co delat s lupanim na stredu truvativ

26 nepřečtených
  • bukva

    co mam delat s lupanim stredu truvativ giga pipe splipe dh nejdriv byl v poho ale po cca 50km zacal strasne lupat co stim

    0 0
    • R.1  

      Vymontovat, kóknót, vymenit?

      0 0
    • TinkTink  

      Pokud je to ten stred urcite, tak vydelat, vycistit, zkontrolovat, namazat, vratit, zkusit a dle zjisteni pokracovat v dalsich akcich :)

      0 0
    • Dumbo  

      som pocul ze u Truvativu dost bezna zalezitost…

      ale namam stym osobnu skusenost… tak sa len tak pripajam :)

      0 0
    • Petr 1  

      Já se stím moc nemažu,sundám kliku,poločím kolo na bok,naliju olej do středu,párkrát protočím.Nasadím kliku a vím,že mám takových 1500–2000 km pokoj.

      0 0
    • figur  

      Minulý týden jsem řešil totéž – Truvativ Firex.Celý jsem to včetně převodníků rozebral,vyčistil namazal a skutečně na bejka zatáhnul misky.Ujel jsem cca 150 km a zatím bezvadný.Jedna z příčin může být nepatrná vůle mezi miskami a osou a při záběru (vestoje) se to projeví.

      0 0
    • mechanik  

      Čistit mazat čistit mazat a dobře dotáhnout a to je ještě na svátek nevěřil bys co dělá HOLLOW TECH II!!!

      0 0
      • TinkTink  

        Mne HT nic nedela…ale jak to tak posloucham a vidim i kolem sebe, jsem asi vyjimka :-D

        0 0
        • RomanH  

          Nejsi

          0 0
          • TinkTink  

            Aha…pockat…ja jsem si az ted vsiml, ze tam dal „II“ a za to vykricniky..mne to splynulo vse v jedno a videl jsem ciste „Hollow Tech“…tak sorry…osobni zkusenost mam zatim pouze s HT a ne HT2…ale zas s HT jsem za ten mesic co jsem ho mel, nemel zadny problem (LX 03 kliky prezily Spindleruv Mlyn a Bozi dar)…ted to vozi polovice.

            0 0
            • RomanH  

              Ja s HTII a s ctyrhranem, oboji bez problemu, tuk tuk

              0 0
              • TinkTink  

                Ja ted ke svy spokojenosti pouzivam ISIS…taky fajn…hlavne kdyz kliky Deore LX nahradis Hussefeltama…to je pak jinej pocit :o)

                Ctyrhran – taky jsem to mel bez problemu…

                0 0
      • vlk  

        co dělá hollowtech II-já to mám bez problémů.

        0 0
    • lendl  

      Prepacte pani, ale ako by ste jazdili druhy mesiac na biku. Kto jazdi dlhsie vie, ze stred treba par krat do roka rozobrat a namazat dobrou vazelinou. Problem je necistota v zavite a hlinikovy ram. Dotahovat to moc netreba staci namazat. Je jedno aky to je stred. Len kto ma ocelovy ram, tak toto neriesi.

      0 0
      • náčelník  

        I u ocelového rámu je třeba závit středového složení mazat, jinak vyhnije.

        0 0
        • pepebiker  

          Hurá. ja už mam z toho lupani deprese. Truvativ firex to prej proste delá. Furt se v tom hrabu a mažu a furt se to vraci svině. Dik že nelupu sam, budem lupat spolu.

          0 0
          • TinkTink  

            Mne to nedela :o)

            0 0
          • náčelník  

            Moc nejásej, mně nic nelupe :) Já se jen zmínil o ochraně proti korozi.

            0 0
          • wertigo  

            kamos mi tento stred rozdelal pred 2 dny, vycistil a kolo lupalo/vrzalo furt. pak mi psal ze na prave strane vyndal vymezovaci podlozku(no pred tim jsem na tom nalital 6000km a nic, ale verim mu, kdyz to vyhodil) a pak poradne dotahl kliku, ktera skrz tu podlozku pred tim nesla poradne dorvat – a mam klid.

            0 0
          • universal  

            …jsem z toho na hlavu, po desti, to prestalo, pak to zase zacalo, nastrikal olejem, prestalo, ted uz zase lupe, praska a ja bych to zahodil i s rukama…dop*dele to neumi udelat stred, kterej by nelupal !!! 8-((( zdravi cvakajici http://universal.vmoste.cz

            0 0
            • kovar  

              nelupací drážkovný střed asiati uměj udělat – shimano oktalink

              0 0
      • mechanik  

        Párkrát do roka jo, ale po každé mokřejší vyjíždce to už je příliš a to se považuji za magora který víc čistí a maže než jezdí:-))

        0 0
    • Ondrej  

      raceface prodigy (myslim) a sem z teho uz naprasky, dela to i po rozebrani, vycisteni zavitu v ramu. pritom stredovy lozisko je na 99% ok uz sem se naucil ignorovat ledasjaky zvuky, ale tohle je fakt hardcore

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.