• BoB

    jak to vypadá s DH tratí na ještědu – je tam, dá se jezdit a jak se na ní dostanu prosím prosím.

    0 0
    • x-mass  

      Sice downhill nejezdim, ale mam takovy dojem, ze je to alspon v jednom pripade sjizdne (po cervene sjezdovce / Liberecka). Nahoru se dostanes bud sedackovou lanovkou, kabinovou lanovkou nebo autem k restauraci Jestedka. Parkovne je ale 50,– na den. V pripade, ze nechas auto dole, tak ty lanovky maji nastup docela blizko u sebe, takze se staci zeptat kohokoliv a on ti to ukaze.

      0 0
    • pelt  

      Vede tam taková asfaltka… až úplně nahoru;-)

      0 0
    • kubajs mtb  

      jo asi před měsícem to tam měli slušně rozestavěný a myslim, že dneska už to může bejt klidně v pohodě a pojízdný

      0 0
    • BoB  

      Sám sobě odpovídám – aktuální report z ještědu – lanovka jezdí – freeride tra? je ve výstavbě ale už se dá pár věcí jet – zatím ty lehké, takže jsem je dal i já. Nicméně zatím je to taková jízda po široké sjezdovce a sem tam dřevěná překážka. DH tra? je vyjetá a prosekaná, ovšem po nočním slejváku mě všichni varovali a měli pravdu – Naražené zápěstí, i přes integrálu rozbitý obličej našeho mladýho znamenaly konec ježdění. Ale zase jsme zažili taškařici, když jsme v tom kapradí asi deset minut hledali jeho kolo :-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.