• vašek1

    Ještě jednou k Sigma Sport PC 15 zajímali by mě vaše PRAKTICKÉ zkušenosti s využitím pro cyklistický a běžecký trénik. např. manuální nastavování jednotlivých zón a přepínání mezi nimi, využití manažeru atd.

    0 0
    • Luka  

      Precist si manual? :)

      0 0
      • Pavlis  

        Ano, opravdu PRAKTICKA rada :/

        0 0
        • Luka  

          No, ja nevim, nemam PC15, ale PC1600… Prakticke zkusenosti s treningovymi pasmy nemam bo me to sebralo chut do bikovani. Jsem nadsenej hobik-turista a na cilene trenovani nejsem, navic se mi ani za nic nedarilo drzet se v predepsanem „vytrvalostnim“ pasmu… at delam co delam, vzdycky jsem tak o 20tepu vejs :) Nastavila jsem si horni prah a dolni, na to, co jsem zrovna jezdila (coz byla zakladni vytrvalost, tedy pro me 155–168 tepu. Nastaveno na spodni 130 /kvuli vyjeti aby to furt nervalo ze jsem mimo/ a 170 vrchni. A jelikoz mam i po ranu 140 jakmile vstanu z postele, tak jsem pri jizde mela prumerne hodnoty 165–190, po rovine, bez namahy). A jak jsem na to porad cumela, tak me to sralo ze ne a ne trefit spravny tepy at slapu jak slapu a tak jsem sporttester dala hezky pekne do suplicku a uzivam si jizdy bez nej. Stejne akorat prudil. No, ale pro ty co trenujou a vydrzej to to muze byt prinos… ale na me to neni. Jezdim kvuli necemu jinymu nez je „budovani zakladni vytrvalosti“, jezdim pro radost. A tak…

          0 0
    • frof  

      Jako cistokrevny turista/prile­zitostne zavodnik sam se sebou/.Chtel jsem vedet jak na tom jsem a za ty prachy od Sigmy vzal jsem to.Jinak mam ho pul roku.Zatim bezproblemovy chod.Prehledny display a jasne ovladani.Navod zcela srozumitelny.Z krat­ke praxe a nezvyku nestiham ho sledovat a nekdy se stejne uvarim.

      0 0
    • frof  

      Ackoli to byla moje branze .NA zatezovem EKG s merenim jsem nebyl.Pri tom obcas jsem ho jako pristroj testoval,ale kratkodobe/di­agnostika zavady/.A zpet k zakaznikovy.U nas v praci doopravdy nebyl cas na hrani.

      0 0
      • Luka  

        Moment, tam nejde ani tak o EKG jako o laktat… ne?

        0 0
    • frof  

      Laktatovou krivku nemam merenou.Chtel jsem jenom rici kamaradovi,ze jsem propasl prilezitost,kdyz jsem to mel blizko.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.