kde sehnat klic na otevreni vydlice sr suntour??

50 nepřečtených
  • SID

    kde sehnat klic na otevreni vydlice sr suntour??

    0 0
    • juli  

      Bali to ke kazdy vidli. Zajdi nekam do kramu se servisem.

      0 0
      • Doktor  

        Presne tak,mame jich plny sevis,je to u kazde vidle,odkud jsi?

        0 0
        • SID  

          ted hostuju v HK

          0 0
        • SID  

          myslis ze bys mi ho mohl poslat???popripade kolik za nej chces?

          0 0
          • Doktor  

            Nechci za nej nic,posli mi adresu,pokud ho budes stale potrebovat,poslu ho pr.stredu.Jinak v servise kde delaj Suntourky ti ho snad daji…

            0 0
            • vlk  

              přesně tak v jednom našem obchodě kde prodávají suntoury mi ho dali zadara.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                a klic k tomu se slovy „vas tri tu uz nechci ani videt“ :)

                0 0
                • vlk  

                  sem asi málo chápavý -„vas tri tu uz nechci ani videt“.Náhodou mě tam vždy vidí rádi.A od té doby co jsem se „sluneční turistické vidle“ zbavil, takové věci nepotřebuji. Na tu nynější stačí standartní nářadí.

                  0 0
            • SID  

              no tady nikdo suntourky nedela servis…

              0 0
            • pos3k  

              tipl bych :Zeman Jakub, Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o.,Hradecká 1151 ,500 03 Hradec Králové 3

              modri vedi

              0 0
              • SID  

                bohuzel nepomuzu…o koho jde?

                0 0
                • pos3k  

                  promin, asi sem se sekl, uz takovej automatickej reflex na :
                  razeni RF XTR, pastorky XTR, ma kliky Sugina a jsou skvely tuhy a fakt good a dokonce je ma na dvou kolech, jezdi s novyma tretrama LAKE a ma camelbak, helmu, obcas kratasy s vlozkou, sedlo vis nez riditka a za rok jezdi 18–25000km a je v pohode, kolo nic moc ale staci mu vidla suntour, nejaky lehky tlumeni neresi ma ji na vetsi skoky zbytek odpruzi ruce a nohy a na silnicce ma vydlu amoeba, jezdi kdykoli se da ale spis silnici loni vyhral par kriterii, ma na ramu takovy ty samolepky jak napodobujou karbon a je to ok. tretry Lake ma na MTB a vyjizdky se slecnou,jinak je zaprisahly silnicar a ma sidi. o zakladnich neznalostech tykajicich se kol a pravopisu nemluve… a vlastne je ted vazne nemocnej a ma kolo zakazany, ale uz se moc tesi… dela messengera ve meste, kupodivu je z Phy :-(

                  jeste jednou promin :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    a na xt (nebo xtr?) kazetě má nakrouceno 40000 a je docela v poho i když *********.

                    0 0
                  • SID  

                    co mas proti me??

                    0 0
                  • SID  

                    jake zakladni znalosti mi chybi pouc me!!!

                    0 0
                    • enjoy  

                      to ponauceni by zrovna tobe trvalo hoodne dlouho:-))

                      0 0
                    • pos3k  

                      jsem se Ti omluvil . napr. interpunkce (otaznik, vykricnik) :-)

                      0 0
                      • SID  

                        ironie

                        0 0
                        • pos3k  

                          ani sarkasmus

                          0 0
                          • SID  

                            no nevim proc tam rozebiras vsechno o me ale uzivej si to ja se nemam za co stydet

                            0 0
                            • enjoy  

                              to si myslis pouze ty..,ale to je dobre,nikdo by se za sebe nemel stydet.

                              0 0
                            • pos3k  

                              Napsal jsem promin a to plati. Vyse jsem napsal nektere udaje, ktere mohou byt pochopeny jako neduverihodne, resp. vlastne nepochopeny. Vyskutuje se tu jeden clovicek (kdyby jen jeden) ,ktery je velmi adaptabilni a cas od casu zasobuje b-f „perlama“. Naposledy se tu vyskytoval pred nedavnem jeden clovicek pod 3 (?) prezdivkami (viz jmeno vyse), ktery pravdepodobne trpi schizofrenii, a doslova tu perlil (tj. tahal nas za nos) viz Malinkej.dablik, shooter… Vice najdes ve vyhledavani na tema Jarin :-) Neni na skodu dat si trosku casu pri vyplnovani profilu, vypada to pak duverneji :-)

                              0 0
    • JMT  

      sikovky, pouzivam i na foxe…

      0 0
    • gobike  

      Mě to dali zadara v servisu…

      0 0
    • BH  

      ty vole, ach ten cestina? to je fakt narez

      0 0
      • Turbo  

        Já sem to odšrouboval starým dobrým univerzálním klíčem :-)

        0 0
    • Krys  

      Tak som sa pokusal cez vikend vycistit vidlu a skoncil som na tom, ze nemam ten nestandardny kluc. Sikovkami to neslo, je to makke jak maslo. Na jednej nohe je normalna matica, ani nebola moc zatiahnuta. Nie je mi ale jasne preco musi suntour davat aspon na jednu nohu ten nestadnardny patvar.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.