• mr.antik

    Ahoj, sháním pro sebe 170mm kliky, např. Shimano XT a podobné kategorie, ale nikde nic nenacházím, tak jen jestli jste náhodou někde něco neviděli…

    0 0
    • MlokCZ  

      Třeba na CRC všechny délky skladem, včetně 170mm. Cena ale nic moc.

      0 0
    • zirecek  

      Gebhardt dělá kliky v délce 160 – 200 mm po 2,5 mm na ISIS, čytřhran.

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Jenda  

        A jak se tobe osvedcily ty 200? porad ve me hloda chut na 185 ale ta cena je pro me zatim astronomicka

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
    • Pedro RB  

      XT 170 skladem maj na Bikestore. Aspoň nedávno ještě měli..

      0 0
      • mr.antik  

        Taky trošku přirážka :-( No ale zatim nejlepší co sedá…

        0 0
      • mr.antik  

        Ještě jsem našel nějaký Styla ale přeci jen obava z cvakání, hmotnost je odsouvaj na druhou kolej..

        0 0
    • Lister  

      Kdyby někdo věděl o SLX, LX nebo Deore, tak ty by se hodily mně.

      Předem díky :-)

      0 0
    • Hornet  

      Mam doma jedny truvativy 170mm, vonkajsie loziska,  duta oska, jazdene minulu sezonu Hornetkou, skoro nove, zhodene z GTW Avalanche Expert.

      0 0
    • Marskatin  

      Potřebuji na vyzkoušení kliky s délkou 170 mm s integrovanou osou délka 170 mm. Nové se mi kvůli tomu nechce kupovat. Nemá někdo takové doma, třeba i mírně jeté? za rozumnou cenu. Ideálně Shimano deore, nebo xt případně starší LX (když to ještě byla MTB sada). Když tak na email.

      0 0
      • Hynas  

        Nazdar,

        teoreticky kolega z vortexu…bos­milan…bude vyjmenjovat na biku 170mm stříbrné styla, zkus ho zkontaktovat.

        0 0
        • bosmilan  

          to by asi neklaplo,protože ty moje jsou 175 mm :-)) ,ale že je budu měnit to je pravda :-)

          0 0
        • Marskatin  

          tak nekecej :)

          0 0
          • bosmilan  

            já mu furt tvrdil že to jsou 170 mm ,ale potom jsem zjistil že jsou 175 ,takže jsem celkem dlouho sám žil ve velkém omylu :D

            0 0
    • Doyle  

      Do 5ti dnů je mají tady:

      http://www.koloshop.cz/…ch-ii-kliky/

      0 0
      • Aillas  

        Těch 5 dnů nebude úplně pravda. 8.12. jsem tam objednal 180mm verzi a ještě je nemám. Ale teď je nepotřebuju, takže mě to tolik netrápí. Se studentskou slevou to vyjde na nějakých 3570 Kč, což je myslím nejnižší cena u nás.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.