• Excel

    Nechce dneska k večeru někdo na krátkej pohodovej švih.....Šmelcovna a tak :-)

    0 0
    • Mucha  

      ted jsem se vratil … :-|

      0 0
    • VA3  

      V kolik odkud?

      0 0
      • Excel  

        sem myslel tak nějak v 17:30 až 18:00 sraz na mostku u OBI :-) ale v klidu, žádný ostrý tempo…mám toho za týden dost :-)

        0 0
        • VA3  

          Ok, já se hlásím ;-)

          0 0
          • Excel  

            Fajn…tož to už nebudem komplikovat a sraz dáme v 17:45 na mostku, čeká se max. do 18:00 a pak se jede…

            0 0
    • Paja  

      :-( su v praci a jeste tady chvilku budu…

      0 0
    • mastihuba  

      a co dnes? Sraz v Obřanech a trasa do moravskýho krasu?

      0 0
      • Excel  

        žohubel…dnes nemožu, ale zejtra bych mohl

        0 0
        • rock  

          Zítra bych mohl taky – vzal bych si do práce bike …

          0 0
        • Paja  

          Zitra bych zatim mohl, napis kde, kdy, kam, pro romana, kde budou mit polivku, atd:o)

          0 0
          • Roman  

            Bez vidiny polivky bych se do treter vůbec neobouval :o) Pokusím se přidat

            0 0
          • Excel  

            Tož mě tak napadlo, eště jsem tama nejel, z Bitýšky po červené kolem Svratky do Předklášteří..to jsem jen tak nastínil směr…nahrubo :-) Ale jestli to někdo zná a je to buď moc lehké, nebo těžké, tak klidně jinam. Časově ovšem asi náročnější, nevím, pokud se domluvíme, tak jsem schopen jít do roboty dřív a start by byl ve 4 most u OBI. No a nebo, KR Pole nádr mezi 17–18, a pak směr Lelekovice, Vranov apod…tam se dá vyblbnout různě…pro drsoně Babí Lom :-). Vše tedy zítra, v úterý 21.6.

            0 0
            • rock  

              16 hodinu bych stihl a docela bych se za to přimlouval … ale přizpůsobím se …

              0 0
            • m.k.2  

              Z Bitýšky do Tišnova je to v pohodě, kromě jednoho úseku, kde je třeba kola nést (něco na způsob Zouvalky). Výborná polévka v Bitýšce v hospodě Na Městečku (česnečka nebo gulášovka v chlěbě).

              0 0
            • Paja  

              Pokusim se prijet, k OBI to mam ze Slatiny pres cely mesto, kdyztak se nekde pripojim.

              0 0
              • Paja  

                Tak bohuzel, vlezla mi do toho prace :-(

                0 0
                • Paja  

                  ale mozna streda nebo ctvrtek, kdyby nekdo jel.

                  0 0
                  • Karaya  

                    Středa čtvrtek bych taky jel, zítra nemůžu.. Domluvíme něco? Sraz by moh být jako minule..

                    0 0
                    • paww  

                      no jestli pojedete ve čtvrtek ze slatiny nebo líšně, tak bych se přidal. ale nevím jestli to stihnu dřív jak o půl šesté ( ta práce mi zabírá nějak moc času) :))

                      0 0
          • Excel  

            ..a tu polífku snad někde kua mít budou :-))))))

            0 0
      • Roman  

        V kolik?

        0 0
        • mastihuba  

          tak po 17:00? já pojedu z popůvek tak po 16:00

          0 0
          • RomanH  

            Hmm, to zni dobre. Jestli mi do toho neco neskoci, taky bych se zitra pridal. Tech 16:00 z Popuvek je idealnich, 16:15 jsi na Kamenaku :o)

            0 0
            • Excel  

              btw…nechci do toho kecat, ale Mastihuba jede dneska ;-)

              0 0
              • Roman  

                No šak jo. Dnes organizuje zájezd mastihuba a zítra ostatní :o)

                0 0
                • Excel  

                  já jen že RomanH chce jet s Mastihubou…jenže zejtra…tudíž už jsem z toho tady magor :-)

                  0 0
                  • Roman  

                    Felix Holcman taky objednával lístky do kina předevčírem na film zítra cobyl ten den zítra :o)

                    0 0
              • RomanH  

                Uff, to jsem prehlidl, mam v praci frmol. No co uz. Dneska nemuzu.

                0 0
          • Roman  

            To by šlo. Na konečné u splavu? Pošli mi na mejla mobil, abych ti mohl potvrdit účast – musím se domluvit doma…

            0 0
    • RomanH  

      Tak opet, dnes, v úterý 21.06.2005 by nekdo jel ? Předpokladam sraz tak okolo 16:00–16:30 u OBI, na Priglu ci v Kr.Poli ?

