• Pat

    Snažil jsem se v Brně sehnat hořčíkové tablety proti křečem na Krále Šumavy, které by se dali jíst v průběhu závodu, a marně.. nevíte někdo, kde by se dali sehnat, popřípadě kdo nějaké takové tablety vyrábí? Vždy mi byly nabídnuty jen potahované tablety, který se nedají v průběhu závodu strávit..

    Díky moc

    0 0
    • cabbage  

      www.merida.com , staci nakrajet:)

      0 0
      • Pat  

        to můžu i na tom Králi, taková Merida se tam taky najde.. :)

        0 0
        • cabbage  

          akorat nevim jak ji v krecich dohonis a okouses:) mozna by se vyplatilo hledat pod kopcem,pry rady rpaskaly:) neni lepsi si dat pred zavodem nejakou kombinaci horcik+vapnik nez to dohanet pri zavode?

          0 0
          • Pat  

            to jo, ale 100 km je dlouhych.. loni to bylo v pohodě, ale předloni křeče dost potrápili.. máš nějaký dobrý typ na to, co si dát před závodem..?

            0 0
            • Novak27  

              Pár let před akcí dobře potrénovat a možná to půjde i bez tablet :o) Já jezdím na vodu, tousty a banány a vcelku mi to stačí :o))) Ale jak se říká proti gustu ..... :o) Zdar.

              0 0
          • Smazaný účet  

            Někde jsem četl, že kombinace hořčík + vápník je dost na bobek. Ten hořčík už potom nepůsobí jak má… no nevim jsem laik, ale něco takovýho jsem četl. Snad že se váže na ten vápník a nedostane se tam kam má… Nevim no :o)

            0 0
            • martt  

              je to napisane rovno na tych horcikovych tabletach. Pred a po 2 hodiny ziaden vapnik (mleko atd)

              0 0
    • Meesha  

      Neco jako tohle? www.enervit.cz/energie.php ty tablety…

      0 0
      • Pat  

        To vypadá dobře! Bohužel jsem obešel celý Brno a nic takovýho nesehnal.. tak snad najdu nějaký odkaz na jejich prodejnu v Brně na netu! Diky

        0 0
        • Pat  

          Měly by to mít asi v 5 bike prodejnách, kde jsem byl a ani ?uk.. to by se fakt člověk po..

          0 0
        • slou  

          No pokud si to dobře pamatuji tak je svýho času prodávali v HC compact na Jezuitský vedle Černé Planety. Teda před půl rokem tam byly.

          0 0
      • cabbage  

        tohle je mi povedomi( ale netusil sem ze je v tom horcik) na to dojel lonsky b-a:)

        0 0
    • Mamut  

      Vo Ferone kupit hranol horcika, flexou nastruhat piliny, sypat do iontaku a pit. Uvidis ako to krasne poleti (a keby len to).

      0 0
    • hydrant  

      někde v lékárně, myslím, že jsem kupoval něco od Walmarku, oni ti poradí

      0 0
    • Belin  

      Zkus nějaké fit-centra nebo posilovny. U nás mají v posilovně jak tablety, tak i horčík v takové plastové ampuli. Ten si přimíchávám do 1. bidonu a zatím jsem se křečí zbavil. Ale možná je to lepší trénovaností:))

      0 0
    • EL  

      Jedině ENERVIT

      0 0
    • bikerGT  

      Ve Futuru na Videnske v lekarne. 20 sumivych tablet za 56 Kc.

      0 0
    • jocky  

      Zkus tohle: MAGNESIUM LACTICUM. Jsou to bile tablety, vypadaj jako Paralen. Je to darda – 500mg, levny – baleny v pixle z lekarny. Nevim jak v jinych lekarnach, ale v Praze to mívaj.

      0 0
      • Tomus  

        Jo ty jsem mel taky, jsou baleny jako paralen a levny.

        0 0
      • mosquito  

        maji je v kazdy lekarne pac je na to odbyt jak na rohliky … tusim ze to kostuje 80kc, na recept tusim pulku

        0 0
        • mosquito  

          jinak mnohem ucinnejsi a rychleji zabirajici je horcik rozpustenej ve vode, bud Pharmavit Magnesium -volne prodejny, nebo pouze na predpis a to jeste od neurologa Magnosolv

          0 0
    • jikre  

      pokud budes v patek v Klatovech, tablety ENERVIT GT mají v ul. ČS. Legií pár metrů pod náměstím (prodejna FIT): Jinak je tu horko a v sobotu bude jeste vetší. Hořčík bude potřeba.. Držím palce.
      Klatovák

      0 0
      • Meesha  

        Hmm, skoda :-( To je moje vytka ke Krali – na stadionu prodavali jenom hadry a k jidlu klobasy. zobani zadny! az v sobotu po zavode stanek Nutrendu.

        0 0
    •  

      proste se den pred zavodem prolej flaskou magnezie a mas po problemu…

      0 0
    • McBlacky  

      v každý lékarně maj tabletky který se jmenujou PROMAGSAN. Ale aby to mělo smysl musíš něco užívat delší dobu, to že si dát při závodě má podle mě nulovej efekt.

      0 0
    • Pip  

      Zkus normální šumivé Magnesium. Prodávají to v každé lékárně. Myslím, že to má 250g magnesia. Příchu? je chemická jahodová, ale dá se to pít, i teplé. Dávám to do bidonu. Křeče mívám často a tohle mi pomáhá.

      0 0
    • Bulda  

      dyt to prodavaj v kaydam penny nebo jinym marketu, takovy ty tuby u pokladen, muzes si vybrat i vapnik, multak ci co jeste, cena cca 25kc 20tablat tusim, ale jelikoz jak se pise v poradne na KPO, krece jsou zpusobeny mistnim prekyselenim svalu pri nadmerne namaze (i kdyz jedes pohodu, nektera mista jsou namahana vic), a ne nedostatkem horciku (ci sodiku – to sou zas ty rady na jedeni soli) tak by ti to nemelo vubec pomoct, ale ani uskodit :)) kazdopadne placebo efekt funguje vzdy a vsude, tak hodne zdaru

      0 0
    • slayer  

      Můžeš zkusit okusovat vidlici a nebo si pořiď hořčíkovou meridu a můžeš jí během závodu skonzumovat celou. :)

      0 0
    • tutite  

      hořčíkem se musíš narvat již před závodem, ev. pro dobrý pocit přidat 2 šumivé tbl. do 1 litru v kamelbeku a je to v pohodě. Jinak já „sypu“ obyč. stařičkej ion?ák G-30 za pár šupů a křeče jsem v životě neměl. Za poár korun opravdu pecka, myslím, že stojí za znovuobjevení. Za 90,– Kč uděláš podle ředění 10–15 l. zdar.

      0 0
    • wego1991  

      Dotaz:

      Před pár měsíci se tu v některém vlákně řešil horčík a bylo tam plno tipů na různé druhy, ale nedaří se mi (díky blbému vyhledávání BF) to už najít. Všude chválí toto Performance Magnesium ale za 100tbl mi přijde cena vysoká.

      Jaký je nejlepší hořčík na každodenní doplňování? Na křeče netrpím spíš to chci pro pohodu, klid, lepší spánek a tak..

      0 0
    • Cabasekxxx  

      Spokojeně zobu tyhle.

      0 0
    • VojtaRC  

      Beru hořčík+zinek v chelátové vazbě, kde by měla být největší vstřebatelnost https://aktin.cz/…kapsli-31092

      0 0
    • POC74  

      Brácha bere toto.. A prý ok

      https://www.fitham.cz/…ro-90-kapsli

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.