• pegal

    Se zdvihem 100 mm. Pro mojich 80–84 kg. Diky..

    0 0
    • Meesha  

      Reba

      0 0
    • cabbage  

      jestli mas kotouce tak reba;

      0 0
    • JMT  

      fox forx nebo reba

      0 0
      • JMT  

        myslim jakakoli foxka

        0 0
        • pegal  

          No jo. O kvalitach Foxe vim, ale v limitu je akorat Vanilla, ale ta ma zdvih 130mm, to uz je moc..

          0 0
        • jecnak  

          Akorat nektery jsou je na koutouce…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            A to je dobre.

            0 0
            • jecnak  

              To teda ne. Co mame delat my, chrti, chudaci s veckama nebrzdicima, kdyz u nich navic chcem zustat… :-)

              0 0
              • enjoy  

                probrat se:-)

                0 0
                • lubos  

                  lepsi nebrzdici Vcko, nez nebrzdici kotouc :)

                  0 0
                • jecnak  

                  No nebudu se tu znovu sirit o fenomenu brzdicich vecek, ktery mam na kole. Nejak proste nevidim duvod proc kotouc.

                  0 0
                  • kamtcho  

                    kto jednou skusi uz nechce jinak. (samozrejme to plati pre funkcne kotuce)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Treba ja ne.

                      0 0
                    • vlk  

                      nejezdit v zimě, tak bych se klidně vrátil

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ja uz urcite nee

                        0 0
                        • vlk  
                          • likviduje to vidli, je to drahé.Váha navíc, možnost pokřivení kotouče o šutr apod

                          +dávkovatelnost-větší jistota, brzdí v mokru a v zimě

                          Sem nad tím popřemýšlel,tak beru zpět ty + jsou pro mne tak důležité, že bych se nevrátil-teda s přední brzdou.

                          0 0
                          • lubos  

                            Mne kotouce ve snehu (sneh az po kotouc) nebrzdi vubec. Ale zatim moje zkusenosti jsou takove, ze na spokojenou jizdu smerem dolu v terenu slusne gumy a slusne kotouce a slusna vidlice. Jinak postacuje RR a Vcka.

                            0 0
                            • vlk  

                              tak to mě brzdí i když je sníh až po kotouč, párkrát zkoušeno i nad kotouč.

                              0 0
                          • Pá-dlista1  

                            No a drahe… podivej na ceny Vecek od Avidu. Likviduje vidli… no to je relativni. Ty levne nebo spatne vidlice snad.

                            0 0
                            • vlk  

                              každou vidli to likviduje více než V-breake-Každá dostane časem vakl a s kotoučovkama dříve než z v-break brzdami.Především xc vidle dostávají zabrat a to i xc marzocchi.To přiznej.

                              Tak podívej na ceny hadraulik, Gustavy, hope apod. Např lx v-breake, či tektra jsou skoro zadara.

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Ano. Kolik stoji LX Vecko s pakou a vedenim?

                                0 0
                              • RomanH  

                                Za dva roky s kotoucem na Marzocchi nepozoruji zadnou zmenu, brzdi to lepe i za sucha. Porizovaci cena (pokud nepocitas i naboje) neni oproti kvalitnim V-brakum tak strasna (napr. kotouce Deore, LX). Drazsi je ale provoz, to bez debat. Nicmene za ten brzdnej vykon a zbaveni se skrtani bahna na rafcich a roztekle cerne sracky pri jizde v desti ci snehu, to mi za to stoji.

                                0 0
                                • davidak  

                                  souhlas. vozim vecka a ted jsem projel nejakym blatem a asi kilometr jsem to bahno jeste slysel. Ale ve chvili, kdy nemam naby na kotouc je to naprosto neunosna investice a tak si rikam, ze budou az s novym bajkem..

                                  0 0
    • Jim  

      já nedám dopustit na bombera, fakt super vidlice, která vydrží a hlvně funguje a servis je bezproblémový, v našem kraji ji má skoro každý a zatím žádné negativní vlastnosti jsem neslyšel, do ničeho jiného bych nešel, fox je strašně drahej na opravy, ale záleží na tobě do čeho pudeš

      0 0
      • pegal  

        Jakej mas na mysli konkretni typ?

        0 0
        • R.1  

          Budeš-li kus štěstí míti, může to i Marathonka býti!

          0 0
          • pegal  

            myslis tato:http://cykloexpert.cz/dt/?…

            Ta uz je trochu pres limit…

            0 0
            • R.1  

              Snad bude nekde nejaka brutal akce, kdyz ne, tak bych bral MX Comp Pro. Jsem neobjetivni marzocchista :)

              0 0
              • pegal  

                Asi jako Pa-dlista, ze jo? :)

                0 0
              • RomanH  

                No, neobjektivni Marzocchista jsem taky, ale opravdu bych musel dnes hodne zvazovat, zda vzit Marathona, Vanillu, ci Floata (predpokladam, ze v zahranici jde sehnat mnohem levneji nez u nas). Z temi kratkymi pouzdry a s obcasnym pridiranim u dnesnich vidli me italove zacinaji stvat.

                0 0
                • R.1  

                  tak nastesti mam model '03 :) Tu kdyz otevru a rozoberu, tak tam ani nic neni :) Pistek, trochu tesneni a olej. A pruzinka.

                  0 0
                  • RomanH  

                    No jo, ale uz mas kratke pouzdra. Ja jim nejak nerozumim, delali skvele vidlice, ktere vydrzeli , meli spickovy chod a jen byli o malinko tezsi. Misto toho, aby zacali standartne davat hlinikove krky, zacnou zkracovat pouzdra.