      0 0
      • Roman  

        Já určitě ano. Doma jsem řekl, že jedu na polívku a to všichni pochopili a uznali, že musím :o)

        0 0
      • Excel  

        Ja též.....čas sedí tak 16:30

        0 0
        • RomanH  

          Vyborne, tak 16:30 u OBI, pak na Placak, pres zahradky a Kurimskou Babu do Kurimi, Babi Lom, Utechov, Adamov, Alexandrovna, Bilovice a pak dle casu bud Obrany ci zpet Sobesice – Kr.Pole ? nebo nejaky jiny napad ?

          0 0
          • Excel  

            …jo tra? je teda výborná…asi na ni umřu…

            0 0
          • rock  

            Jsem pro.

            0 0
          • Excel  

            též tam budu čekat v těch 16:30…aj s kolem

            0 0
          • ada  

            Caute, nevadilo by, keby som sa k vám malinko privarila? Hentamtudy som ešte nešla (nejela) a netuším ako tá trasa vyzerá. Ale podľa vrstevníc to vyzerá na funenie ako slon. :-)

            0 0
            • RomanH  

              Prijed si zafunet :o)

              Ne, vazne, poradnej kopec je akorat ta Alexandrovna, Babi lom a pripadne kratka lesni stojka tesne pred Utechovem.

              0 0
              • ada  

                Tak jo. Uvidím ešte, či sa mi podarí vymota? z roboty skor. Vezmem si pre istotu mapu a keď to so mnou bude tragické, stočím to domov.

                0 0
              • Meedja  

                Sakra, bych se taky pridal. :) Jsem ale v praci na silnicce…je to jetelny na ziletce? :)

                0 0
                • Excel  

                  na žiletce zcela určitě ne :-(

                  0 0
                  • Meedja  

                    no tak nic…treba priste..snad si to prectu driv, nez si zase vezmu nevhodny kolo :(

                    0 0
              • Excel  

                ..no vona Baba sice nejni žádnej velkej kopec, ale je tak zvláštní, že su z ní na sračky dycky, forma neforma :-)))))

                0 0
                • ada  

                  Baba nebaba, pokiaľ cesta nie je rovinka alebo to neklesá, vždy je to ostatné strašný kopec. Táááákže sa mám dnes na čo teši?. :-)

                  0 0
                  • Excel  

                    ..si kuř, že jo…já už se těším teď…;-)

                    0 0
                    • ada  

                      Si píš, že sa tiež teším. :-) Kopce teda moc nemusím a navyše v ostrých výjazdoch moooc často padám. S mojimi nášľapmi sme „zohraná dvojka“. Tak sa nedivte, bajkujem len pár mesiacov.

                      0 0
                      • Excel  

                        jo jo…na padání ve výjezdech jsem taky expert, aspoň v tom nebudu sám :-) uf

                        0 0
                      • rock  

                        Přidávám se do klubu, nášlapy mám necelé dva měsíce a … a vůbec, bude veselo …

                        0 0
          • slou  

            Zdarec, tož pokud nebude vadit trochu brzdného elementu tož sa taky přidám. Trasa je fajn.

            0 0
          • MartinXC  

            … a baterky ssebou. Sakra, mám nějaké cestování po Praze, tak se nepřipojím. Nejdřív na bika (nebo i na silnici) můžu až ve čtvrtek – najde se odvážlivec ?

            0 0
            • RomanH  

              Zatim na ctvrtek nic nemam, ale budeme asi razit i s vozikem. Predsi jen jsem byl ted v podstate od minuleho ctvrtka porad sam na kole a zitra budu pravdepodobne zase, tak ani nemam odvahu rici, ze ve ctvrtek bych sel znovu sam :o)

              0 0
              • MartinXC  

                Vozík jsem si odkroutil v neděli, další asi až o víkendu. I když to švindluju – malého s vozíkem zavezu ségře na Kameňák na zahradu, odpojím se a jezdím si až do večera po svém. Večer pro prcka a domů :-) BTW co kolečka – nepřipadá ti, že se časem víc a víc vykvedlávají ? Nám to za jízdy (v terénu) rachotí jak hrom.

                0 0
                • RomanH  

                  Nevim, nejak jsem to ani nergistroval. Prijde mi ale, ze se mi vice pohupuje ta pruzina s oji.

                  0 0
            • Roman  

              Hm, to už by asi doma pojali podezření, že v tom není jen ta polívka :o)

              0 0
              • RomanH  

                No jasne ze ne, je v tom bike !

