• gersa

    Shanim zadni naboj SRAM 9.0 SL, bila barva. Nevi nekdo, kde by se dal u nas sehnat? Zitny ho samozrejme nema :(

    0 0
    • TinkTink  

      Hodne stesti…tydle naby uz se ani nevyrabi…naposled jsem je videl 2 roky zpatky na jednom shopu, kde uz samozrejme nejsou…

      0 0
    • Mamutt  

      Hmm… bily Sramy 9.0 SL, s červenými nápisy.. pěkné, že..? :-) a co mi to jen připomíná.. Napiš mi do mailu a možná se dohodneme. Každopádně je dám jen v páru, nevím, kde bych pak někoho sháněl jen na přední nábu.

      0 0
      • gersa  

        Na mail jsem ti psal, odpoved ale zadna :((

        0 0
        • Mamutt  

          Aha, tenhle mail (-: sorry, nějak jsem tu schránku zapomněl projet.. Se polepším a do večera napíšu.

          0 0
    • Seadat  

      mooc dobry naby jezdim je uz treti sezonu, ale bohuzel sehnat je je ted uz docela tezke! ale poptam se tady u nas v Plzni!!

      0 0
    • Pebe  

      Bílé Sram náby jsem včera viděl v Praze v Peksportu.

      0 0
    • gersa  

      Tak to vypada, ze tyhle naboje asi uz nikde nesezenu :((

      0 0
      • patman  

        maj je Cyklo Kern na jiznim meste v Praze, vcera jsem tam byl, prodavaji je jenom v paru a nedokazali mi rict za kolik, ale kdyz budes duraznejsi tak ti to mozna prodaji :-), mozna by tam chtelo nejdriv zavolat…

        0 0
        • MARIN  

          „prodavaji je jenom v paru a nedokazali mi rict za kolik“ to je maji nekde na trznici?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jo a musis se dohodnout, aby tam byli oba prodavaci :)

            0 0
            • patman  

              No oni tam byli v paru (muz a zena) ale stejne mi tu cenu nerekli :-)) jinak je maj ve vitrince jeste s jinejma nabama…

              0 0
        • gersa  

          Dik za tip, hned v pondeli si tam zavolam

          0 0
          • gersa  

            Tak jsem tam dnes volal a oni ty naboje snad doopravdy prodat nechteji :))) Mam zavolat zitra, ze tu cenu nekde vyhrabou :)

            0 0
            • patman  

              tak potom napis za kolik ti je nakonec prodali :-))

              0 0
              • gersa  

                Nejprve jsem z nich dva dny doloval cenu az jsem tam dnes mohl pro ne nahnat kamosku… Pro zvedave, ukecal jsem je na 1900kc za par

                0 0
    • Siddha  

      sel by tenhle predni 9.0 SL naplest radialne? teda ne jestli by sel, ale jestli je na to delanej, jestli to snese?

      0 0
      • JJ  

        Ja mam dva roky napletenej radialne 9.0 a rekl bych, ze tela budou stejny. Bez problemu

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.