• bakso

    mozete mi niekto poradit aku znacku cyklocomputeru si mam kupit.aby som sa zmestil tak do 1500 sk.

    0 0
    • sann  

      tam je takovy vyber, ze si muzes vybrat asi z 10 firem. VDO,CAt,Sigma,ECHO…

      0 0
    • Lance  

      kocici oko

      0 0
    • Tommy  

      Taky jsem jednoznačně pro CATEYE – měl jsem jich několik – nejhorší bylo VDO!!!

      0 0
      • bassline  

        Hmmm tak mna CATEYE sklamalo co sa tyka odolnosti voci vode. Staci s nim vojst do mensej burky a prestane fungovat…ked sa ale vysusi, tak uz potom zase ide ;-). A vraj water-resist :-)))

        0 0
        • djano  

          CC je water-resist. Staci ked utries drziak-voda skratuje kontakty a CC neukazuje.

          0 0
    • grafik  

      katej, bohate staci v hodnote kolem 600 kc ;)

      0 0
    • Volf  

      Já nedám dopustit na Sigmu. Jednoduchý uchycení, malej magnet v drátech, náhradní kabeláž za slušný peníze.

      0 0
      • mar_tin1  

        mel jsem sigmu bc800 rocnik tak 2001 nebo 2002, a nekdy se stavalo, ze prestala ukazovat aktualni hodnoty, jako by se netocilo kolo. pomohlo jen stisknout tlacitko set a potom fungovala dal normalne. nezjistil jsem ale proc se to stavalo, nejdriv jsem myslel, ze to souvisi s teplotou, treba kdyz jsem vyjel v zime, ale delalo to i v lete. ted mam cateye a pohoda…

        0 0
    • munro  

      Rozhodně něco jinýho než VDO. Třikrát jsem měnil kabeláž u C08, pak jednou zmoknul a byl v prdeli.

      0 0
    • Orbis  

      tak aby tu vsichni nenadávali na VDO mam ho uz druhym rokem a maximalni spokojenost:o) mam VDO C 15+ takze bezdrat:)

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.