• Crazykluk

    Uvazuji, ze si koupim nove kliky (na MTB), tak do 3 – 3 500 Kc.Potreboval bych poradit.Co jezdite vy? Kdyztak sem prosim eventuelne prihodte i odkaz na nejaky e – shop, kde jsou k sehnani.

    Diky

    0 0
    • Alex  

      Ja by som trochu prihodil a kupil XT 05 za 4.261,– (akcia u koloshop.cz), alebo ked v ziadnom pripade nechces prekrocit svoj fin. limit, tak LX 05 (3.085,– koloshop)

      0 0
      • shooter  

        ja bych doporucil nejaky levny model od FSA nebo TRUVATIV pripadne LX ktery jsou taky skvely

        0 0
      • Crazykluk  

        Nemam nic proti Shimanu, ale nekde jsem tu cetl, ze maji prevodniky z „blata“. Co je na tom pravdy?

        0 0
        • shooter  

          no jak ktere sady treba ja si kupuju prevodniky vzdy zvlast ale treba XTR maj slusny prevodniky XT taky a LX

          0 0
        • BiSon  

          musis to totiz cist cely. rika se to, ale o alivio a deore. Jinak ti moc neporadim, ja jezdim truvativy co jsem dostal s kolem.

          0 0
    • kesu  

      ja bych sel do LX nebo XT,nekdo rikal ze montazni prevodniky(uz na kolech) nejsou tak kvalitni jako ty samostatne koupeny ale nevim co je na tom pravdy

      0 0
    • spipi  

      zkus se mrknout po netu po Race face evolve XC 04, ty sem nedavno na jednom ceskym ishopu videl za takovouhle podobnou cenu..bohuzel si tedka na tu stranku nemohu vzpomenout=)

      0 0
    • Mamut  

      Moj tip: Alivio 2006. Takze este rok musia vydrzat moje sucasne kluky.

      0 0
    • Daf  

      Co FSA V-drive Megaexo za 4000Kc z bagbike.cz?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.