• baltazarek

    Mám dotaz na rám Spyder ALU 7005 3× zeslabovaný Columbus Zonal. Zajímalo by mě jakou má nosnost. Já mám 75Kg a případné bágli tak 15Kg. Celkem tedy jestli uveze 90Kg. A druhý dotaz. Je možnost na něj přišroubovat nosič ? Tím myslím jestli má vzadu díry na šrouby, abych nemusel dávat ty objímky. Dík moc za rady.

    0 0
    • grafik  

      Diry na srouby nema.

      0 0
      • baltazarek  

        tak to je naprd :-( a ostatní rámy od spyderu ?

        0 0
        • rhuman  

          2× zeslabovany ma

          0 0
          • baltazarek  

            víš to jistě ? a proč je nedávají na ty 3× zeslabované ?

            0 0
            • rhuman  

              jo vim to jiste, nedavno jsem si ho objednal a ted na nej koukam, btw. vaha v 19" je presne 1800g

              0 0
              • rhuman  

                ale muzes jim jeste zavolat, tel maj na www.spyder.cz, ale nabidku tam maj starou, tak se hlavne jako ja nerid jejich rozmerama (sedlovek, mozna i dalsich veci …) a taky si zjisti jaky maj presne etikety, me tam dali jinou nez jsem chtel a kdyz jsem jim volal, tak me rekli, ze to delaj v asii a ze by to trvalo srtasne dliuho …

                0 0
            • McBlacky  

              protože 3× lehčenej je race rám a ne turistickej :)

              0 0
            • Lister  

              Tak jim napiš, že chceš na 3× zeslabovaný rám navařit očka na šrouby. I když mě to přijde jako hovadina. Když na to narveš 15 kg výzbroje tak ti bude asi jedno jestli je rám o 150gr lehčí. Vem ten 2× zeslabovaný, jak už jsem ti jednou radil jinde, k tomu osazení co budeš mít to půjde líp.

              0 0
              • baltazarek  

                ber to tak, že ne vždy jezdím s báglama, a proto bych raději dobrý rám. Vybavení bude asi toto:

                Rám Spyder ALU 7005 3× zeslabovaný Columbus Zonal Vidlice MARZOCCHI MX COMP AIR 85 2005 Přeha­zovačka DEORE LX M570 Přesmykač DEORE LX M571 Kliky DEORE LX M572 (OctaLink) stříbrno-černé Osa šlapacího středu DEORE LX ES51 (OctaLink) Brzdové čelisti přední DEORE LX M570 přední Brzdové čelisti zadní DEORE LX M570 zadní Brzdové páky DEORE LX M570 Řazení DEORE LX M570 rapidfire Přední náboj DEORE LX M570 Zadní náboj DEORE LX M570 Kazeta SRAM PG 970 (11–32) Řetěz SRAM PC 59 – se spojkou PowerLink

                Řízení VP A-56AC SLIMSTAK Představec ZOOM TDS-D251 Řídítka ZOOM AL-170BT Nástavce (rohy) ZOOM MT-105A Sedlo VELO VL-1093U Sedlo SELLE SAN MRCO ARAMI Sedlovka ZOOM SP-297 Objímka sedla ZOOM AT-109 Dráty DT Swiss (nerez), 258mm+256/252mm Niple MACH1 2mm Pláště KENDA 26" Duše Duše Inova 26" FV Podložka pod duši PÁSKA DO RÁFKU PRO – RITCHEY Pedály WELLGO (Alu, ložiskové) Gripy Ritchey Gripy TGV Gripy VELO Gel Ráfky MACH1 510 MTB, 32 děr, černé Ráfky MACH1 210 MTB, 32 děr, černé

                pokud je tam něco 2× tak ještě nevím. Nějaké připomínky by byly ? vůbec nevím jaké zvolit ty blbosti jako představec, řídítka atd..

                0 0
                • vili  

                  ty lx brzdy sou 2005?jestli to jsou stary s paralelograma tak bych se na ne vykaslal a vzal deorka a razeni to stejny ,za usetreny prachy bych koupil poradny spalky(treba koolstopy cernocerveny)ale bude jen par stovek tak se to mozna ani vuci celkove cene nevyplati

                  0 0
              • baltazarek  

                ještě abych nezapoměl, pro ten první odstavec jsem už rozhodnut, ten spodní teprve sepisuji.

                0 0
                • Lister  

                  Tak ještě jednou: kup 2× zeslabovaný. K tomu 3× by se hodila víc komplet xt nebo x.9. Navíc pokud chceš vozi bágly tak budeš potřebovat odolnější rám, čož bude ten 2× zeslabovaný určitě. Už to neřeš rám podle mě tedy vybraný a můžech ho připsat do první kolonky :-) Než to celé přebereš tak je nová sezona a vybíraš na novo :-) Pokud se nepletu tak jsi psal, že se ti rozpočet nafukuje tak to musiš někde seškrtat.

                  0 0
                  • baltazarek  

                    no jo, pořád to upravuji a zvedám maximální hranici. Už to musím koupit nebo se dostanu moc vysoko. příští týden to objednám.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.