                0 0
              • MartinXC  

                Polívka … to je ta co bydlí v tom domku v Lažánkách, jak jsi to tam vloni reflexívně nasměroval ? ;-)

                0 0
                • Roman  

                  Psst, nebo mě nepustí ani dneska :o)

                  0 0
                  • Roman  

                    Sám sobě velím konec psaní a zdržování se v práci a odchod domů, do Podolí, … :o)

                    0 0
            • Jester  

              Já bych klidne ve ctvrtek s Tebou vyjel. Konecne bych taky videl Tvou princeznu na vlastni oci! Ale potrebuji to rozhodnout ve stredu, abych si ve ctvrtek vzal do prace slusne kolo a nejel s Tebou na svem zimaku, na kterem jezdim normalne do prace.

              0 0
              • MartinXC  

                OK, předběžně to vidím na odpoledne po 15h, délka tak 50–60km někudy-ještě-nevím-kudy. Momentálně nemám ani minutku klidu – to až ve čtvrtek. Napíšem si to semka

                0 0
                • Jester  

                  OK.

                  0 0
                  • Karaya  

                    ¨Dneska to nevyšlo, tak bych si ve čtvrtek spravil chu? a jel svámi, mám vzít do práce bajka?

                    0 0
                • Paja  

                  Zmena planu dnes bych mohl vyrazit z centra kolem 17hod., tentokrat to uz snad vyjde:)

                  0 0
                • Jester  

                  Tak Martine jak to dneska vidis?

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Tak jsem to s časem startu trochu nadhodnotil, sraz navrhuju posunout na 17h. Na trasu nějak nemám inspiraci, takže místo taky nevím. Napadá mě: v Bystrci od lomu po cestě jako k prasatům, ale odbočit a podjet dálnici, pod sídlištěm lesíkem mezi zahrádkama nahoru, pár metrů přes sídliště a přes silnici na ríšovku lesem (po modré?) a pak směr hrad Veveří, po červené kolem přehrady do Veverské Bitýšky a někudy zpět – ale moc z toho odvázaný nejsem… Zkuste dát návrhy – ještě se sem mrknu kolem 15h.

                    0 0
                    • Jester  

                      Pro mě je to moc pozdě, musel bych zůstat další 2,5 hoinky v práci (což se mi vůbec v tom vedru nechce), takže lituji. Tak snad pojede aspoň Karaya a Paja.

                      0 0
                    • Paja  

                      Myslim, ze bych kolem te 17 jel, invenci taky nemam a za pul hodiny mizim z prace, pred patou ti zavolam.

                      0 0
                      • Karaya  

                        Sorry, já mohu též nejdřív kolem 17té v Bystrci, vzhledem k tomu, že pracuju ve štatlu, tak to mám ještě půl hodinky.. Můžete místo a čas srazu ještě upřesnit? Díky

                        0 0
                        • MartinXC  

                          Člověče, tak jsme to nakonec operativně změnili – Paja mi brnknul, že se staví a já když dofouknul zadní kolo, tak mi vypadnul ventilek z duše. Takže jsem ještě přezouval a vyjeli jsme až v 17:35 a u mostu byli kolem 17:45. Což bylo trošku později než záměr. Sorry, pokud jsi čekal. Příště se polepším.

                          0 0
                          • Karaya  

                            Mně se podařilo odlepit z práce až v 17:15, takže jsem v zhledem k nejistému místu a času srazu jel solo..Třeba vyjde něco příští týden.. :-)

                            0 0
      • rock  

        OK, 16:30 u OBI. Akorát doufám, že výkonostní rozdíl mezi mnou a vámi nebude ještě větší než v zimě …

        0 0
        • Excel  

          buď v klidu…taky mám o sobě silné pochybnosti :-)

          0 0
          • RomanH  

            V klidu, kdyz tak to podle casu v Utechove zmenime. Nebo navrhnete neco jineho, rad se projedu tam, kde to tak notoricky neznam :o)

            0 0
          • mastihuba  

            Se na vás musím přijet podívat komu to zas nebudu stačit. :)

            0 0
          • Roman  

            A to já mám zase formu jako hrom. Moje kolo zhublo o 2kg na směšných 13kg, tak musím brzdit i do kopce :o)

            0 0
            • RomanH  

              To Ti ta Judyna vazila 3,5 kg ? :o)

              0 0
              • Roman  

                Judyna 2,2kg a zbytek bahno – ale fakt těžké bahno :o)

                0 0
                • Excel  

                  Ty jsi z kola odstranil ochrannou konzervační vrstvu? Fuj, styď se!

                  0 0
      • ada  

        Chapci, asi budem cca 15 minut meskat. pockate?

