• jecnak

    Ma tohleto smysl? Zajima me hlavne osobni zkusenost. http://koloshop.cz/index.php?…

    0 0
    • Lance  

      nevim,fakt nevim

      0 0
    • fousek  

      No ja premejslim spis o tomhle: http://koloshop.cz/index.php?…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak tu jsem vozil, ale myslim, ze na predku… utrhnul jsem ji ventilek myslim, ale to je chyba posunujicich se plastu. Jinak se sjezdova duse vyplati, kdyz chces dojet. Letos jsem opet ani jednou neprorazil a to vozim 1 atm. :)

        0 0
        • fousek  

          No tak do rafku vyvrtam dalsi diru a dam tam drzak duse jako maj endura, co vozis za duse ty?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No ted jsem mel vzadu DURO. Vpredu ani nevim a na ostatnich kolech co se zrovna namane.

            0 0
    • MARIN  

      Mel jsem XC verzi a ta rozhodne nevynikala vetsi odolnosti proti defektum a tak se mi vali uz 3roky ve sklepe – mrcha jedna tezka a jako rezerva velka

      0 0
    • borda  

      No, protože jsem dost těžkej (něco pres 100), vozil jsem ji (na XCčku). Ma ale nevyhodu, ze ma hladkej ventilek bez toho zajiš?vaciho šroubku (maj to tušim všechny duše Hutchinson) – čili se dost blbě fouka a bal bych se i posunovani. No a nakonec stejně prdla při sjezdu na normalni polni cestě. Takže nic moc. Ani jsen ji nelepil…

      0 0
    • Radek Broz  

      Podle me docela dobra – vozil jsem ji dlouho, rozsekal jsem ji az pri zavode ve Spindlu. Myslim, ze v kombinaci s nejakym slusnejsim plastem to nemas sanci proseknout.

      0 0
    • rhuman  

      ja ji voziv vzadu, jeste jsem neprocvakl, ani nepichl, ale docela me unika, m,usim tak kazdejch 14 dni dofoukavat :(

      ale je mozny, ze unika na miste, kde jsem ji lepil, nesikovnosti jsem ji pri nasazovani procvakl :(((ooo

      0 0
    • wroum  

      kamos na ne neda dopustit. akorat se blbe lepej – moc na nich ty zaplaty nechtej drzet.

      0 0
    • Tomcat  

      Jo odolnější duše mají svůj význam. vozím DH Maxxis , Kendu , měl jsem Duro (Nokian)

      0 0
    • Azagthoth  

      S touto skusenosti nemam, osobne vozim Maxxis DH vpredu aj vzadu. Vzadu ju mam asi 4–5 mesiacov bez defektu. Ale nedavno som pichol, resp. roztrhol prednu, ked som dopadol na predok, ale myslim ze taku supu by nevydrzala ziadna dusa. Maxxis DH vazi 480g. Najpevnejsie su zevraj Kendy, ale tie vazia az okolo 800g

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse