ty nowindy budou vodeodolnejsi), jezdim v nich od cca 3–5 niz podle vetru vlhka,…, kdyz je jeste vetsi zima, tak pod ne zatepleny 3/4, pri jeste vetsi kose uz je problem s prsty nohach spis nez s nohama samotnyma.

          0 0
          • orca  

            fajn , já půjdu do těch bez laclu , cena je fajn a v zimně toho stejně moc nedám a od –5°C to nechávám jinejm.. Pro mně ideální volba. Dík

            0 0
            • kovar  

              no podle mých zkušeností gatě bez neprofuku (třeba nowind) aspoň na kolena nemá cenu kupovat.

              0 0
              • Paja  

                Tyto maji na kolenach dve vrstvy roubaix a mezi nima nejaky tenky molitan ci co, takze to taky moc nerofoukne, ale jak uz jsem psal taky bych dnes uz sel do komplet nowindu, myslim, ze ta petistovka navic za to stoji.

                0 0
            • Paja  

              Bez laclu bych nebral (tedy ani letni) nevim, jestli je ten teply material tak elasticky aby bez laclu dobre sedel a nesjizdel, vsak se to da pri koupi vyzkouset. Ale urcite pouvazuj min o tech G-sportech, je tu odkaz a za 1200 to mozna bude vic muziky za o malo vic penez…

              0 0
              • Volf  

                Taky bych kalhoty bez laclu nekoupil a už vůbec ne zimní. Není nad to když máš pěkně zakrytý záda.

                0 0
              • orca  

                Tak jsem si nechal poradit :-) jak jinak než zde na bike-foru. A koupil jsem od G-sportu kalhoty sice bez laclu ale s předním neprofukem . před vánoci 10% sleva takže suma sumárum 995kč. A výsledek ??? 100% spokojenost je to o řád lepší než čistě teplé čapáky. Nosim pod nima jeste slabe spodky (bavlnene) a ted v mrazech jsem si liboval jedine na co mi byla zima jsou palce u nohou . Takze resume – DOPORUCUJI – zvlaste pro ty z vas co jezdite i pod bodem mrazu…

                0 0
    • pepino  

      Ja přemejšlim o tomhle,kvůlivá ceně: http://www.dexter.g-sport.cz/shop.php?…

      0 0
      • bajkr  

        nejsou s těma kšandama lepčejší a jaký plus má ta membrána?

        0 0
        • pepino  

          Tak jestli kšandy nebo ne ještě nevim.Membrána?"s mem­bránou větru a vodě odolnou,"jako jakej má význam?

          0 0
          • bajkr  

            no nevim nemám s tim zkušenost tak se ptám a jak se to udržuje

            0 0
            • Frankie  

              To Black.horse: Koupil jsem asi pred rokem nebo dvema u Fialy na Bily hore capaky Kalas, ktere splnuji vsechny tve pozadavky (tim i me:), asi za 1.600?? Navic byly jedny z mala, ktery i pres membranu byly porad dost elasticky a nekrabatily se…

              To Meesha: V Bikeexpertu na Karlaku maji naprosty kulovy. Uz snad dva roky porad to same zbozi, vcera jsem tam ze zoufalosti zasel, kdyby nahodou obmenili sortiment… ale to oni zase ne…

              To Pepino: Rozhdone s ksandama, membrana se myslim docela sikne, samotny kalhoty s chlupem zase az tolik nezahrejou

              FV

              0 0
              • pepino  

                Bajkr:Udržování nějaký spešl asi netřeba(nepoužívat aviváž),ale poradit musí někdo jinej,já do teď nosim pod kra?asy bavlněný kamaše za 70,–,proto chci upgradeovat:-)Jinak membrána je zepředu a chrání před větrem a deštěm. Frankie:No koupim s kšandama,mys­lim,že zvláš? u kalhot na zimu se neztratí.

                0 0
    • nakata  

      No a ja som si myslel ze zhanas typy, kde v Prahe maju dobre capovane pivo (capak) :)))))

      0 0
    • Luka  

      Ja mam Kellys, staly cca 1500,– … www.cykloseky.cz – maj tak i g-sport myslim

      0 0
    • Petr_67  

      Chtěl bych se zeptat, zda potřebuji čapáky s membránou, když pod 10 stupňů stejně nejezdím. Budou stačit obyčejné zateplené Kalaše s kšandami a vložkou, materiál Roubaix? Staré se mi už trhají..

      0 0
      • kovar  

        psal jsem nahoře, nevím jak ty, ale já potřebuju na kole protivětrnou ochranu kulen i při 10 stupních, zateplené zdaleka mi nestačí

        0 0
        • Petr_67  

          A nedají se sehnat samostatné návleky na kolena z neprofuku? Do jaké teploty se tedy dá jezdit v těch zateplených? A ještě něco. Zkusil jste někdo vozit pod elas?áky dlouhé spodky Moira? Pomůže to? Docela po nich pošilhávám..

          0 0
          • kovar  

            návleky na kolena jsou hodně nepraktické, padají, škrtí. Tuto verzi bych zavrhl. Spodky s funkčního materiálu vozím ve velkém chladnu, pod ga?ami s membránou samozřejmě

            0 0
            • pepino  

              Návleky na kolena mi padají,když jdu,když šlapu tak ne.A ani jeden mě ještě neuškrtil:-)Ale samozřejmě,když je nebude sundavat,tak jsou praktičtější dlouhý gatě.Jinak návleky s membránou dělá třeba Axon.

              0 0
    • McBlacky  

      když už se to vytáhlo… koupil jsem axon tornado s nowindem na celým předním dílu, cena cca 1500kč. Dost se zatrhávaj a jsou náchylný na oděr a poškození. Znova už bych do nich nešel, ale teplíčko v nich je to jo :) navíc jsem je při pádu na šutry rozsápal na koleni, zašil ale moc to nepomohlo, materiál je z taková porezní látka/membrána na vrchu a jak se začne zatrhávat tak pomůže snad jen plošná záplata nejlíp nalepovací… druhý mám od atexu a ty jsou výrazně odolnější

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.