                    0 0
            • Pá-dlista1  

              To je ilustracni foto, ze?

              0 0
            • senožrout  

              Bartoníček bude údajně od 1. července vyprodávat a od začátku srpna nové modely 2006. Bude nějaká designová změna. Výraznější „M“ korunka a údajně vnitřní nohy 32mm (zatím jsou 30)

              0 0
      • enjoy  

        marzocchi MXPRO ETA,tak treba tahle vidle ma proti vanille znatelne horsi chod.cekal bych od marzocchi neco lepsiho,kdyz je tak vychvalovana.s os­tatnima moc zkusenoti nemam,ale predpokladam ze to v nzsich radach lepsi nebude:-)

        0 0
        • vlk  

          no ono fox vanillia se nedá s xc modely marzocchi mimo marathonky vůbec srovnávat.to je neporovnatelné.

          0 0
          • enjoy  

            ja to bral podle urceni,vahy a ceny.vsechno se porovnat da. a byla temer nova kdyz jsem ji zkousel.

            0 0
        • lubos  

          Asi to bude castecne tim, ze to neni cista pruzina. Ale taky jsem mel v ruce dve stejne mx a jedna chodila vyborne a druha podivne. Tak nevim, je to asi kus od kusu, nebo udrzbou, nebo nevim cim. Ale vanilla je vanilla.

          0 0
          • enjoy  

            ale vis co,me je srdecne jedno co ma vevnitr,chci jenom aby dobre chodila.

            0 0
    • pegal  

      Takze i Fox Vanilla R by byla spravna volba?

      0 0
      • JMT  

        jo

        0 0
      • McBlacky  

        pokud ti stačí štelování odskoku tak jo

        0 0
      • Martyss  

        Ja tyhle prachy dostaneš dobrou vidlici téměř od každého výrobce. Je to spíš o preferencích značky a různých technických vychytávkách.

        0 0
      • jecnak  

        Pokud furt nechces necim kroutit, nepotrebujes zadny kroutitka a mas kotouce tak je to jasna volba.

        0 0
    • bajaja  

      FOX Float FRL 100 s LockOutem 15000,–

      0 0
    • sfinga  

      SID – nemá sice 100mm ale jen 80, ale je to špičková závodní vidle (Race nebo team – za ty prachy se to dá sehnat)

      0 0
      • Pavlos  

        Bych nesel do vidlice za 15000Kc ktera ma nohy jenom 28mm

        0 0
      • wroum  

        SID je uz davno prezita vidle. malej zdvih, mala tuhost, 28 nohy, vysoka cena, prumerna zivotnost. ciste na zavody pro sponzorovanyho jezdce budis, ale nevidim jedinej rozumnej duvod proc vyhodit tolik penez za takovej srac. vzdyt za ty penize se da koupit i slusna vidlice!!! a vaha neni vsechno…

        0 0
        • sfinga  

          no já nevím, já nejsem sponzorovanej a SID mi chodí naprosto sqělě a to už mám třetího, takže já sem s ním spokojenej. A rozhodně uzké nohy nejsou přežitek, prostě je to vidle pro švihovou jízdu. a cena šla taky hodně dolů, takže když si dá člověk trochu páce, tak SIDa sežene levněji než Rebu. Ale neříkám, že Reba je špatná, myslím že pokud má někdo koutouče, je naprosto super společně s Foxem

          0 0
          • cabbage  

            uz tretiho, za tenhle rok?:-)) a rozhodne si nemyslim ze sida(novy) sezenes za 9kkc jako rebu.

            0 0
            • sfinga  

              třetího za 3 roky :-) ; za devítku asi fakt neseženeš SIDa, toho tak kolom 13 klacků, ale jak sem psal na XC na véčka SID a na kotouče jednoznačně REBA. Je fakt, že ta tuhost není největší a že není stavěnej na kotouče, to ta REBA je opravdu lepší :-)

              0 0
          • wroum  

            uzky nohy budou mit vliv spis na tuhost nez na vahu, takze kdyby tam byly treba 30, tak to bude vazit stejne a bude to tuzsi. jinak at si chrti jezdej na cem chcou, ale ja osobne bych se na SIDovi bal :-)

            0 0
    • davidak  

      http://www.koloshop.cz/index.php?…

      tu bych bral ja. Tyhle vidle za 15k jsou všechny skvely, foxy se mi moc nelibej designově, to tahle zase joo.

      0 0
      • wroum  

        zlatej fox :-)

        0 0
      • moratii  

        Ale reknu vam,ze Lefty taky nechodi spatne…)

        0 0
      • cabbage  

        je pekna, ale ze to vazi o 150g vic nez reba stoji o 5kkc vic tak to bych ji neprominul......

        0 0
        • duk  

          Ale ta marathonka je ptužinová a reba vzduchová takže to zas tolik neni.

          0 0
          • RomanH  

            Nemuzu si pomoci, mne tam chybi ta druha pruzina. Kdybych si musel nyni kupovat vidlici, s nejvetsi pravdepodobnosti by to vyhrala Vanilla R – ani vzhledem k jeji vaze neni moc co resit. Jedinou otazkou je dostupnost nahradnich dilu.

            0 0
          • cabbage  

            to bych radsi tu vanillu- tuzsi, lehci…

            0 0
    • gobike  

      Vanilla R !!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.