• Medi

    chtěl bych se optat. Při zabrzdění v klidu se pravý špalek na přední brzdě nevrátí zpět odhodí ho až točeční kola. Lanko taky tahá nesouměrně. ( táh – středem- starý typ) Návíc při pokusu o opravu v polední pauze jsem oholil imbus tak jsem to ani nikde nepovolil. Poraďte a? nad tím moc dlouho nematuruju, chci dnes co nejrychleji vyjet. Dík

    0 0
    • Daf  

      Pokud nekde na strane neni sroubek na centrovani brzdy muzes akorat zkusit promazat cep brzdy.

      0 0
    • Bulda  

      muze ti taky dosedat spalek pod rafek, to se na nem pak na dolni hrane vybrousi takovej zub a ten pri zabrzdeni v klidu zustane zakouslej pod rafkem, kdyz kolo otocis, samo se uvolni, zub odrizni ci zapiluj (nebo dej novy spalky) a poradne to serid

      0 0
    • náčelník  

      ( táh – středem- starý typ) – potom to není V-brzda, ale brzda typu cantilever. Formuluj přesně :)

      0 0
      • Bulda  

        pisu, ze cantiky!!! maj jeden sroubek a v zavorce ze vecka dva, ty prene cti !!

        0 0
        • Daf  

          Hokej v tom ma medi precti nazev prizpevku, ale evidentne ma cantiky :)

          0 0
          • Medi  

            Asi to nedokážu přesně nazvat. Je to řada stx. Lanko jde do takové kolečka, vypadá jak zvětšený celní uzávěr na kamiony :¨-)) a z tama se rozdvojuje. Lanko nejde z boku jako u těch nových véček, ale středem.

            0 0
            • Daf  

              Sice teda nevim jak vypada celni uzaver na kamiony ale ze tva brzda neni Vecko uz vim na 100% :))

              0 0
              • Medi  

                Celní uzávěr je taková malá placka, kterým se protáhne drátek a zacvakne. Jen mně to tak trochu připomíná. A co to teda mám, já měl za to, že jsou dva typy brzd, kotouče a véčka.

                0 0
            • Pá-dlista1  

              I u starych Vecek jde z boku :) A abys v tom mel jeste vetsi gulas, tak z M systemu (ta tvoje plomba) se nerozdvojuje, ale prochazi jim skrz. Ale to az v dalsim dile naseho serialu pro pametniky :)

              0 0
        • TinkTink  

          Pocdhopil jsi, ze nereagoval na tebe?

          0 0
    • gobike  

      Proč to má titulek „Oprava V brzdy“, když se jedná o cantilever???

      0 0
    • Medi  

      Dík za rady, byl to ten vybroušený zub na špalku a pro jistotu jsem to i promazal.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.