        0 0
        • rock  

          Bojím se, že po čtvrté hodině jsme už všichni byli na cestě nebo alespoň ve stádiu akutních příprav … ale 1/4 hodiny je standartní čekací lhůta, vyšlo Ti to …

          0 0
      • rock  

        Díky pro RomanaH za výběr trasy a všem zúčastněným za příjemnou vyjížďku …

        0 0
    • slou  

      Jj vyjížďka byla fajn, všem dík, ale jestli budu jezdit po devate lesem tak si asi budu muset koupit pořádný světlo :)

      0 0
    • ada  

      Vyjížďka bola super :-) Akurát ma najviac z toho včerajšieho bajkovania bolia lýtka. Tlačenie bicykla do kopca má niečo do seba! :-)

      0 0
      • Roman  

        O vyjížďku ani tak nešlo, ale ta polívka, ta byla, co? :o)

        0 0
        • Excel  

          Tak už jsem vyjel ten kopec :-) Polívka byla excelentní :-)

          0 0
        • ada  

          Jo jo, česnečka bola výtečná. I to pivčo, po ňom hneď zmizli všetky prekažky na ceste. :-) Zlatá vidlica, že to pobrala a nenetåkla som si nos. :-)

          0 0
          • rock  

            Hmm, já ty díry na sjezdu do Bílovic z valné části vymetl taky – akorát že moje vidla je rozhodně nevyžehlí :-) … co nepřeskočím, jde natvrdo …

            0 0
      • Excel  

        …no a na to, že všichni zobete, jsem se doscela držel ;-))

        0 0
      • RomanH  

        To preboli, drzela jsi se statecne :o)

        0 0
        • Roman  

          Frčela jak Fitipaldi, kdybych nezobal, tak bych jí nestíhal :o)

          0 0
          • rock  

            :-) … všichni zobou …

            0 0
          • ada  

            ehm, čo znamená „zoba?“? :-) Zoba? zrno, to mi práve predvádza moj kancelársky anduľák, ale čo si pod tým predstavi? v bajkreči? hm hm hm :-)

            0 0
    • Paja  

      Tyjo, to musela byt bomba:) zas sem neco prosral:-( Takze kdyby chtel nekdo vyrazit dnes, ja bych mohl byt v lisni nebo na lesne v 16:30, u OBI 17:00, podle toho kam by se jelo. Navrat cca 20:00.

      0 0
      • rock  

        Dneska bohužel nereálné pro mne. Co zítra ?

        0 0
        • Paja  

          Zitra uz neco mam

          0 0
          • Roman  

            A to měl včera pro tebe rock duši na vrácení, ale ještě, žes tam nebyl, protože ji opět potřeboval (naštěstí nebyly mínus 3°C jako posledně :o)

            0 0
            • rock  

              Ale tentokrát jsem měnil jen z pohodlnosti, předpokládám, že to půjde zalepit (uvidím dneska doma, včera už se mi fakt nechtělo) …

              0 0
      • Excel  

        dnes ani omylem…škoda :-(

        0 0
      • Lišák  

        Máš nějakou trasu?

        0 0
        • Paja  

          Zatim ne, myslel jsem, ze nekdo neco vymysli:o)

          0 0
          • Lišák  

            Mrkni na mail. L.

            0 0
            • Paja  

              Tos mohl napsat klidne, sem, pokud jedu ve vic lidech, klidne se prizpusobim i pomalejsimu tempu. Smer prigl by mohl byt sraz tak v 17hod. u toho OBI, kde by to nejspis vyhovovalo i RomanoviH, kdyby jel. Pokud, jo, vzal bych to nekam na Prigl a pak smer Baba.

              0 0
              • vrabcak  

                Ta Lišákova polovička jsem já :-) Přizpůsobíš se i HODNĚ POMALÝMU TEMPU?

                0 0
                • Paja  

                  Tak bohuzel, s tim planovanim vyjizdek z prace je to trochu osemetne, clovek mini a povinnosti meni, takze budu vyrazet ze Slatiny az v tech 17hod. Bohuzel vam to nemam jak dat vedet, takze se omlouvam a doufam, ze to prizpusobovani tempa jeste nekdy vyzkousime…

                  0 0
                  • Roman  

                    Pájo, nemůžu se ti dovolat na mobil – zítra bych možná těch 17 slatina/vi­nohrady mohl, ale potvrdil bych to během dne

                    0 0
            • chobot  

              jasne,napis to sem..me by to taky zajimalo dik

              0 0
              • Lišák  

                Myslím, že to psat nemusím-podívej se nad tvůj příspěvek-vrabcak to tam popisuje :-)

                0 0
                • chobot  

                  jo tak,ja se rad prizpusobim ..:)) prece jenom se clovek za celej den nalita v hokne.no ale dneska a zitra jsem tady do sesti.beda 3× beda

                  0 0
                  • Lišák  

                    Pro Paju a Chobota:
                    Tak sme ještě s jedním kamošem vyrazili z Kuříma přes Hambas (Podlesí) ke školkám pod Babecem, odtud na Svinošice-tam 11% Černá Hora za 14,– a naprosto dokonalé chuti. Pak Lipůvka, po červené Zlobica a Kuřim. To celý je tak zhruba 22 kiláků. Myslíte, že by vás takovéto „výlety“ mohly zajímat? :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Zvlast to 11% pivo by me zsjimslo:o), dal bych 2 a konec…:-D vzhledem k tomu, ze do Kurimi a z5 bych to mel tak 35km+22= cca55km tak jo, jinak bych takhle na odpoledne preferoval vylet 40–50km.

