• Tomino

    Neustále bojuji s lupáním sedlovky.Dokáže vydávat zvuky jako by se mělo kolo každou chvíli rozpadnoutNeznáte někdo radu jak se tohoto neduhu účině zbavit?

    0 0
    • lidumil  

      Jakou máš sedlovku? Mě u Al sedlovky pomohlo důkladné vyčištění jak sedlovky, tak vnitřku sedlové trubky a mírné namazání vazelínou.

      0 0
    • Andrzej  

      zajdi za nejakou carodejnici, mozna to prokleti odstrani…

      0 0
    • Gatier  

      No, ci to nahodou nepuka v rame? Skus si pozicat inu sedlovku. Aku mas sedlovku a aky ram?

      0 0
      • Tomino  

        Sedlovka je Rytchey PRO a rám Twister disc pro.

        0 0
        • Gatier  

          Problem je v tom, ze uz som pocul pukat v rame (zvar) a od Ritchey WCS sedlovka. Ako som povedal: Skusit inu sedlovku s inym sedlom a tym padom presnejsie urcit, kde to puka. Potom v pripade ramu vystriekat olejom (WD 40).

          0 0
    • Pebe  

      Měl jsem stejnej problém, stačilo trochu sprchnout nebo se projet v pracu a lupalo v ní hrozně. Koupil jsem si kolu v plechovce, vystříhnul čtverec plechu, omotal tím konec sedlovky, mezerou dozadu a mám po problému.

      0 0
    • tjuren  

      Jestli je dostatečně zaražená mělo by vyčištění a decentní namazání stačit

      0 0
    • Daník  

      Nezapomeň vytřít(vyčistit) hadrem taky vnitřek sedlové trubky. Máznout jen lehce do „mastna“.Možná by mohla být uvnitř sedlové trubky i nějaká nerovnost-nečistota z výroby. Lehounce bych přejel jemným smirkem.Praskání můžejít taky z lyžin (promazat), sedla apod.

      0 0
    • Spajky  

      Me taky lupala, ale po nejake dobe zase prestala…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.