• zizen

    Zdary, jak poznate praskliny na ramu? Nikdy jsem prasklej ram nevidel.. Dela to treba pri jizde nejaky zvuky? Chci koupit kolo z druhy ruky a nevim na co mam koukat..

    0 0
    • pegal  

      Sedni na to a hned poznas…

      0 0
      • fousek  

        No to nemusi bejt pravda, obcas se oziva praskani obcas vubec nic, jenom je videt nitkova prasklinka, vetsinou okolo svaru, to kdyz uz to poznas za jizdy tak to uz musi bejt prasklinka jaxvine

        0 0
    • Meesha  

      Neco praska… Rozeberes cely kolo a neprijdes na to. Pak na tom zarajtuje nejakej 100kg clovicek a pak uz to najdes! :-)

      0 0
      • Extremist  

        Kdyz mi kdysi praskl ram na cyklosu, chvili predtim to trochu plavalo. Jde ale poznat, ze ti brzy prasne sloupek u vidlice, zacne se zvetsovat vule v hlavovce.

        0 0
        • Meesha  

          „chvili predtim to plavalo“… takze potom to ulitlo a nechutne si se rozbyl, jo?! :-))

          0 0
          • Extremist  

            Praskl mi cestou na kopec. Jedna vidla pred drsnym padakem a ta druha jak jsem chtel jet do prace. Asi mam stesti…

            0 0
            • jocky  

              Kde Ti prasky ty vidle? Me jednou praskla patka u predni vidlice na silnicaku. uplne se oddelila od vidlice ale drzela to ta druha. Dojel jsem na tom jeste 3 km. Bylo to najednou. Pak mi praskl silnicni ram (stary) spodni ramova trubka u hlavka. Pred tim to asi 500 m praskalo pri slapani (nevedel jsem proc) a ve sjezdu to ulitlo. Najednou jsem ze silnicaka mel fulla :o). dalo se to uridit a dojel jsem s tim jeste 1.5 km.

              0 0
              • architekt  

                jses odvaznej :-)

                0 0
                • jocky  

                  Nejak jsem se na nadrazi musel dostat. Jelo to dost spatne :o). Od te doby uz kupuju jen nove ramy, nebo s proverenou minulosti. Jednalo se totiz o jete silnicni kolo v novem laku ..

                  0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Když mi praskla vidle tak žádná vůle v hlavě nebyla. Jen to nějak na těch kostkách přestalo najednou drncat . No a pak už sem se válel. Skončilo to sešitym obočím.

          0 0
    • micro  

      ja sem ted naprask ram u hlavy, na spodu horni trubky te takova nitka asi 5 mm. Xc ram a blbe sem dopad na malym dirtu. Zatim s tou prasklinou jezdim a skacu dal, pohoda.. Prachy nemam, ty budou az v lete, to musi vydrzet…

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      prasklina je v klidu to se zavari kdyz uz teda nekde bude tady mas fotecku miho praskliho ramu je to ocelak Cr-Mo http://dolekop.com/photos.php3?…

      0 0
    • vlad@  

      Me se zda prasklinu nepoznas okem ,jen prasklej ram,ale jinak vadu ,prasklinu mat. zjistis nejspis se to pouziva ve strojirenstvi PROZAROVANIM,REN­TGEN,ULTRAZVUK atd nevim to presne.

      0 0
      • fousac  

        ja myslim, ze prasklinu poznam pouhym okem.. ;) http://fousac.wz.cz/…uklina02.jpg

        2root: nejlip po umyti, to sou pukliny a praskliny nejlip videt.. umejt a prohlidnout..

        0 0
        • ota  

          po mytí..já onehdá utahoval upínák sedlovky(voda byla v sedlové trubce),a z místa těsně nad svarem sedl.a horní rámové trubky vycházely bublinky,to bylo radosti :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.