MERIDA Matts spec. ed. D ... Jít do toho???

30 nepřečtených
  • Komi

    Mám nabídku na toto kolo za cenu 20000 www.mtbs.cz/katalog.html?… (asi by na něm byla malá změna a to tak, že brzdy LX a LX dualy … jinak by to mělo být to co je v odkazu.

    Co říkáte na cenu? Kvalitu? Komponenty? A hlavně vidlu pro 75kg??? DÍKY MOC

    0 0
    • Komi  

      A takz co ty změny od orig., sou k lepšímu nebo k horšímu?

      0 0
    • macin  

      Kde se tam vzaly ty LX dualy? Nikde na webu jsem s nimi tuhle Meridu nevidel.

      0 0
      • Komi  

        No to bohužel nevím .. je to výhoda? Ještě zjiš?uju podrobnosti, ale je to od nějakýho známýho co dělá v Meridě, údajně je to měsíc jetý (což není nic) a domlouval to otecko, tudíž se do toho musím vložit :-)))

        Ale taky se mi to zamlouvá

        0 0
        • macin  

          Ja si koupil tohle kolo za 23 000. Ale taky hodne dumam nad temi dualy (necekal jsem je tam). Bohuzel jsem se na nem jeste nestihl projet, tak jsem taky zvedav. urcite ale bude v pohode. :-)

          0 0
        • mechanik  

          Běž do něj je to dobrý kup!!! Na dualy si začínám pomalu zvykat a LX kotouče jsou naprosto v poho:-)))

          0 0
          • kafac  

            Za ty prachy to není špatnej kup, akorát ty kotouče tam nejsou LX ale starý DEORE, který nejsou nic moc, řazení by tam mělo být rapidfire – pokud vim. DualControl je neštěstí :-(

            0 0
            • Komi  

              no, ais je to nějak pozměněný … vím, žeklasicky sou tam brzdy Deore a řazení XT, ale je to tak jak sem psal (Dualy a LX brzdičky), ale myslím, že to je jedno z nejlepších co můžu za 20kKč koupit…

              0 0
    • Meesha  

      krasy moc nepobrala, ale jinak bych to bral. Za tu cenu je to dost dobry!

      0 0
      • Komi  

        Tak ona krása není zas tak to nejdůležitější … sou mnohem horší kola …

        0 0
        • Komi  

          Proč musím obnovovat ten thread já? To nikdo nemáte názor nebo mi nechcete poradit?

          0 0
          • Meesha  

            cekas az ti nekdo napise, at ho nekupujes? Nebo az ti ho nekdo vyfoukne? :-)

            0 0
            • Komi  

              Měl bych radost, kdyby se někdo třeba rozepsal o zkušenostech s tímto kolem nebo s jeho komponentama ,) … jinak doufám, že mi ho ještě nikdo nevyfouk.

              0 0
              • gobike  

                Uz nevyzvidej a kupuj! Kdybych ja mel takovou nabidku a penize, tak se ani minutu nerozmyslel.

                0 0
    • ST  

      32990 Kč.

      0 0
    • ST  

      Kupoval jsem ji na konci června.Cena 32990 Kč.

      0 0
      • Komi  

        Tak to doufám, že mi ji ještě někdo nevyfoukl … ta cena je super DÍK

        0 0
    • Komi  

      TAK UŽ JE DOMA!!! Trvalo to, ale jestli sem chodí předchozí majitel tak MOC DĚKUJU!!! (Akorát ho ještě nemám vyzkoušený, ale žádnej problém by tam být neměl)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.