                      0 0
                    • chobot  

                      ja bych to nazval spis takovy prijemny zakonceni dne,prece jenom do prace 20,z5 taky 20 km,takze to je uplne na pohodu :D btw:bydlim v Bystci cus

                      0 0
                      • Lišák  

                        Co by jste řekli na neděli? Možná někam jinam, ale určo na pohodu. Asi nás pojede z naší party víc.

                        0 0
      • Excel  

        Jen tak…aby řeč nestála…pátek, po práci…čili v 15:00…někam­..pohodička?

        0 0
        • Paja  

          Mozna, uvidime zitra nebo v patek:)

          0 0
        • rock  

          Já jsem zatím volný a pro … akorát se musíme rozhodnout ještě dneska, jinak budu zítra v práci bez kola a mám smůlu …

          0 0
        • Excel  

          Takže pánové kdo dnes kolemvá 16:00, protáhnout unavené haksny. Trasa dle domluvy…pořád mě to táhne na Šmelcovnu :-)

          0 0
          • rock  

            Bílým potokem jsem jel zatím jen jednou, tak se ubezpečuji. Na Šmelcovně je hospoda, že ano ?

            0 0
          • ada  

            No, nejsu „pán“, ale dnes by som sa rada pripojila. Hlavne ak sa k Šmelcovni pojde dolekopcom. :o)

            0 0
            • Excel  

              jasnačka že i dolekopcom, ale vykoupeno horekopcom :-) Ale takové peklo, jako výstup na Matterhorn..éé teda Babí lom, to není :-)

              0 0
              • rock  

                Tak, tak. Zobeme málo, nebyl to výjezd, ale výstup :-) … ale stezka to byla hezká …

                0 0
                • ada  

                  jj, človek si na kole tú krajinu tak nevychutná. Treba zlies? z biku a náležite sa pokocha?. :o)

                  0 0
              • ada  

                Mala som práve na mysli DOLEKOPEC od Javůrku k Šmelcovni. Ale neva ani opačný smer. Jela som to už x krát. Svojim slimačím tempom, že yo? :o)

                0 0
                • Excel  

                  no mě napadlo, to tentokrát ject ve vopačným gardu, jakože Šmelcovna-Javůrek..hezky navrch :-) ale jelikož v Bitýšce je super knajpa..tak nevím :-)))

                  0 0
                  • Roman  

                    A tak to pozor, jestli máš na mysli to restaurační zařízení na náměstí, co tam měli posledně tu suprovou chlebovku, tak to jedu taky!

                    0 0
                    • ada  

                      Ai kyselica so smotonou je úžasnááááá :o)

                      0 0
                    • Excel  

                      jo jo…já si tam naposled dával tu kyselicu, teď bych šel do česnečky nebo gulášovky

                      Takže jasný sraz 16:08 Obi…směr ŠmelcBitýška…přesná trasa domluva na místě..

                      0 0
                      • slou  

                        Včera kolo nevyšlo, tož bych se dneska o5 připojil. Snad to do 15min limitu stihnu a když né tak třeba někde po cestě.

                        0 0
                      • Roman  

                        Mám fantastickou možnost zůstat dnes dýl v práci, takže vám tu dnešní vyjížďku vůbec nezávidím :)

                        0 0
                        • rock  

                          To se někdo má …

                          0 0
                        • Excel  

                          Jo jo…hned bych si to vyměnil, tady už mi říkaj a? vypadnu ven…hrůza!!! ;-)

                          0 0
                • rock  

                  „slimačí tempo“, jo ? Dovolím si citovat romana : Frčela jak Fitipaldi, kdybych nezobal, tak bych jí nestíhal :o) …

                  0 0
                  • ada  

                    Ale to bolo dolekopcom, ze? Navyse som si chcela testnut novy Z-max. A drzal pekne. :o) No, ak vám neva, že budete na mna na každom kopci čakat, tak sa teším. :o)

                    0 0
                • Excel  

                  má pravdu ten chlapec, esli to bylo slimjače tempo, tak bych nechtěl zažít chrtí..:-)

                  0 0
          • Paja  

            Jeste nevim, jestli je to v 16:00 u OBI tak mozna ani nestiham, ale kdyztak ti zavolam a dojedu vas, zobu totiz vic nez vy:-D

            0 0
            • Excel  

              Určitě sa ozvi, když tak sraz můžem pošoupnout na 16:08, OBI (tedy mostek u OBI, aby nedošlo k nedorozumění) :-)))

