šířka vlaš?ovek pro použití rohů?!pro vs. proti

21 nepřečtených
  • Na pevňáku jsem měl rovný říditka 56cm, přešel jsem na fulla Ravo Racing XC Marathon a pro pohodlí jsem dal vlaš?ovky od BBB šíře 60cm.Na konci jsem dal kvůli možnosti změny úchopu rohy Uno.Jezdíte tuhle kombinaci někdo, nebo něco podobnýho a jaký máte zkušenosti s chováním a ovládáním kola v náročnějším terénu a při celodenních vyjížkách?V čem jsou pro Vás širší říditka přínosem.Dík.Ahoj

    0 0
    • Lance  

      ted to mam taky a nestezuju si, v pohode, taky rohy uno

      0 0
    • P.L.  

      Taky jsem nedávno dal místo rovných řídítek vlaštovky a s rohama to sedí v pohodě a je to pohodlnější i při jízdě. Ty moje mají 62 cm.

      0 0
    • kafac  

      Tak mam vlastovky 62cm (nebo mozna dokonce 64cm?) + kratky rohy a jsem spokojenej :-)

      0 0
      • revish  

        tez mam vlastovky 62cm, ale rohy tam dat nemuzu mam tam malo mista, protoze mam stare 8ckove razeni LX a to me nepusti vic ke stredu riditek, nevite ktera riditka bych mel koupit, aby ta rovna cast byla delsi a ja moh nasadit rohy aniz bych rezal gripy? to se mi totiz nece bo mam gripy co se upevnuji objimkama.

        0 0
        • Lance  

          ja tam mam wheelery,ale ktera firma to pro ne dela to nevim

          0 0
      • alveta  

        taky tak,jen nechapu proc se me smejou ze rohy vypadaj na vlastovkach blbe…nevedi co je dobry:-)

        0 0
    • smallbrother  

      mě teda přijdou vlaštovky s rohama dost divný. Vozil jsem vlaštovky 60 cm (EASTON Monkey Lite) a neměl jsem potřebu měnit úchop jsem ani při dlouhý jízdě nepozoroval.

      0 0
      • Lance  

        jezdim pres osm let s rohama (nikoli parohama:-)) a prvni co jsem udelal,ze jsem tam ty rohy dal, mam potrebu menit uchop a to ty vlastovky nenahradi

        0 0
    • MlokCZ  

      No hrozně záleží na vkusu jedince a jak jsou ty vlajdy široký. Na užších do řekněme tak 64cm se rohy dají, já je mám na 62cm širokých. Na hodně širokých už jsou ale opravdu divný, protože se to za ně stejně blbě drží, navíc široký vlajdy mívaj mnohem větší úhly zahnutí a pak ty rohy maj taky divný úhel.

      0 0
      • TheIF  

        Máš pravdu vypadají teda vypadali divně na 680 vlajdách

        0 0
      • TinkTink  

        Presne tak – Tvuj vkus je jiny nez muj a protoze vlajdy jiny nez 680 nevozim, tak tam mam i rohy a vyhovuje mi to :))

        0 0
        • MlokCZ  

          Jasně, když ti to vyhovuje proč ne. Třeba pokud máš širší ramena, tak to pro tebe je úplně stejný jako pro mě na těch 62cm. Těch 64cm bylo z mojeho pohledu, že by se mi to při širších už drželo za rohy hrozně blbě.

          0 0
    • Splinter  

      No já mám vlaštovky 650mm a na nich rohy.. Vyhovuje mi to a že se to někomu nelíbí je mi upřímně jedno…

      0 0
    • fíha  

      Vl. 67 + rohy, po 30min mam v jednom kuse chut menit uchop, ale preco je ta kobinacia faux pas som nepochopil.

      0 0
    • Dag  

      Vlastovky 68cm a rohy. Rohy kvuli zmene uchopu a jsem na ne zvykly z drivejska. Do kopce se mi s nima jezdi i lip nez s uchopem za gripy.

      0 0
    • JMT  

      na vlastovky se rohy nedavaj, nebod je to hnus

      0 0
    • j-c  

      670 mm vlajdy Ritchey rizer pro OS + rohy WCS.. nevypada to nejlip, ale vyhovuje mne to..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.