• Maxim

    Chtěl jsem se zeptat, co dělat s pedálem, když v záběru vydává divné zvuky (vrzání, praskání). Je to rovnou na výměnu nebo to má cenu stáhnout z kliky, rozebrat a promazat? Je to obyč. pedál, ne SPD. Díky.

    0 0
    • R.1  

      b je spravne. Ale pozor na gulicky. a je to celkom piplacka.

      0 0
    • Katastrofik  

      Brachovi to taky delalo, tak koupil nove… Myslim ze to je nejlepsi reseni, protoze i kdyz to promazes a seridis, tak je velka pravdepodobnost, ze to zas nekdy zacne znovu…

      0 0
      • shooter  

        me to daly pedaly taky nakonec jsem zjistil ze je to treci plocha na dorazu mezi klikou a pedalem

        0 0
    • CZiko  

      jo mi to dělá taky… ale nějak se mi to nechce rozebrat – právě kvůli té drbačce… tak už s tím jezdím asi 2 týdny a zatím to nic nedělá:)

      0 0
      • R.1  

        Ked sa to vycisti a poriadne premaze, tak je vystarano. Problem je vacsinou bohuzial prave v lozisku blizsie pri kluke, ktore sa neda riesit cez zatku a musi sa to cele rozobrat.

        0 0
    • wraftler  

      nemas povolenu kluku? ja len tak :p

      0 0
    • Raydowe  

      resim podobny problem, ale puka mi to u srobu ktorym je uchyteny zadny tlumic. ked sa na fulle rozhupem tak to niekedy zapraska, aspon myslim ze to ide odtial. neslo mi povolit tu skrutku, tak silno je zatiahnuta, skoro som zlomil nadobicko. Tak som tam aspon na chvilu striekol WD, trosku to pomohlo. Ale obcas to este pukne.

      0 0
    • Medi  

      Mě to taky křupalo. Sundal jsem pedál promazal a je po problému. Ještě mně křupe sedlo, to jsem ještě nezozebíral. Řeší to taky ojej? Když jsme u toho mazání, tak jsem promazal kolo ojejem na kola a šicí stroje a mám gautě jak mašik. Doporučte olej, který nešpiní a je cenově přijatelný?

      0 0
    • mosquito  

      no promazat slapku a kdyztak zkus dotahnout kliku … kdyz sem ji mel povolenou taky to krupalo

      0 0
    • jihra  

      Vyčištění a promazání pedálu většinou pomůže, ložiska bývají „zasrané“. Pokud už jsou ale ve valivých plochách dírky, tak vyhodit a koupit nové.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.