              0 0
              • ada  

                :o)

                0 0
              • chobot  

                myslis ten prohlej most jak vede ke Klimesum?ja bych jel taky,snad to stihnu ve 4.moc moc prace :(

                0 0
                • Excel  

                  jo ten…čeka se čtvrt hodiny..jinak, leda že bys nás dojel, jelikož ale všichni zobeme, tak nás asi nedohoníš :-)

                  0 0
              • Paja  

                Tak az priste, at se vam dobre slape a polivka at neni studena a pivo teply;)

                0 0
            • MartinXC  

              Teda dneska to bude jako včera: plán vypadnou z práce ve 14h, skutečnost když bude 15:30, budu si blahopřát. Pojedu-li na biku, brnknu, jestli jste někde v dosahu.

              0 0
              • MartinXC  

                A je to tady, do 16h nevyváznu … aspoň mi nebude tak horko, až pojedu.

                0 0
        • RomanH  

          Skoda, ze mi to nevychazi. Dnes se nam zeni kolega, tak mu jdeme na svatbu a o vikendu se musim venovat rodine. Predbezne, kdo by jel v utery a ve stredu (musim neco najet na Drasala) ?

          0 0
          • Excel  

            předběžně jo

            0 0
          • Roman  

            Taky

            0 0
          • rock  

            Je to zatím docela daleko, ale jeden den by to snad šlo … ještě uvidím …

            0 0
          • mastihuba  

            bych se taky hlásil, ale pokud tomu chceš dupat, tak beze mě :))

            0 0
          • Zdenal^ZUX  

            To je nahoda, me se taky dneska zeni kamos :o) Uz se na tu smutnou udalost tesim. Jeste bych se zeptal: Da se jet ze Smelcovny do Bitysky jinak nez po te asfaltce bez toho, abych jel potokem? Diky!

            0 0
            • Excel  

              už mě to taky napadlo, ale netuším

              0 0
            • Excel  

              tohlenc bylo na netu :-)

              Od Šmelcovny až do Bítýšky pojedeme společně s modrou značkou vedoucí po levé straně Bílého potoka. Cesta vede i po druhé straně potoka, ovšem téměř vždy bývá bahnitá a tedy nesjízdná na kole

              0 0
              • Zdenal^ZUX  

                Jel jsem tam minulej tyden poprve a po projeti asi ctyr brodu behem ani ne kilometru jsem to radsi vzal po ceste :o) Pred tim druhym brodem ale odbocuje naka pesinka doprava do lesa tak mozna tama ??

                0 0
            • ivovi  

              Jasne ze da. Ze Smelcky vydupat navrch do Marsova (asfaltka nebo korytkem TZ), zhoupnout se do Lazanek (polnackou za vesnici vlevo), sjet asfaltkou do Holasic, pak uz terenem TZ? do Bitysky (pesinkou za potokem malinko navrch a pak uz dlouhy pekny sjezdik). Je to docela rychly.

              0 0
              • Zdenal^ZUX  

                Diky! Ale spis sem myslel jestli se da jet udolim Bileho potoka (ale ne po asfaltce a ne po kolena ve vode). Asi to pudu zitra otestovat a pak dam vedet (jestli to preziju).

                0 0
      • RomanH  

        Pokud mi to vyjde, brnku Ti na mobil.

        0 0
      • Splinter  

        Ta Lisen by byla O.K. k OBI to mam pres cely mesto…

        0 0
    • rock  

      Bilance včerejška: dvě nové laty na zadní duši, 75km, otřískané koleno (pajdám jak de Peyrac), pár pro mne nových stezek … suma sumárum – bylo to super, těším se na příště, dámo a pánové …

      0 0
    • RomanH  

      Ahoj vsichni, kdo by jel dneska, v pondeli 27.06., pripadne ve stredu 29.06. ?

      0 0
      • rock  

        Hlásím se na středu …

        0 0
        • RomanH  

          Bezva. A co Drasal, pojedes ?

          0 0
          • rock  

            Nee, rozhoupal jsem se moc pozdě a už si to nemůžu zařídit … za rok …

            0 0
      • mastihuba  

        bych jel směr líšeň. 16:45–17:00 na Kameňáku?

        0 0
      • Excel  

        Taky středa…dneska nemožu…no..ikdyž, přijde na to v kolik?

        0 0
        • Excel  

          …a-ha, čas tu je 16–17…tak to se nevyhrabu, ale se středou počítám :-)

          0 0
      • mastihuba  

        tak mne včera zradil orientační smysl a místo do Ochoze jsem sjel do Křtin, takže návrat domů opět za tmy ach jo :)))

        0 0
        • RomanH  

          :) Ja jsem zase v Bilovici potkal kamose na masine, tak jsme jeste pokecali a neco popili, takze navrat byl taky za tmy – zena uz skoro cekala s valeckem :o)

          0 0
          • MartinXC  

            :-) Kdo by to do ní řekl ? Taková mírná povaha … (stejně jako moje ženuška) :-) Já to řeším tak, že včas volám a ohlašuju defekt nebo ztrátu orientace. Pravda, lístky zpravidla propadnou, ale je to zásahem vyšší moci.

