• wertigo

    Ahojte, v obchode jsem videl flicove bundy firmy Sherpa. http://www.trimm.cz/index.php?…

    Zdaji se byt kvalitni za rozumny peniz. Nepouzivate nekdo vyrobky od Sherpy, jestli ano, jake jsou zkusenosti ?

    0 0
    • Noel  

      Mam fleecku od Sherpy Khotang material Windguard II nema chybu. Mel jsem ji na sobe kdyz prselo pres 2 hodiny a zustal jsem suchej. Da se s ni chodit i kdyz je hodne chladno, docela slusne hreje a kdyz pod ni das teplou mikinu tak neni problem ani pri – 5. Muj nazor Hodne muziky za malo penez.

      0 0
      • wertigo  

        Ten material Windguard II je neco na urovni NoWindu nebo Windstoperu ? Jde mi o odolnost proti vetru, profoukne to ?

        0 0
        • Noel  

          Windstopper ma nepropusnost 75 procent. Windguard II ma 100. O jakej model se ti jedna? Ta Khotang je jeste zateplena. Pro tebe je asi nejlepsi volba Monty.

          0 0
          • wertigo  

            Mam v merku Monte a Cosmos. Vcera jsem mel Cosmos na sobe a byla super. Ta Monte se mi zda vice zateplena(dle prodavace jsou na tom tepelne stejne), ma ale rozepinani rukavu – to se mi libi, taky je drazsi nez Cosmos. Prodavac rikal presne co ty, ze proti vetru a desti funguje skvele. Rad bych tu bundu uzil na podzimni/zimni turisticke vylety, jarni lyzovani atp. Neprofuk je pro me hodne dulezity, odolnost proti vode by byt nemusela.

            0 0
            • Noel  

              Za kolik ti je nabizel?

              0 0
              • wertigo  

                Byly o 100,– levnejsi nez jsou doporucene ceny na strankach dovozce(www.trimm.cz).

                0 0
                • Noel  

                  Mozna se zkus mrknout jinde. Pred tejdnem jsem videl MONTE za 2000 kč což je rozumny. Jenze jenom cerna.Meli poskedni dva kusy. Pak jsem ji videl vModrosede kombinaci jenze meli jen M za 2499. Cosmos jesm v obchode jeste nepotkal.Zkus zalovit urcite se ti to vyplati, tedka je doprodej, takze hledat hledat. Vim ze to skoro nikde nemaj, taky schanim.Lovu zdar P.s. Cosmos je taky dobra variata:-) a jestli ti ji nechaj za 1800 kč tak ji hned ber.

                  0 0
        • scret  

          Nechci rejpat,ale je to presne naopak. WS je 100%,Windblock nebo jak se to jmenuje je cca 75–80% ochrana pred vetrem. Jinak o jeji odolnosti pred vodou silne pochybuju.

          0 0
          • wertigo  

            Sherpa pry dela 2 neprofuky: windless cca 75%. windguard(membrana) 100% neprofuk.

            0 0
            • scret  

              ale nechce mi nekdo tvrdit ze je to lepsi nez WS ze ne?:) relativne neni problem udelat 100% neprofuk,problem je to skloubit s prodysnosti:)A pros­te nemuzu si pomoct ale nejakymu windblivajzu fakt neverim…Mozna se pletu,mam jenom vyzkousenej WS,WS softshell,No-Wind, No-Wind softshell a WindTex…

              0 0
              • sis  

                mam na to stejny nazor, se me to taky nejak nezda

                0 0
              • wertigo  

                informaci o Sherpovi na internetu je hodne malo, tady se neco pise, je to snad madarstina nebo co, ale cisla tam jsou :-) http://www.philosophyofsherpa.com/…techinfo.php?…

                0 0
                • scret  

                  hmm,tak jestli to ma 10kg/m2 prodysnost,tak to je dost slaby!!!Potom trochu nechapu smysl tyhle bundy a prirovnavat to treba k WS nebo No-Windu je dost zcestny!

                  0 0
                  • wertigo  

                    no ja tu bundu planuju na normalni zimni noseni, jizdu na kole do prace, sjezdove lyzovani, turistiku. zadna extremni zatez. prosim te, kolik ma prodysnost WS nebo NoWind? Prave mam v merku bundu od High-Point z NoWindu http://new.bartsport.cz/…t-magic-rock

                    Takze bud ten Sherpa nebo High-Point.

                    0 0
                    • scret  

                      Urcite bych sel do HP (HighPoint)

                      Jizda na kole,pripadne turistika,to jsou aktivity pri nichz se teda zapotim dost,takze tu prodysnost potrebuju.

                      0 0
    • wertigo  

      Mam cestu do Prahy a tak se poptavam: Nevideli jste bundy Sherpa v nejakem obchode v Praze, nejlepe vetsi velikost – XXL ? Nebo nejaky Sherpou zasobeny obchod na Morave ?

      0 0
      • sis  

        odkad jsi?Sherpu prodava V. Konecny ve frydlante. Kamoska ji ma (nevim jaky model,ale je to s tim wind…) a je taky spokojena, pry je to jeji oblibena znacka

        0 0
        • wertigo  

          ve frydlante(mam 3 zastavky vlakem) jsem byl v sobotu a zadny Sherpa tam nebyl. je to ten jediny outdoor/cyklo obchod v te nakupni ulici, nebo ne?

          0 0
          • sis  

            jo to by mel byt ten obchod.tak nevim,ale ta kamoska kupovala bundu i batoh tam…meli tam dokonce vylepene big logo ve vyloze

            0 0
        • wertigo  

          tak jsem volal, Sherpu nemaji.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.