• carmine

    Zkousel sem najit neco o Hayes Mag, a nic.Mate nekdo zkusenosti?Cena obou brzd je skoro stejna. Do kterych byste sli? Je to na fr kolo, predni kotouc 200, zadek 180.Dik.

    0 0
    • enjoy  

      no s hayes mag by ti mohl poradit treba blue.a teda pokud vim tak na hajzly nedas 180mm kotouc. ja bych sel do hope,vypadaji lip:-)

      0 0
    • wroum  

      ja mam hayesy HFX, coz je stejna brzda s jinou pakou a nemuzu si stezovat, netece a brzdi. nicmene MAGy bych si nekoupil, za ty prachy bych radsi ty hopy. HFX maj dobrej pomer cena/vykon, magy sou v podstate to samy za vetsi peniz.

      takze v tomhle pripade bych sel do HOPE.

      0 0
      • enjoy  

        zeby to samy?a ta jina paka je tam teda proc?

        0 0
        • wroum  

          prase, kabelaz a desky sou identicky. proc? nevim a neresim.

          0 0
        • BUCEW  

          jak psal wroum…třmen,desky a kabel sou stejný rozdíl je v páce.je to hayesáckej patent.v páce není expanzní klasická nádobka ale gumovej trojhranej balonek kterej se roztahuje a stahuje a můžeš ho(jako HFX) odvzdušnit bez zásahu dovnitř.Jenom odšroubuješ malej šroubek.Jestli je máš v ceně na kole tak bych je tam nechal.

          0 0
      • carmine  

        Mag se od HFX9 lisi jen pakou?A rozdil v cene je 2500?To se mi nezda. Na kole budou Mag, ale mozna to zkusim vyjednat aby je rovnou vymenili za M4, jen Me zajima jestli je mezi tema 2ma brzdama velkej rozdil, jestli to ma cenu za to dohadovani.

        0 0
    • ddd - andy  

      Loni sem vozil Hejsky (ale jen HFX9) a ted sem trosku ladil a koupil Hopy mono M4 presne jak pises vepredu 200 vzadu 185 – jako maj jemnejsi chod – lip se mi davkujou, takze se mi s nima lip brzdi a navic vypadaj… hmmmmm mnam! :-)

      0 0
    • tonda  

      Hope M4 jezdím dva roky zcela bez problémů a brzděj parádně. Když si je zkusí někdo jinej, tak je chce. Nekecám. Jenom měním destičky. Ty původní nebyly úplně nejostřejší, ale ty ostatní brzděj skvěle (bbb,fibrax).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.