• wbiker

    Ahoj. Mám takovej problém. Letos jsem začal jezdit ve funkčním prádle (dřív v tílku, které vlkost spíš sálo) a jakkoli je odvod potu lepší, objevil jsem jeden nedostatek. Když vezu v kapse dresu rukávy a vestu a nasazuju si je až když je větší zima, nebo až na začátku sjezdu, tak jsou od potu mokrý skoro na ždímání a spíš, než aby chránily od větru, tak studí. Přemýšlel jsem, že bych je vozil v sáčku, jenže nemám kapsy na zip a při jízdě v terénu věci vypadávají. Nemáte nějaké tipy, jak uchránit věci v kapsách proti vlkosti a zároveň proti možnému ztracení? Dík.

    0 0
    • Vladimír  

      vozim v ramu malou brasnicku, nevypada to moc zavodne, ale vleze se tam dost veci. Na zadech pak mam jen mapu a mobil.

      0 0
    • Lada1  

      si tam nasij suchy zip

      0 0
    • Daf  

      Me teda veci normalne z kapes nevypadavaji. Pokud mas dres volnejsi, tak to riziko je urcite vetsi. Ja se tolik asi nepotim a rukavky i vestu muzu normalne vozit bez obalu. Jinak ten igelitak je dobry reseni a nebo si porid Camelback.

      0 0
    • climber  

      Si kup Camelbak a máš pokoj. Do toho v klidu uložíš všechno co potřebuješ.

      0 0
    • wroum  

      kup si normalni dres bez kapes a batoh.

      0 0
    • Lance  

      vzdyt pises,ze je vozis v kapsse dresu,tak proc by vypadavaly??

      0 0
      • wbiker  

        No, nemám kapsy na zip. Když je mám samotné v kapsách, tak nevypadnou, ale v hladkým sáčku se při drncání v terénu postupně vytahujou a už jsem takhle málem ztratil rukávy. Napadlo mě, jestli na to nmá někdo nějakou vychytávku, kromě batohu.

        0 0
        • Lance  

          vem a zabal ten sacek jeste do kouska hadry,treba ze stareho tricka a uz to nevypadne. Jak mas velke kapsy?jak krtek?kalhotky s kapsami? ja mam na dresu tri kapsy a nejsou nijak siroke, jinak ty veci balim do takove brasnicky v ktere si zavodnici vozi zradlo. a mobil davam do sacku a jeste nevypad

          0 0
    • davevi  

      proti potu či vlhkosti pomůže igel. pytlík s takovým tím patentovým zavíráním.Nevím jak máš velké kapsy na dresu, ale za dobu co jezdím jsem s vypadáváním věcí neměl problém. Dvoje smotaný rukávky do ruličky už je dostatečný průměr aby to z kapsy nevypadlo. O vestě už ani nemluvě.

      0 0
      • netuch  

        ty u sebe po lese vozis dvoje rukavky???sakra,si budu na vas chobotnice muset davat pozor…:) nestacily by jedny?:) a je pravda,ze se mi uz podaril jeden navlek na koleno ztratit z kapsy v dresu-nekde kolem pradedu.tak kdyby…asi nic.ja vim.taky dopis-klasicka obalka mi odtamtud uletela.a neboj,nejezdim po lese se zbozim maleho popirnictvi…:) myslim,ze ten suchej zip,co tu padl byl super napad…

        0 0
        • karf  

          ale musis ten SUCHEJ zip taky napred zabalit do igelitaku, vis

          0 0
        • davevi  

          to jako levý a pravý návlek na ruku…

          0 0
          • netuch  

            pravda,ten vlhkej zip uz neni tak kvalitni…:) sice drzi,ale zadna slava…ted to resim na hodinkach…mam timexy,se suchacem,ale ve vode nejak polevuje-ted jsem je malem ztratil na triatlonku…tak nakonec i na ten dres bude nejlepsi spinaci spendlik…:)

            0 0
    • Paja  

      Rukavy, kolena apod sice vozim bez igelitu, ale v kapsach vozim v igelitu zabaleny doklady a telefon – musi to mit dostatecnou sirku, aby se to "zapasovalo"v kapse a pak nic nevypadne, takze tak bych to udelal i s rukavy nebo bundou. Prestoze mam obcas ve rozbitych sjezdech pocit, ze urcite nekde neco ztratim, zatim se tak za cca 8 let co jezdim v dresu nestalo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse