• Gung-Ho

    S Darksonem sme dospěli k závěru, že už se dlouho nejela „klasika“ na Karlštejn. Takže kdo by se chtěl přidat, může na následujících místech. V 11:00 na stezce pod Baranďákem (na bránický straně) v 11:15 přejezd Komořany a hlavní sraz v 11:30 na Zbraslavskym náměstí. Oběd v Halounech je samozřejmostí :-)

    0 0
    • McBlacky  

      no tak to máte asi turbo stíhat ze Zbraslavi (11,00) na oběd do Halounů :) ale pokud nemoc dovolí tak pojedu, taky se mi po týhle trase stýzká a hlavně jsem ještě nezkoušel vyjet na fuji ten kousek okolo baráku v Bělči :) a navíc sjezd od Jezírka, zrovna včera jsem o něm večer přemýšlel :))))

      0 0
      • Gung-Ho  

        No dobře, oběd to bude trochu pozdní, ale chutnat v Halounech určitě bude, toho se nebojim. A stmívá se už kapku dýl, tak proč trochu nepřispat :-)

        0 0
    • JirkaD  

      Konečně mám téměř bika a tak se rád přidám. Počítejte se mnou od Barranďáku.

      0 0
      • JirkaD  

        Ježíš co to píšu – chtěl jsem říct, že mám nové kolo a nějak jsem to zamotal.

        0 0
    • SNAIL  

      V sobotu zkusím jestli už nebudou žebra protestovat a pokud to půjde tak se k vám v neděli přidám – počkal bych asi na Zbraslavském nám.

      0 0
    • fousac  

      se pokusim.. ale nic nezarucuju…

      ach ty zensky… :///

      0 0
    • jecnak  

      Asi se ukazu.

      0 0
    • ddd - andy  

      Hmm a ja se pro zmenu asi neukazu.. A i kdybych chtel mam to trosku z ruky… Preci jen z Toronta je to k Barandaku trosku daleko.. ;-)

      0 0
    • TNT  

      cau, jela bych rada s vama ale rano odjizdim na turistak do Rožmitálu pod Třemšínem........do čtvrtka.......tak si uzijte svih beze me.....priste uz snad budu moct jet.......priste uz na me zas budete cekat........AHOJ

      0 0
    • jecnak  

      Vcerejsi vyjizdka: http://www.bajk.cz/…28/index.htm

      0 0
    • Gung-Ho  

      Mě jo :-) A další včetně profilu tam přibudou, jen co se mě podaří je Tomovi doručit. (chyba na mé straně, neumim s ftp :-)

      0 0
    • lempl  

      no dneska to bylo husty hodilo mi to 118i z chaty:) no docela terene:) jen me sere ze kousek pred narodnim divadlem mi spadl retez a za jizdy sem ho narovnal takovym zpusobem ze sem byl rad ze sem dojel… uplne se nejak protocil a stavkoval… jinak dneska bez defektu to je husty:) to musim v ramci nabirani echniky zopakovat:)

      0 0
      • McBlacky  

        jsi magor jezdit po Brdech na silničce. Nechápu jak jsi bez defektu sjel od jezírka :) mě se to taky líbilo a možná by to bylo o kus lepší kdyby mi nebylo tak blbě, snad to nebude mít nějaký následky.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Taky si myslim, že je to spíš kokotina, ale na druhou stranu, že to bude bez defektu a bez totální destrukce silničky sem teda nečekal Jinak dneska parádní vyjížďka, vedro by teda mohlo bejt kapku menší, ale furt sme si stěžovali, že je zima, tak tady to máme :-)

          0 0
          • lempl  

            mohlo nas jet vic… a na tu zimu sem si nikdy nestezoval jen na to jak furt chcalo…:/

            0 0
    • jecnak  

      Hezky to dnes bylo. priste bude inejaky vidjou.Pridal jsme fotky od Petra k tem od Jirky: www.bajk.cz/…28/index.htm

      • ted se tam uploaduji posledni fotky, tak jestli nekde neco bude chybet, tak vydrzte. Pokud se to tam nezobrazuje vcetne novych, tak „RELOAD“.
      0 0
    • cabbage  

      koukam ze sem mel jet:(, ale v garazi u pipy mi aspon nebylo takovy vedro:))

      0 0
      • JirkaD  

        povidej a prehanej, jaka je pipy, jak vypada?

        0 0
        • lempl  

          ja myslim ze uz se ji zbavil, ze ji mel jen na noc… nebo se pletu?

          0 0
          • Meesha  

            …do ty doby nez prisel jeji starej Kocovina! :-)

            0 0
            • cabbage  

              kocovina se nedostavila, toho gambriHNUSU nevypiju tolik abych se motal (narozdil od fernetu,vodky a slivovice) mnohem horsi nasledky melo ze sem od patku(5 rano) do nedele naspal asi 3 hodiny. a ty kterejch se kocovina muze tykat tam jeste chlastaj:))

              0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.