Pár otázek laika-skoky, pedály

26 nepřečtených
  • AbE

    Ahoj lidi-pořídil jsem si kolo(4EVER FEVER) a moc mě baví.. Jen mě trápí několik věcí-měl bych si koupit pedály se zámky? Jak jinak se dá dostat na rovině zadní kolo do vzduchu(př. skok přez padlou kládu).Možná to zní hloupě, ale hloupěji bych si připadal, kdybych to stále nevěděl.. Děkuji za schovývavé reakce :)

    0 0
    • davidak  

      SPD ti pomůžou, ale jde to i bez nich. Zkus historii, třeba http:////www.bike-forum.cz/forum/fo­rum.php?top_id=­92983&t=&id=93576&max_id=

      0 0
    • Radek Broz  

      Mrkni na ty linky. Podle me je kazdopadne lepsi se to naucit bez SPD a az potom kdyztak na SPD prejit. Tahat to jen pedalama neni dobry.

      0 0
      • davidak  

        moje řeč, jakž takž jsem se naučil bunny na platformách, teď teprv kupuju SPD. Kamarád, co začínal na SPD od začátku bez nich nedá ani 2 cm..

        0 0
    • wroum  

      SPD ti fakt nepomuzou v uceni, spis svadej k chybny technice.

      0 0
      • -b-n-x-  

        jo, to si pamatuju, jaxem uz umel s spdckama preskocit 20cm. Rikal jsem si: Sem machr nejvetsi :-) Pak prijel kamos bez spdcek a hned skocil na lavku cca pul metru vysokou. To me tak nejak prekvapilo, no :-))

        0 0
    • Meesha  

      Zalezi na tom, co chces. Jestli chces jezdit tak si SPD kup. Jestli chces blbnout a 20× za sebou preskakovat jeden strom tak platformy, ale v tom pripade to asi nebyl vhodny vyber kola :-)

      0 0
      • fousac  

        tak nejak letos jezdim na platformach a je to v pohode.. v mnoha pripadech si pripadam jistejsi nez s SPDckama..

        0 0
    • fousac  

      myslim, ze na nauceni se rozhodne platformy… na SPD zdegenerujes a budes jak chrti.. ty taky vetsinou bez naslapu kolo nezvednou.. ;o)

      0 0
    • enjoy  

      klidne se to nauc jenom s naslapama.sice budes mit zdegenerovanou techniku,ale budes umet aspon neco.platformy bysis na kolo asi stejne nikdy nedal ne?te to ani nebude mrzet ze budes tahat kolo nohama:-)

      0 0
      • wroum  

        bude ho to mrzet presne v okamziku, kdy misto kyzeneho pohybu vzhuru vytrhne botu z pedalu a da si na drzku.

        0 0
    • pos3k  

      doporucuji videjko od Pepy Dresslera -Výuka jízdy na MTB, minimalne se na to pekne kouka :-) na DC to nekde beha

      ja zacal skakat az s spd, takze jsem poznamenanej :-) abych si to natrenoval podle Pepy, tak bych musel dat sedlo dolu a prendat pedale, to jsem ale moc linej :-(

      0 0
      • Kreten  

        hmm sorac ale nikde na dc++ som to video nenasiel. kde sa da najst?

        0 0
        • pos3k  

          ja to mam na disku :-) , bohuzel jsem za skolni proxynou, takze ven se neprokousu

          0 0
          • Kreten  

            pls tak sem skus aspon hodit presny nazov. dik

            0 0
            • pos3k  

              oficialne je to Výuka jízdy na MTB, ja to mam Výuka jízdy na MTB.avi (333 033 472 bajtu)

              0 0
            • treatt  

              Pepa Dressler, myslim ze se to menuje Golden bike. Je tak takovy trialove akcni pojezdeni v supermarketu, par fakt peknych zaberu, i kdyz NWD 5 to uplne nejni ;o) Az to skonci, je tam vyukova sekce… uceni zdar!

              0 0
          • AbE  

            tak to zkus nějak protáhnout na cédu třeba a až budeš někde dobře připojenej, pošli mi to… a ešče bych potřeboval uklidit v pokojíku :-P

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse