• scalp

    Máte někdo zkušenosti s novejma Hutchinsonama – new Python Tubeles?

    0 0
    • sadre  

      V patek ti dam vedet,jestli me dojdou…

      0 0
      • kovar  

        no to nemusíš,ale hlavně dej vědět, kdy ti odejdou.

        0 0
        • Daf  

          Ja na starych Pythonech Tubeless najezdil 8000km. Vetsina teda byla po sinici, ale i tak je to dost. Ke konci zacaly hazet tak jsem je taky vyhodil :) Za celou sezonu jsem mel asi jen 5 defektu a to hlavne v dobe kdy uz skoro nemely vzorek. Podle me je to jedna z nejlepsich bezdusovek.

          0 0
          • RomanH  

            Vazne 8000 km ? A zvlaste na silnici. Ted pominu moznost prorazeni, ale na asfaltu se mi veskere plate opotrebovali drive nez v lese (az na ten python – ten jsem vzdy nekde roztrhl). To vydrzi bezdusovky o 3× vice, nez se ojedou ? To by pak prechod na bezdusove plaste mohl byt financne zajimavy…

            0 0
            • Daf  

              No ja na ne odjezdil temer celou sezonu vcetne najizdeni objemu a zavodu. Me se na silnici moc neopotrebovavaj, zvlast kdyz vhodne prohazujes predni plast se zadnim a sjizdis je rovnomerne. Nejrychleji ubyvaj na zavodech kdy je nesetrim brzdis na posledni chvili, obcas to zaflekujes pak opravdu mizi rychle. Mozna nejakej hrubsi vzorek by na te silnici mohl odejit rychleji kazdopadne si nemyslim, ze to ze mi tolik vydrzely je tim ze to jsou bezdusovky.

              0 0
          • kovar  

            Ne na asfaltu, ale tady v Karpatech mi zadní dušový Pajthn obvykle vydržel přinejlepším tak do poloviny vyjížďky a to už hodně přeháním.

            0 0
            • Daf  

              Ja nevim presne jaky tereny jsou v Karpatech, ale pravdepodobne jsi pouze zvolil nevhodnej plast. To ale nemusi nutne znamenat ze to je smejd. Znam spoustu lidi vcetne me, kteri na Python nedaj dopustit.

              0 0
              • kovar  

                máš pravdu. Opravdu jsem zvolil nevhodný pláš? na můj styl jízdy a typ povrchu. Jinak terény jsou tu takové běžné, jako všude jinde.

                0 0
                • enjoy  

                  ty jsi fakt pripad:-).celou dobu tady na ne nadavas a po letech se priznas ze jsi vlastne trouba:-)

                  0 0
              • RomanH  

                V tomhle se musim Kovare zastat. Prestoze v okoli brna se nevyskytuje zrovna moc kamenity povrch, podarilo se mi 2× zcela novy plast roztrhnout na boku a 1× se prosoupal asi po 600km (opet na boku). Na spatne brzde vlastnosti ci nestabilitu na listi by si clovek i zvyknul, ale takhle to byla docela draha zkusenost (navic ty jizdni vlastnosti mi neprisly az tak dobre, vyborne to bylo jen po strance tlumeni). Mohla to byt nahoda, ale u zadnych jinych plastu se mi to nestalo.

                0 0
                • Daf  

                  Uznavam ze ten bok plaste neni moc dobrej a to je asi jeho hlavni slabina. Nicmene me se zatim na nem bok protrhnou nepovedl a to jsem mel asi 4 sady techto gum. Vlastne se mi nepovedlo bok protrhnout u zadneho plaste co jsem kdy jezdil a to jsem jich uz vyzkousel dost :)

                  0 0
                  • Seadat  

                    jo bok je slabej zvlast u air lightů ale zatim se mi zdaj v poho! mam na nich tak 800k takze si este zvykam ale v zatackach drzi!Lehky sou, defekt zatim ne! Ale asi se mozna driv sjedou sou takovy tvrdsi!

                    0 0
                  • Orbis  

                    Takze novy pythony jezdim zhruba mesic, a jsem naprosto spokojenej, pac mam kostitras ra:-), tak to docela tlumi i na selnici docela jedou. Loni jsem jezdi Gold Elity a tak ynaprosta spokojenost, ten bok na novejch se mi zda trochu silnejsi nez na starejch , ale to muze bejt jen muj osobni pocit:-)) zatim za 1500 km s dusemi Schwalbe XXLigt bez defektu, vzorek vypada OK doufam ze vydrzi stejne jako GE neco okolo 4500 km, jinak jeste k jizde bahnem, ktery jsem si ted taky uzil dost: jezdim na nich vsechno, a jedou i v bahne, chce to sice cit, ale jede to vyssi boky napr. na silnici a v terenu za mokra podrzi:-)))

                    0 0
                    • pitelboy  

                      mě se starý pythony vůbec nelíbily a vůbec mi neseděly, takže jestli maj ty nové podobné vlastnosti, tak ..!!!

                      0 0
                      • Orbis  

                        njn kazdymu sedi neco jinyho no:)))

                        0 0
                      • Pekáček  

                        …a vypadávaly ti z ráfku při nazouvání, to už si psal. No někdo podotkl, že si je nakoupil sjetý z popelnice.

                        0 0
                        • sadre  

                          Myslim si ze Python je jeden z nej.plastu ale ta cena je taky docela drsna…

                          0 0
                          • Lister  

                            Řekl bych že litr za kevlarovou patku je standart, drát je ale fakt trochu dražší, ale po mé první zkušenost s kavlarovým pláštěm fakt nevím jestli nějaký drá?ák ještě někdy koupím.

                            0 0
                          • kovar  

                            muhehe

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.