• Meesha

    Novej shop na rohu Zitny a Legerky (naproti Gem). Dneska sem tam tak pokukoval a vypada to fakt v poho. Maj vsechno od Pellsu i karbonovy fully. Zejtra otviraj, tak uvidime… Kazdopadne v GEMu musej bejt docela nasr**ý.

    0 0
    • Kohout  

      V gemu jsem kdysi kupoval kolo. Ale posledni dobou tam ale nic poradnyho nemeli. Myslim, ze trocha konkurence jim neuskodi.

      0 0
    • blue  

      fakt to bude regulerni shop?

      sem minulej tejden sel kolem, a rikal si, ze by mel GEM primo naproti sobe specializovanej servis, jak se to driv tvarilo?

      http://www.bikecallservis.com/

      0 0
    • K2  

      Jakou budou mít otvíračku? Na věci od Pellsu bych se rád mrknul.

      0 0
    • blue  

      sel jsem vcera kolem, kdyz to meli hotovy a pripraveny na otevreni…

      hezka prodejna, takova vykladni skrin Pellsu (zajimalo by me, jestli v tom ma prsty), kazdopadne jsem uprimne zvedavej, jak dlouho ten obchod vydrzi, na to, v jaky je lokalite a jak vypada celkem luxusne a kdyz navic zas tak sirokej sortiment tam vystavenej nemaj… aby to nebylo jak s Eurobikem, ze za rok nebudou schopny platit najem a zrusej to

      0 0
    • czertd  

      Včera jsem šel náhodou kolem (a to nejsem z Prahe) a čučim jak puk do výlohy co to tam maj tak pěknýho. Tak vlezu dovnitř a rozhížim a prohlížim. Všude skleničky pohoštění atd. když mě po chvíli začala paní atakovat smetákem při vytírání tak jsem si řikal, že bude otevřeno asi večer a pro pozvané. Přiběhl ke mě týpek, že je zavřeno a v pohodě mi dal vizitku a komplet moc pěkně udělanej katalog o pellsu se všemi značkami co zastupují + komlet nabídka pells. Říkal že se budou zaměřovat přímo na speciální stavbu na zakázku zatímco já jsem tam slintal na celokarbonové MTB od Pellsu. (doporučuju sčíhnout)

      0 0
    • Meesha  

      Tak sem se tam byl kouknout, a zatim treba z komponentu moc sirokej sortiment nemaj, ale prej ted dostavaj furt zbozi. Maj Pells a spol, BBB, Parktool, Giro,B2 atd. V Gemu uz maj vylohy polepeny ruznejma slevama atd. :)

      0 0
    • Gart  

      proskleny schodecky, par hadriku a karbonovy ruzky.

      0 0
    • RapMan  

      Teda ty ceny docela husty…

      http://www.bikecallservis.com/cenik.php

      0 0
      • enjoy  

        me prijde ze za veci ktery by zvladnul kazdej trouba si uctujou vic nez za veci na ktery bych si tak uplne netrouf. ale treba to tak delaj schvalne,aby je lidi neotravovali s blbostma. jeste ze mam za rohem levnej a dobrej servis.

        0 0
        • ravo  

          Kterej? Dole na Husitský nebo Dookie?

          0 0
          • enjoy  

            v dookie jsem kvuli servisu jeste nebyl,ale s kotoucema tam asi pujdu,nevim ve kterym jinym kramu by si s tim meli poradit lip.jestli jsi si u nich nechal neco delat,tak jak si byl s nima spokojenej? myslel jsem ten na husitsky,ve kterym nemaj ani jedinou vec na urovni veci co mam na kole,je to takovej lidovej kramek:-),ale servis maj myslim si dobrej.jsem uplne zapomnel ze to tady trochu znas:-)

            0 0
            • ravo  

              V „lidovém krámky“ jsem si naposledy koupil poledníkovy XCountry… S Dookiem mám jedinou zkušenost starou cca 4 roky, kdy jsem o biku téměř nic nevěděl – tenkrát jsem měl od kamaráda půjčené kolo na dovolenou a řadilo to tak, že řetěz padal z velké pily rovnou na malou. Tak jsem se v Dookie ptal, co s tím a řekli mi, že to chce nové řazení, což jsem s radostí odmítnul, nebo? jsem nechtěl platit za to, že vrátím kolo v lepším stavu, než jsem si půjčil:-) No a nakonec skončilo v Korunní v dnes už neexistujícím Sport S-Cyklo a tam mi to řazení opravili za 10 minut.

              0 0
              • enjoy  

                no tak snad kdyz jim prinesu kotoucovky,tak mi nereknou ze jsou spatny a nebudou mi chtit prodat jiny:-)

                0 0
      • Meesha  

        Mam to sice za rohem, ale servis menit nebudu. Servis maj docela drahej. Ale zase maj otevreno i v sobotu, coz moc shopu nema.

        0 0
    • blue  

      jen pro zajimavost, kdyby se tam nekdo chtel vydat pro neco od pellsu, tak at tam zbytecne nechodi… uz pells nedelaj

      0 0
      • preacher  

        se ani nedivim, sami v Pellsu nic nemají. Jsem chtěl nějaký doplňky (představec, rohy, řídítka) a na začátku roku mi říkali že v únoru, v únoru že v březnu a teď zase v polovině dubna, tak jsem koupil Ritchie a je klid.....

        0 0
    • dalimil  

      scháněl jsem loni pro ženu ponožky,tak jsem zašel do Bikecallu a tři týpci tam seděli v křesle a cpali se čínou.Nosil jsem jim ponožky a oni my říkali ceny :-) mám rád takový neformální přístup…

      0 0
      • wroum  

        znam je vsechny osobne a tohle me vubec neprekvapuje. popravde ja osobne bych si tam nikdy nic nekoupil.

        0 0
        • dalimil  

          měli tam schwinny a teď tam mají KTM.Tak je to pells nebo ne ?

          0 0
          • blue  

            pells nedela ktm = neni

            podle slov prodavace to zabalili kvuli tomu, ze se prej s pellsem dost tezko spolupracuje

            0 0
  • eisman

    Takze pokud jsem to spravne pochopil,tak by sis tam kolo na servis nedal??

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.