Vaše zkušenosti s crossem Sprinter Genesis?

9 nepřečtených
  • evilzone

    Máte někdo zkušenosti s timhle kolem? Nějaký praktický rady, co je náchylný na poškození atd? Díky

    0 0
    • kurýr na bajku  

      Kámoš měl todle kolo, ale za půl roku mu ho šlohli. takže se nestačilo nic pokazit.

      0 0
    • samotar  

      Jezdím ten rám třetím rokem na biku a je v pohode – terén Šely, žena má nějakou Meridu řady Matt sports a srovnání vychází ve prospěch Sprinteru. Výbavu toho treka neznám , ale rámu bych se nebál.

      0 0
      • evilzone  

        A nevíš náhodou, co to je přesně za rám? Výrobce, typ? Já to nikde nemůžu schrastit. Vim akorát že je to AL;-)

        0 0
        • Staenly  

          Taky sem to jezdil nez mi ho slohly…Problem je ze sprinter lepi nalepku genesis skoro na kazdy kolo:) Muj ram cr-mo ocel ale byl v pohode…Jinak znacka sidli nekde ve studance v jesenikach (teda myslim, nevim jiste jestli je to pravda…)

          0 0
          • Staenly  

            jo a „slohly“ sem napsal schvalne s tvrdym y pac sou to ku*vy…

            0 0
        • samotar  

          to co je na rámu napsaný je AL 6061 original sprinter průměr sedlovky 27,2 mm ocelová patka na přehazku. Úhel hlavové trubky 70–71° Výrobce , typoval bych , že bude mít hodně blízko k MXM někde na foru byl i odkaz na jejich stránky podívej se do historie. Jinak výrobce je relativní pojem, Mám pláště Continental Made in Finland – uvážím li kolik je ve finsku výrobců pneumatik , tak nevím jestli náhodou nemám Nokiany

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.