• Shadow Walker

    Zdravim, uvazuji o nejakych good plastich potreboval bych poradit ktera znacka plastu je ok. Co se nejvic kupuje, chtel bych neco do 2,3 jezdim docela rad sjezdiky v lese tak neco na to. Cena by nemela jit pres 600. Tedka mam Nokiana ale uz doslouzil a docela me stve ze vetsi velikost jak 2,1 uz Nokian nedela. Takze diky za odpovedi

    0 0
    • fousac  

      co treba maxxis wormdrive?? sjezdiky v lese se daj a je to 1,9", takze do 2,3" se vejde.. a stoji 290,– ;)

      0 0
    • Lister  

      Já teda nedám dopustit na IRC Notos 2,1, je pravda, že ty moje jsou užší než těch 2,1, ale ve Velu zase psali (nesmějte se), že je to hodně robustní plášt tak třeba je teď dělaj širší. Dobrej i do bláta, vždycky mě podržel, není nejrychlejší, ale to ty asi nehledáš.

      0 0
    • Dumbo  

      Nokian nedela sirsie ako 2,1 ? :-)

      0 0
      • Shadow Walker  

        No nedela ja uz teda aspon nenasel nebo tam je problem ze nejdou na ceskej trh. Jo nevite jestli je na koupi tech pneu nejakej dobrej internetovej obchod? Nebo je lepsi zajit do kamenyho a objednat to tam?

        0 0
        • Lister  

          Myslím, že tady si vybereš: http://www.nokian.cz/spec.asp

          opravdu poctíví gumy do terénu :-))

          0 0
          • Dumbo  

            tak aspon ze oznacenie sedi :-) „pre lesnicke stroje“

            0 0
        • Dumbo  

          sa cudujem ze v cesku ich nemaju… ja som vzdy myslel ze vcesku je lepsi vyber tovaru co sa tyka MTB… unas na dalekom vychode maju v shope Nokian Gazzalody 2,30" a 2,60" na prianie tusim dovezu aj 3,00"

          0 0
    • tomaasz  

      Doporučuji Panaracer FIRE, delá se ve 2,1 FireXC, 2,3 Fire DH a 2,4 FireFR, vzorek ve všech případech stejný a podle mě slušný universál do sucha i mokra, velmi dobrá odolnost proti defektům a stojí kolem 570,–. Do čech to dováží author (Universe agency) a poměrně špatně se shání (v Praze smichoffbike).

      0 0
    • Mamut  

      Vcera som kupil Maxxis Ignitor 2.35 za 300Kc. Bikeranch, Praha. Az prestane chcat, tak ho odskusam.

      0 0
    • Koleno  

      Poradí mi někdo, jaké by bylo nejlepší pneu na Jizerku?

      0 0
      •  

        Jezdím nejvíc v Jizerkách, druhý rok s Ignitirem vepředu a Dyno-Mite! vzadu. Za cca 390Kč v drátu, spokojenost, akorát zadní vydrží asi 1000km.Ahoj.

        0 0
        • Jogador  

          Tak to moc neni, to mi připomíná maxxise:) Když zainvestuješ na 600, tak ti to vydrží min 4000,–

          0 0
          • Koleno  

            Myslím tím Jizerskou 100, je tam hodně silnice asi 60%, takže nevím jak to skombinovat. Prosím zkušení borci poraďte. Díky

            0 0
            • MARIN  

              Tak tam se mi osvedcili Continental Twist a DoubleFighter a nafoukany na max. tlak

              0 0
            • McBlacky  

              jestli je tam opravdu tolik silnice tak bych jel klidně na wormdrivech, trilobitech, fast fredech nebo prostě na jiným semislicku.

              0 0
              • MARIN  

                Naskodu by nebylo to odjet na nejakem cyklokrosovem kole

                0 0
    • fousac  

      tak jo, ja to teda napisu.. ;)

      !!! SCHWALBE RACING RALPH !!!

      a je to vyreseny…

      0 0
    • zaki  

      Hrozně dobré zkušenosti jsem vždy měl s 2,1 od Continentalu – model Explorer. Trošku vyšší valivý odpor, na druhou stranu super v blátě, při brždění a v záběru. Vepředu je vozím v kevlaru stále – dobře vedou směr. Teď zkouším vzadu Schwalbe Racing Ralph 2,25. Vycházím z dobrých referencí a chci něco pohodlného.

      0 0
    • RomanH  

      Pokud jsi linej jako ja prezouvat plate, nejsi zavodnik nebo clovek, co najizdi vetsinu km po asfaltu, tak doporucuji Maxxis Meduza 1.8

      0 0
    • K2  

      Preferuju univerzál Ritchey Z-MAX 2.1

      0 0
    • banditos  

      Jednoznačně doporučuju Tioga Factory DH 2,3 nebo stačí i 2,1 (jsou dost široký) stoji na www.mtbshop.cz 566,– a jsou fakt dobry sam je jezdim, pokud nejdu s křížkem po funusu.

      Osobně jsem měl dvoje Maxxis a ty nedoporučuju.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.