• architekt

    Chci se zeptat jaka vidlice by byla vhodna pro mych 60kg. Nejspis to pujde na spydera. Primo spyder ma na webu marzocchi mx comp air za 5k coz se mi zda hodne dobre, ale nevim jestli je vzduch pro moji vahu ok. Radsi bych asi nejakou mekou olejovou. Pokud vim tak vzduch ma jinou charakteristiku pruzeni a neni tak citlivy…

    0 0
    • architekt  

      a jeste jsem zapomnel na druhej dotaz: co rikate na hydraulicke kotoucovky Magura Julia?

      0 0
    • JMT  

      tak ty nechces vzduch, ale radsi nakou mekkou olejovou… K tomu radsi ani nema cenu se vyjadrovat, koukni se do historie a treba ti to dojde… paklize ne tak mi nepis jakou charakteristiku pruzeni ma olej.....

      0 0
      • architekt  

        No je fakt ze se mi nejak nechce bliz studovat funkci vidlic. Takze pokud te muj dotaz tak pohorsil, tak se omlouvam. Proste me jde o to, ze pokud vim, tak vzduchove vidlice „nezehli“ tak jako olejove s pruzinou… nebo pisu zase hlouposti?

        0 0
        • Quake 9.0  

          pružinové vidlice, pružinovééé.....

          0 0
        • JMT  

          vidlice jsou :

          1. pruzinove (tlumene olejem)
          2. vzduchove (tlumene olejem)
          3. hybridni ala rst (pruzi to ledascim a kdyz uz to nahodou tlumi tak to pokazdy taky necim zahadnym)
          0 0
          • JMT  

            ps nepohorsil si me (ale pobavila me predstava stlacovani oleje-kolik by ho asi mohlo bejt na 10 cm zdvihu........ ???)

            0 0
            • architekt  

              no hele s tim stlacovanim oleje je mi to jasne, zas nejsem blbej :-) Jenom proste nevim jak to funguje a trosku blbe jsem to napsal. Je mi jasne, ze olej se neztlacuje :o)

              0 0
        • Andrzej  

          v tech vduchovych je taky vetsinou olej… ale jinak mas celkem pravdu

          0 0
        • JMT  

          mno a je pravda ze pruzinove zehli obvykle lepe nez vzduchove, ale pruzinove jso stavene vetsinou na vahu okolo 80 kg a sehnat jinaci pruziny muze bejt a)problem b)drahy) s tvoji vahou 60kg by se hodilo asi spis neco vzduchovyho-ale este si nenapsal jak jezdis, cim brzdis a jesli nako skaces…

          0 0
    • RapMan  

      Ahoj, ja svoji mlady taky poskladal Spydera, i s tou MX air… je na ni docela tuha, i kdyz je malo nafoukana… Tak ted jsem objednal scareba comp pro ni a ja si vezmu tu MX air… jeste to na kole nema, tak nemuzu poreferovat…

      0 0
    • architekt  

      Asi zkusim zavolat do spyderu jestli by za tech 5k nebyla treba splice. Ta by na moji vahu asi byla vhodnejsi. Ikdyz jsem chtel radsi marzocchi ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.