Integr. hlav. slož Cane Creek-problém

9 nepřečtených
  • Cejlon

    Vlastním RB CRX a začalo se mi ozývat v celém rámu naprosto neidentifikova­telné, nechutné praskání.A to při brždění,a když šlapu ve stoje.Praská to v tom opravdu hrozně a pořád.Všechny pokusy o odstranění selhaly,servisák si s tím neví rady,a to je skutečně odborník.Bylo mi řečeno,že je to problém integrovaných hlavovek všeobecně.Co vy na to?Zkoušeli jsme s tím dělat skutěčně všechno možné i nemožné.Máte nějakou takovou zkušenost?Máte nějakou radu,jak na to?

    0 0
    • morlo  

      hmm, tak mam podobnej problem, i kdyz praskani neni tak strasny, ozyva se ve stoje pri velkym vykyvu ze strany na stranu (Abduzaparov) a pak takovy lehounky popraskavani pri slapani v sedle… zajimavy je, ze nekdy to praska, nekdy ne… podezrivam ale misky stredu (i kdyz nejsem schopnej identifikovat misto), bohuzel nemam stahovak na RaceFace kliky, nemuzu zkontrolovat dotazeni, pristi tejden se s tim chystam zajit na Roztylsky namesti do RB…

      0 0
    • morlo  

      jeste dodam, ze jsem prakticky vyloucil riditka, predstavec, sedlovku, sedlo, pedaly… nevim, jestli Raceface na ISIS vrzou, ale od zacatku je co 14 dni az mesic zkousim dotahovat, od urcity doby uz drzej dotazeny… btw. hl. slozeni mam integr. Tange Seiki…

      0 0
      • Cejlon  

        Mě to křupe i když nešlapu.Zabrzdím přední kolo a vyklám z řidítkama a praská to v hlavovém.Nevim,je to prostě na prd......asi se s tím budu muset smířit:-(

        0 0
        • pos3k  

          kdyz to dela v klidu, kdyz tocis riditkama tak je to na stopro hlavove slozeni, mel jsem s tim problem taky (bylo pretazene, vytlacily se drahy lozisek), me stacilo do hlavoveho namatlat vazelinu a s citem dotahnout, zatim je uz rok pokoj. Zdar bajk

          0 0
      • CZiko  

        vzhledem k tomu že to praská při brždění a při šlapání, tak to musí být hlavovka. Při brždění snad nemůžou praskat kliky ne? Zkus někdy zabrzdit jen zadní brzdou…

        0 0
        • Paja  

          Stejne tak spojeni predstavec-riditka – necistota, zbrouseni drazek.

          0 0
          • Cejlon  

            Tož zkoušel jsem jiný představec a jiné řidítka-pořád ta samá písnička.

            0 0
    • Volf  

      Po výměně bezejmenných bowdenů za aligátory mě začal tak strašně vrzat bowden v regulačním šroubku na pravý páce řazení, že jsem nevěřil, že to může dělat bowden. Pár kapek oleje a je ticho.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.