            0 0
            • RomanH  

              Vyssi moc, jasne, ze me to nenapadlo. To je podobne, jako kdyz salina pichne kolo a trolejbusu dojde benzin :o)

              Ne, tak zle to neni. Mesic pred Drasalem mi to toleruje, ale dneska hlidam ja :o)

              0 0
              • mastihuba  

                takze kamarád na motorce dnes pojede náhodou okolo že ? o:)

                0 0
                • RomanH  

                  To nevim, ale zrovna vcera mi mala rikala, ze chce jit s tatou na pivo :o)

                  0 0
      • Excel  

        Hele nechci být neodbytný, ale co bude, hršvec dneska s tou vyjížďkou tedy 29.6., he? Já su připraven a tady je ticho :-)

        0 0
        • RomanH  

          Jojo, promin. Doufam, ze To stihnu – sraz v cca 16:30 u OBI ? Jinak dneska bych chtel pokud mozno jet jen nejakou pohodu, abych se moc neznicil a taky bych chtel byt nejradeji kolem 20:00 doma, ale neni podminkou :-)

          0 0
          • Excel  

            jo jo…napohodu :-) budu tam

            0 0
            • RomanH  

              A napada Te nejaka trasa ? Ty se pak budes vracet do Ceske, ze ?

              0 0
              • Excel  

                Jo jo do České…nenapadá, co znám já znáš ty (notoricky) takže…něco vymyslíme, ne?

                0 0
        • Excel  

          Eště by to chtělo nějaké dobrovolníky (nebo případně dobrovolnice :-) )…tož kde jste kdo?

          0 0
          • VA3  

            16:30 je na mě dnes bohužel moc brzo :-(

            0 0
          • Roman  
            1. V tom horku se přidám jedině pod podmínkou, že proběhne zastávka na polívku.
            2. Stíhám to až na 17 protože nezobu
            3. Počkáte? (tak, jako budete čekat na mě každém kopečku)
            0 0
            • rock  

              Nezobeš ? Kecáš …

              0 0
              • Excel  

                zobe! dycky si do tý polífky něco vyklepává z tretry!!

                0 0
                • Roman  

                  No tak teda jo, zobu, ale jen málo, takže počkáte do 17 nebo co? :)

                  0 0
                • rock  

                  Počkej, já měl na mysli spíš něco povzbuzujícího a ne … tohle …

                  0 0
            • Excel  

              Což o to..esli bude RomanH souhlasit, tak to šópnem na 17, ale ani o minutu dýl!!!

              0 0
              • Roman  

                Šak už jsem si od posledně opravil časomíru na tachometru

                0 0
          • slou  

            Jeden dobrovolník se hlásí :)

            0 0
          • mastihuba  

            no kdyby tě to zajímalo tak dnes s váma nejedu, – bolí mne nohy.

            0 0
          • ada  

            No dobrovolnica by sa rada pripojila, ale netuším ako to dnes stihnem v práci. A včera som to nejak prepískla na vyjíždke v Marianskom udoli-Hoštenice-Novy dvur-Ochoz-Bílovice a dom. Kolená potvory bolejouúúú. :-) Inak, som myslela, ze si ešte chcete potrénova? na Drásala, ostré tempo a tak. :-)

            0 0
            • mastihuba  

              Hostěnice :))) motáš se mi v revíru :))

              0 0
            • Excel  

              Tu trasu neznám…vezmeš mě tam někdy? ;-)

              0 0
              • ada  

                Včera som tadiaľ šla (v slovenčine IDEME na bicykli, tak sa nedivte :-))) prvykrát a pekné. Privarila som sa k dvom oldbikerom a celé to vymysleli oni. :-)))

                0 0
            • RomanH  

              Dneska uz ne, jen neco pro vyjeti, moc se mi nechce do kopcu, aby nohy nebolely.

              To Roman (and All) : No a co takhle dat ten sraz nekde jinde, ab to stihal i Roman v Lisni – Kr.Pole 16:30 by Ti Vam vyhovovalo ?

              0 0
              • Roman  

                Krpole před nádražím v 16.30 stíhám

                0 0
                • RomanH  

                  No a co ostatni ?

