• Mutant

    Ahoj, scháníme někoho na práci v obchodě s kolama. Požadujeme především vlastní zájem v oboru. Ozvěte se na tel. 234 703 234.

    0 0
    • Mutant  

      sháníme – sorry

      0 0
    • Jogador  

      Na plný úvazek, poloviční, nebo na brigádu?

      0 0
      • Mutant  

        Klidně na plný úvazek.

        0 0
        • Siddha  

          mozna jen mozna, je taky dobry uvest alespon takovou nedulezitost, jako je KDE…

          0 0
          • rasto  

            v praze :-))

            0 0
            • Siddha  

              podle cisla je to poznat, pravda, Ti min chapavejsi, a tech urcite neni malo, to potrebujou napsat :o)))

              0 0
              • wroum  

                jasne, praha je mala a je uplne jedno jestli to je na Hajich nebo v Dablicich, ze?

                0 0
                • Mutant  

                  Je to v Dejvicích (P-6). Je to práce na prodejně, na počítači – web, servis, sklad (PC), prostě všechno. Záleží na tom, co umíte…

                  0 0
                  • fousek  

                    Ja umim jezdit na kolotoci…

                    0 0
                    • Lada1  

                      tak to jsme 2 ! rozjedeme v tom business ?

                      0 0
                      • aku  

                        Ja umim jezdit v takovem tom elektrickem auticku a 2× jsem drzel v ruce vzduchovku. Takze jestli chcete, jdu do toho s vama :). Jeste by to chtelo nekoho kdo videl maringotku

                        0 0
                        • fousek  

                          no maringotku by to fakt chtelo, kam by sme chodily sr.. ze

                          0 0
                          • Noel  

                            maringotku mam jako nova,
                            nas..rano v ni neni. Kolo jsem uz videl ma Malej Kaja od vedle.Takze zkusenosti taky A na kolotoci me snad nauci te, prece nejste sv.i.n ..!!Jdu do toho

                            0 0
                            • pepan  

                              To fousek, Lada, aku, Noel: Myslím, že ste normální idioti!!! Někdo tady nabízí práci v oboru, který nás (sem si až do teď, že i vás) zajímá a zase se z toho stala klasická debilita! Kolikrát se už tady někdo ptal, jak fachá ten který komponent a z týpků jako Pádlista a spol. vypadne, že už ho taky viděli, další ho viděl na závodech, další se ptá jestli tam byl taky, další že tam byl v knajpě, s dalším se shodnou na fakt vostrý servírce apod. Na co že se někdo ptal na začátku?! Třeba na to jak chodí vidle! Na konci je z toho vždycky klasickej chat a lidi který se musej vymáčknout ke každýmu příspěvku, aby byli jako furt vidět. Fuj, to se mi ulevilo......

                              0 0
                            • Robo  

                              Klucííí, vemte mě do party, mě je na kolotoči vždycky hrozně špatně, bude legrace… :-))

                              Jinak, aby někdo neřek, že se nevyjadřuju k příspěvku autora: z Prahy nejsem a prodavače dělat nechci (leda že bych jen tak zebloval po prodejně), tak sorry, ale se mnou nepočítej. :-)

                              0 0
                            • fousek  

                              no ja sem nechtel do maringotky, ale za maringotku, to je rek bych takova bezna praxe u kolotocaru nebo se pletu? 2 Pepan: No ja myslim ze k tematu bylo receno dost vyse, tak nevidim problem kdyz te to zajima zavolat na to tel. cislo to pro vsechny co neumi jezdit na kolotoci: urcite budeme delat zaskolovaci kurzy, vcetne kam se spravne potom vyblejt

                              0 0
              • Frostty  

                .

                0 0
    • honzam1  

      Dobrý den, mám velký zájem pokud nabídka stále platí. Jezdím 6 let na BMX ve skateparku a kola jsem si vždy opravoval nebo skládal sám a velice mě to baví.

      0 0
      • kubad  

        19.03.2005 12:25:20

        slušná archeologie :D

        0 0
      • MirosPikos  

        :)

        0 0
      • Kurt  

        Jestli k tomu jezdeni na BMX umis i telefonovat, tak jim muzes zavolat – telefon maji v tom prispevku, na ktery reagujes.

        Mimochodem, reagovat na tema po 7 letech od posledniho prispevku mi prijde jako blbost, ale jak myslis.

        0 0
      • felix.org  

        Tak to jsi ještě ani nejezdil, když oni sháněli :-D

        0 0
    • Duon  

      Nazdar,

      kupovali ste niekto cez shop CYKLO NEMÆIK?? Majú dobierku na SK? Nereagujú na mail.

      diki.

      0 0
      • Vilém  

        Vzhledem k tomu, ze pri registraci zakaznika se vyplnuje CR/SR, tak predpokladam, ze do SR zasilaji. Zda na dobirku, to netusim.

        Zkus si udelat kontrolni nakup.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.