Zbytočne vyhodené peniaze za Duro-D

14 nepřečtených
  • liki

    Myslíte že Suntour Duro-D sú vyhodené peniaze? Už ju mám objednanú a niekto mi to povedal.

    0 0
    • widlicka  

      Vyhodene nie ale premarnene mozno:)

      0 0
    • miťo  

      Zeptej se Tinka, ten ji vozi.

      0 0
    • Pekáček  

      Duro-E je lepší, neleze mu čerň z nohou a má regulaci tlumení, podle mě je to lepší vidle, podle Tinka jiná (než Duro-D).

      0 0
      • hydrant  

        čau kluci, jedete do Lomnice ? Já su marod, kolo je taky marod, tak když vidím, jak chxije, tak jsem za to marodění docela rád…

        0 0
        • Pekáček  

          No…jedem. Oba na zimácích s blatníkama :o) Pořád nemáš ICQ? Neboj, nekouše ;o)

          0 0
          • hydrant  

            to bych sem musel instalovat ňákej prográmek, ne ? na to moc nejsem, zas bych musel někoho zmermomocnit, protože nemám páru.

            ještě, že máte zimáky, aspoň vám zbudou ještě ti duratekové… už to vidím, řetěz, kazeta, možná převodníky, špalky, bovdeny, půl kola v řiti.

            teď tu byl soused, půjčoval jsem mu duši, taky zítra jede. myslím, že to bude větší brutal než drásal. držím palce a přeju hodně štěstí. budu na vás zítra u televize v dobrém vzpomínat. čau jirka

            0 0
      • Keli  

        Existuje Duro-D kteremu cerna z nohou taky neleze, protoze je ma ocelove a bez povrchove upravy. Myslim, ze to vyhozene penize nejsou, duro je dobra vidlice, z tovarny se dodava s hodne hustym olejem a staci vymenit za SAE 7.5 a chodi krasne. Sam ji vozi m na singlu a jsem spokojen, na dalsich kolech mam Marzocchi, takze muzu trochu srovnavat

        0 0
    • croscountry  

      Myslím, že Suntour obecne sú minimálne premárnené, ak nie vyhodené peniaze. Vo všetkých testoch čo som čítal obstáli najhoršie. Jedine trekingové ešte ako tak obstáli.

      0 0
    • wroum  

      v originalu to je bida, ze ktery akorat leze vazelina. po uprave je ta vidlice slusna. chodi a tlumi bez problemu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.