•  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Výběr z produktů

      Cannondale Habit 4 29 kolo, černé Skladem > 2 ks

      Akce -15% Cannondale Habit 4 29 kolo, černé

      60 499 Kč -15% MOC 85 699 Kč

      Mondraker Chrono R 29 kolo, marlin blue/black Skladem > 2 ks

      -9% Mondraker Chrono R 29 kolo, marlin blue/black

      od 35 999 Kč -9% MOC 50 399 Kč

      Cannondale Trail SL 4 29 dámské kolo, fialové Skladem 1 kus

      Akce -26% Cannondale Trail SL 4 29 dámské kolo, fialové

      od 23 499 Kč -26% MOC 35 499 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    • Lišák  

      Mě se to kolo líbí, pokud ho chceš na jezdění a ne na lítání, tak myslím problém není.

      0 0
      • Komi  

        No jasně .. pouze řekněme turistika .. pár tisíc ročně. Závodní ambice nemám … zatím :-) A víc peněz bohužel nemám páč sem student

        0 0
        • Lišák  

          Tak ho vezmi. Myslím, že za ty prachy dost dobrý.

          0 0
          • Komi  

            A kupoval si někdy kolo přes net? … Mám strach aby mu něco nebylo a taky aby mi sedlo :-(

            0 0
            • Lišák  

              Jedno kolo sem bjednával pro kamošku od Spydera. Chválí si ho. Samo, že je lepší si na něho někde sednout a zkusit, ale nevim, kde v Brně mají nějaký Mongoose. Mívali je u Tvrdíka a v HaPe.Je to ovšem otázka etiky-vyzkoušet v kaměňáku, koupit přes net…

              0 0
              • Lišák  

                Bjednával=objed­nával

                0 0
              • Komi  

                Není to moc etický, ale za těch pár tisíc to stojí :-)

                0 0
              • palladin  

                pokud vím tak Mongoose dováží Pells..a ten má v Brně shop..http://www­.pells.cz/obec­ne/index.asp?id=3

                0 0
                • Lišák  

                  Tak na to sem úplně zapoměl! Jasně, že tam by měl zajít!

                  0 0
                  • Staenly  

                    A navic to bude i eticky – pells totiz podporuje tady ty zpusoby jako zkusit tady koupit jinde…:)

                    0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • P.B.  

      je to za ty prachy dobry. Jen me tam trochu zarazil retez KMC, jeden jsem měl pred lety a nebyl jsem vubec spokojenej, byl totalne vytazenej po 400 km, pravda částečně v bahně ale stejně. Takže řetěz brzy přeměřit.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Vozim ted dva a nemuzu rict, ze by to bylo nejake lepsi nebo horsi… proste retez :)

        0 0
        • mastihuba  

          to mas jako dvojitý převodníky nebo co?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ne. Vic retezu, ale predni kolo mam pohaneny normalne kardanem a sekundarni retez na zadnim nahradil remen. Je to tissi pri mych vyjizdkach po meste.

            0 0
    • wbiker  

      Jen takový poddotaz – nezdá se vám ta vidlice dost kolmo? (možná mi to jen připadá)http://ww­w.cykloshop.cz/ga­lerie/ukaz.php3?id=1&c­o=2005-mongoose_mete­ore_comp&menu=0&rok=

      0 0
    • mechanik  

      Vůbec neváhej!!! Za ty peníze bys to nemněl šanci složit!!! Skvělý rám,supr komponenty (SRAM,AVID,WTB) příprava na kotouče (náby) slušná vidlice, solidní váha! Ideální pro budoucí upgrade:-) Sám bych do toho šel jen kdyby byla 16"velikost a to jsem zrovna jednoho prodal.http://www­.bike-forum.cz/forum/bi­kes.php?vstup=d­etail&id=882&o=#

      0 0
      • Ruprecht  

        Tys ho fakt prodal? Já myslel, že ho máš odloženého pro mě :-(

        0 0
        • Lišák  

          Ty jsi měl 20" Mrazka a máš 20" Meridu a chtěl by jsi 16" Mongoose? To jako pro sebe?

          0 0
      • architekt  

        tys to prodal? a co planujes? full?

        0 0
      • pepino  

        No tak kámoš koupil v Bikestoru za 15.500 Mongoose Amasu s hydrama M525,axelem 100mm,pravda v deorečku.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.