• chupas

    praktikujete nekdo vozeni nahradni duse primo v sedle v prostoru lyzin? mista tam je dost, nacpat se tam da a kdyz se dobre slozi ani necouha/nepada. koukal jsem, jsou po obvodu sedla i nejaky dirky na sroubky, takze nejaky kosik, kryt toho prostoru by tam sel dat.

    0 0
    • pali  

      pod sedlom nevozim nic nahrada aj s pumpou v drese pri dlhsich vyjazdoch v kejmly.

      0 0
    • lenochod  

      dej tam menší kapsu, nebudeš mít duši vod bahna a můžeš dát do kapsy i jinej potřebnej vercajk (lepení, nářadí, kus hadru, Kč na pívo .....) nevim kdo co vozí, ale už sem pučoval cestou kolemstojícím to co jiní nevozí.

      0 0
      • idi  

        jojo mala kapsa se hodi,zvlaste kdyz nejedes s bloudem :)

        0 0
    • chupas  

      vozim podsedlovku, kde mam tu dusi, uni klic, mobil a dalsi prkotiny. ale kdyz si tam chci nacpat treba navleky na ruce/kolena tak bez sance. ta guma zabere desne mista. presunem pod sedlo k lyzinam bych ziskal misto na dalsi veci. a nemusel bych tahat batoh/camel.

      0 0
      • idi  

        no jelikoz jezdim v dresu,tak tyhle veci vetsinou nacpu do zadnich kapes

        0 0
      • Krutor  

        Odjakživa vozím podsedlovku na nářadí a duši. A návleky, vestičku a mobil – ten musím mít sebou vždycky – atp. vozím buď v kejmlu (beru si ho na záda často, i na kratší vyjížďku, bez vaku) nebo v malé rámové brašničce – do tý narvu max. vestičku + mobil. Stabilně ji nevozím. A vůbec mě nesere, že to může vypadat „nebajkersky“.

        0 0
      • Paja  

        Ale aby sis tam tu dusi neprocvakal, pokud ti to sedlo trochu pracuje/pruzi.

        0 0
    • orca  

      Mám malou taštičku pod sedlo , chytne se za sedlo+ sedlovka a v ní je duše + lepení + klíče + montpáka . Dle mého ideální řešení . V skoro každém kšeftu cca od 200kč vejš..

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jo praktikuju, na xc i silnici, mam ji obalenou mikrotenovym sackem a prelepenou isolepou aby se nezasvinila, a celyj je to pridelanyj reminkem. Je treba dat tam nejakej pojistnej provazek nebo tak neco, ale docela to tam drzi a nepada. Silnicni se tam vejde v pohode, mtb tak tak. Nikdy nebyla prodrena. Montpaky(na kole co vim ze nestahnu plaste rukou), lepidlo a par flastru vozim uvnitr sedlovky, zespoda zavreny korkovym spuntem, kdyz se da pod vicka lepidla kousek alobalu tak ani nevysycha. Hroch zlepsovatel

      0 0
      • chupas  

        tak to je genialni, ten korek a montpaky. napadl me spis zavit a zasroubovat to zespoda. uz sem si rikal jestli na to misto taky nekdo narazil a vozi to tam.

        0 0
    • Honza z H  

      Každý má nějaký jiný potřeby, já jsem líný si pořád něco chystat. Pod sedlem brašnička a v ní tra?ovka a pár kaček na pivo. V jednom košíku lahev, v druhým stará flaška a v ní duše, lepení, montpáky, někdy i multiklíč. Mobila a další věci v dresu nebo v cejmlu. Ta stará flaška má pro mne výhodu, že střídám kola a jednoduše přendávám flašky, podsedlovku mám na všech a blbě se přendává, preferuju řemínek a přezkou si ji stahnu, takže nedrkotá. Někdy si do podsedlovky dám i mobil, zatím to dycky vydržel. Tož tak to mám já.

      0 0
    • jecnak  

      Tak to vyzkousej. Nebo od nas potrebujes povoleni?

      0 0
    • Frankie  

      To Hroch: No, tak vozit veci v sedlovce, to jsem jeste neslysel, ale kolega tu rika, ze za starych casu vozili treba draty zasunuty v riditkach :)

      Jinak na bajku vozim taky vercajk v bidonu, coz je podle mne MEGA prakticky, vejde se tam vse a pri trose snahy i mobil (Nokia 8310) krome pumpicky. Na silnicce potrebuju oba kosiky na vodu, tak vozim veci ruzne po kapsach, ale zkusim dam neco pod sedlo, az na to budu mit nervy :)

      FV

      0 0
    • gaston  

      jezdim s vemblodem tak to rvu donej⇒ vozim spoustu ptakovinek „pro strejcka prihodu“

      0 0
    • Siddha  

      na silnicce

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.