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Sedím na zadku a pracuju. Snad ve čtvrtek 30.6…

                    0 0
                    • RomanH  

                      To uz nemuzu, budem se balit a chystat kola. V patek chci kolem 14:00 vypadnout

                      0 0
                • Excel  

                  Jo..klidně i tam..budu

                  0 0
                  • RomanH  

                    Dobra, tedy dnes 29.06. v Kr.Poli na nadrazi v 16:30 (±)

                    0 0
                    • Roman  

                      OK a kola sebou

                      0 0
                    • slou  

                      Tak jo, to snad stihnu. A kampak to bude pokrakovat?

                      0 0
                      • Roman  

                        RomanH říkal, že se nechce unavit, tak to vemem vlakem na hlavňák na 5.nástupiště, kopnem tam 3 piva a tradá domů

                        0 0
                        • RomanH  

                          A nebo :o)

                          0 0
                        • Excel  

                          Naopak..dneska to musí bejt drs! Babí Lom 2× z minula nejetá Alexandrovna3×…ten závod pak pro Tebe bude výletík :o)

                          0 0
                          • RomanH  

                            No prave, mam strach, aby to pak nebyl vylet :o)

                            Mimochodem, tu Alexandrovnu jsme dali v pondeli s Mastihubou.

                            0 0
                          • Roman  

                            Zrovna koukám z okna a vidím, že se nám tam nějak kaboní. Aby nám nezmokly dresíky :)

                            0 0
                            • Excel  

                              bahýnko je základ :-)

                              0 0
                            • RomanH  

                              Uvidime, snad ne. Ja sedim v praci u klimatizace a je mi fajn. Pokud bude prset, tak nejedu. Na Tebe cislo mam a dam Ti vedet.

                              Too Excel : Ty aby jsi se neozval, kdyz jde o bahno :o)

                              0 0
                            • Excel  

                              tak moméééént, vono esli bude pršet, tak jen chvilku, páč na předpovědi není nic napisané, a když není napisané tak nemože byt! bahýnkovej střik na tvém RB z tebe udělá adepta na bednu!

                              0 0
                            • slou  

                              No na radaru to moc dobře nevypadá, ale třeba se to jen tak plaší. a bude to jen lehký deštík přeháňkový.

                              0 0
                      • RomanH  

                        Vzdyt to tam mas blize nez k OBI, ne ?

                        Nevim, asi smerem na Lesnou, Sobesice (muzeme dat Muldu), Oresin ci Lelekovice

                        0 0
                    • VA3  

                      Budu se snažit tam být.

                      0 0
                    • slou  

                      Kde přesně, nebo se mam jen tak potulovat někde kolem?

                      0 0
                    • ada  

                      Dnes nejdem, pred osmou sa z práce nevyhrabem. :-(( Príjemné posedenie v hospode a pekné pobajkovanie, ak sa k nemu vobec dostanete. :-))))

                      0 0
        • rock  

          Je mi líto, nejedu. Dal jsem zadní kolo do servisu (abych se zbavil toho odpornýho praskání a vrzání) a nebude to dřív než v pátek. Už teď mám abs?ák …

          0 0
          • Excel  

            dobře tedy, škrtám si tě…zálohu ale nevracíme ;-)

            0 0
          • slou  

            A nešlo to udělat doma?

            0 0
            • rock  

              Pro mne ne. Mechoun říkal, že ten randál dělají kalíšky v ráfku. Prý je zkusí promazat ale varoval, že budou pravděpodobně popraskané = nový ráfek. A? tak či tak, znamená to přeplést zadní kolo, to doma neudělám …

              0 0
    • Roman  

      Ten včerejšek 29.6. by byl za jiných okolností fajn – byli jsme 4 koloturisti, aji polivka byla, ale pokazil to nějaký dement, který ukradl Exelovi kolo z firemního sklepa, takže se nedostavil na start (mohl být v 1. vlně)

      Smradi zlodějští

      0 0
      • rock  

        :-(

        0 0
      • RomanH  

        Excela mi je lito. Cekal jsem, ze sem da fotku (uz si presne tu jeho Meridu nevybavuji). Cestou domu mam nejake zastavarny, tak bych se mrknul.

        0 0
        • Excel  

          dík…foto jsem přidal…dnes jsem prošel celej Cejl a nic…nevím jak to chodí, jestli se ho hned snaží prodat, nebo ho daj na chvíli k ledu a nebo už ho nabízej v Aši a nebo na něm jezdí něčí synek za vysvědčení…ech život :-( Příště si nechám nacpat do trubek semtex a autodestrukci..KUA!

          0 0
          • Roman  

            A ten firemní sklep + pojiš?ovna ?

            0 0
          • RomanH  

            Zkus jeste Pekarskou, Anenskou a Nove sady a u Obilnaku, snad budes mit stesti. Drzim pesti.

            0 0
      • ada  

        Ty jo, tak to je hnusné. Useknú? im ruky a tie pahýle moči? v soľnom roztoku! Chúďa Excel…

        0 0
    • Splinter  

      Jede dneska nekdo nekam??

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.